Arama sonuçlarınız

1. 0lumsuz1

Multiplayer Sorunu Yardım

Minecraft 1.7.2 1.6.2 bütün minecraft sürümlerinde Multiplayer e tıklayınca Atıyor Bilgili Arkadaşlar Çözümü yazsın Lütfen :)
  2. 0lumsuz1

Slenderman Survivals 2 Kişiye Ihtiyacımız Var

3. 0lumsuz1

Minecraft Oynuyoruz EP.1.2

Lütfen Aşağıdaki Youtube Simgesine Tıklayıp İzleyin :) LOVEGAMİNGTR!!
  4. 0lumsuz1

Mod Paketi 2

Evet arkadaşlar sizere bu gün 19 modlu minecraftı tanıtacagm İLK OLARAK MODLAR ---------------------- Minecraft FORGE Modloader MP Tale of Kindoms Rei's Minimap Timber Too Many Items Twilight Forest Battle Towers Backpack Mod Keep Inventory On Dead Mo Creatures Smart Moving Adventure Items...
  5. 0lumsuz1

BİLGİSAYARIN KENDİ KENDİNE KAPANMA NEDENLERİ ?

BİLGİSAYARIN KENDİ KENDİNE KAPANMA NEDENLERİ ? KISACA MADDELER HALİNDE NEDENLERİ 01- CPU ve power supply fanlarini kontrol edin çalışıyormu. ısınmadan dolayı yapıyor olabilir. 02- İşlemci ısısını kontrol edin. 03- Kartlardan biri yanmış olabilir, veya yuvasından oynamış olabilir. 04-...
  6. 0lumsuz1

Sürekli Hacklenenler, Hacklenmekten Korkanlar. Bilgilendirme.

Sürekli hackleniyor veya nasıl hacklendiğine anlam veremiyor musun? Hacklenmek istemeyenler ? Üst seviye bilgisayar biliyorsun kendine çok güveniyorsun, kurtulun bu gafletten %100 güvenlik diye bir şey yoktur. Çalıştığım işten dolayı devamlı bilgisayar başında olduğum için forumda geçirdiğim...
  7. 0lumsuz1

50 Tane mod (ALINTI!)

Merhaba sonunda 2. mod paketini çıkardım 1. si pek sağlam olmamıştı ama bu mod paketi 1. cisinden 10 kat daha iyi :) BU MOD PAKETİ 1.4.7 DİR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! İlk olarak bazı modları çalıştıran modları vereceğim yani pek bi özellikleri yok . 1-Forge 2-Forge Modloader 3-Coder Pack...
  8. 0lumsuz1

Stevenin Hayatı Bölüm 3

Eski bölümleri Hatırlayalım Bölüm1 Merhaba Ben Steve Bir Küp Dünyası var Adı Minecraft Ben Bu Dünyada sıkıştım ve biri beni izliyor gibi düşünüyorum ama arkamı döndüğümde kimse olmuyor.Neyse Benim bir evim var Bide karım vardı ama :( neyse bir gün yatıyordum şöyle bi uzanayım dedim Evim Yanmaya...
  9. 0lumsuz1

İksir Yapamayanlar! Artık Size İksir yapımını Öğreteceğiz.

Merhaba Arkadaşlar İksir standını biliyosunuz değilmi ama iksir yapıyosunuz etkisiz iksir oluyor İksir yapmak İçin Gerekli Malzemeler: 1 Nether Wart 3 şişe su 1 iksir standı Evet iksir standını normal müsait biyere koyuyoruz 3 şişe suyu alta koyuyoruz nether wart ı üste koyuyoruz bekliyoruz...
  10. 0lumsuz1

Steve'nin Hayatı Bölüm2

Bölüm1:Tıklayınız Bölüm2 O gece o evde kalmıştım amca sucuk yapmış hapur hupur yiyodu bende katıldım çok yemiştim ama doymuştum selametle dedim belki geri dönerim dedim teyze dediki Teyze:Dikkatli ol İskelet Canavarlığı...
  11. 0lumsuz1

Steve'nin Hayatı. Bölüm1

Bölüm1 Merhaba Ben Steve Bir Küp Dünyası var Adı Minecraft Ben Bu Dünyada sıkıştım ve biri beni izliyor gibi düşünüyorum ama arkamı döndüğümde kimse olmuyor.Neyse Benim bir evim var Bide karım vardı ama :( neyse bir gün yatıyordum şöyle bi uzanayım dedim Evim Yanmaya başladı Zombiler Örümcekler...