Arama sonuçlarınız

1. S

Minecraft Adventure Map

Resim ekle çabuk konu kilitlencek
  2. S

Beraber map yapcak

skype yüklü değil skype'siz yapabilirmisin?
  3. S

Beyler Bu Ne :/

Aynen dediklerin başıma geldi ödüm koptu ama aksiyon bekliyodum hiçbişe olmadı :(
  4. S

Biliyorum nedense olmadı bari onda oynayın :D
  5. S

Durun seed'ini atayım bakın :D Seed : 8044260450086356277
  6. S

Minecraft hatası...

Ne var bendede öyle oluyor Allah Allah chest jungle'de doğunca sıkışıyor itemler düşüyor chest kayboluyor Minecraft bu normal
  7. S

Beyler survivalda oynuyordum karşıma bu çıktı yemin ederim ben yapmadım içinde spawner falan mı var bi söyleyin ona göre giricem (Resimler creativede çekilmiştir.)
  8. S

Yeni Channel :)

Kusura bakmayın ama channel'iniz berbat.
  9. S

Minecraft Ilginç Ve Tuhaf Bilgiler

Gangster dediğin şey İron Golem ilginç ve ya tuhaf değil
  10. S

Minecraft Premium Alırsam Içinden Ne Çıkacak

Ya ne DVD'si abi off
  11. S

O kısmı başka tabi ben bilgisayar için söyledim.
  12. S

Ben Kurucu Yum Tüm Oyuncularin Parasini Nasil Silerim

/deletemoneyall
  13. S

Minecraft'ı paket içinde almayacaksın.Mojang'ın sitesinden hesabına kredi kartı ile ödeme yapacaksın.O hesap premium olacak hediye kodu falan yok
  14. S

Tam Ekran Sorunu

Anlamadım düzgün yazabilirmisin
  15. S

Tam Ekran Sorunu

Minecraft'ı tam ekran yapınca itemler yarım gözüküyor nedeni ne olabilir? Bilen yokmu çok lazım beyler lütfen
  16. S

Minecraft Ilginç Ve Tuhaf Bilgiler

Chest ile Trapped Chest'in birleşme olasılığı %000000000.1'dir.O ihtimal de bugdur.
  17. S

Village Ararken Ne Buldum :)

böyle çıkar bana da çıkıyordu komik ama güzel
  18. S

Shader Mod Önerisi

Arkadaşlar bana hem suyu güzel görünen hemde dönüşlerde efekti olan bir shaderpack önerirmisiniz bir türlü bulamadım Şimdiden Teşekkürler...
  19. S

Fuck The System [İbretlİk]

Hala dalga geçiyosunuz insanlık ölmüş olabilir fakat böyle bir ülkede Müslümanlık ile dalga geçilmesi SAHTE MÜSLÜMANLARIN hoşuna gidebilir fakat bizim gitmiyor !
  20. S

Minecraftdev Cracked Launcher - Snapshot 13w18c En Son Sürüm By Assassin's Creeper !

1.6'yı beklemek daha kolay :D Ama isteyenler yapabilir tabi ki Bence kömür bloğu çok güzel evlerde kullanılabilir ama mantık olarak düşününce saçma
  21. S

Server'a Girme Sorunu

Bende öyle oluyordu tek çözüm : BİLGİSAYARINI DEĞİŞTİR.! ve ben.... değiştirdim.
  22. S

Ekran Kartı Uyar Mı ?

Saol :D
  23. S

Ekran Kartı Uyar Mı ?

Saol zaten bugün gidip alacağım
  24. S

Minecraft Premium Hesabı Olup Da Kullanmayan Konuya Dalsın!

Ben sana veririm hesabına mesaj atıcam. Demek isterdim ama tanımadığı birine kim premium hesap verir
  25. S

Ekran Kartı Uyar Mı ?

SAPPHIRE HD5570 GDDR3 1GB 128BIT ATI DX11 EKRAN KARTI Bu Ekran Kartı Şu Ana Karta Uyar Mı ? Hiper 915G-ICH6 Socket 478 Pin Anakart Teknik Özellikler Chipset (Yonga) : Intel 915G + ICH6 İşlemci Desteği : Intel Prescott/Northood/Willa FSB 400/533/800MHZ, Celeron 4 1.7-2.8G, Celeron D...