Arama sonuçlarınız

1. Bodhisattva

Mimarlık dersleri veriyormusunuz? veya vericekmisiniz?

Mimarlık dersleri veriyormusunuz? veya vericekmisiniz?
  2. Bodhisattva

Hikaye Yapmaca

kafasına balyoz sokmuş...
  3. Bodhisattva

Mc.RollerCraft.NET / Faction,PvP Krallığı / 1.7.2 - 1.7.4 - 1.7.5 / 20Gb Ram / 100 Kişilik /

Başka bir kullanıcı açıp konuya yorum yapmana gerek yok. kendi kullanıcınla konuya güncel dersen sorun çıkmayacak.
  4. Bodhisattva

İnternet sansür olayi ilgili sorularim

Hala sansüre inanıyormusunuz? Yav arkadaşlar sansür sizi ilgilendirmiyor istediğinizi yapın internette daha dün torrent-oyun'dan skyrim'i indirdim hiçbir sorun yok takılın kafanıza göre :D
  5. Bodhisattva

İnternet sansür olayi ilgili sorularim

Bu konu hakkında sizi ilgilendiren bir şey yok! Tamamiyle site kurucularını ilgilendiriyor bu durum hakkında konu bile açmıştım istediğiniz gibi özür dilerimgrafik videolar izleyip torrent'den oyun indirebilirsiniz.
  6. Bodhisattva

Mc.RollerCraft.NET / Faction,PvP Krallığı / 1.7.2 - 1.7.4 - 1.7.5 / 20Gb Ram / 100 Kişilik /

Serverin tanıtımı çok güzel yapılmış. Serveriniz hayırlı olsun oynayacağım.
  7. Bodhisattva

CobbleStone Generator

Zaten skyblock oynuyorsan bunu bilmelisin :D
  8. Bodhisattva

Bilmiyorum kaldırmışlar heralde ben ellemedim :S

Bilmiyorum kaldırmışlar heralde ben ellemedim :S
  9. Bodhisattva

Böyle bir serverin adını biliyormusunuz?

Kullanıcı adam gibi anlatmış dileğini siz niye olayı soğutuyorsunuz anlamıyorum. biliyorsan cevap ver bilmiyosan verme kardeşim
  10. Bodhisattva

Bir ev daha Yaptım Bu nasıl ?

Arkadaşım kimseye önyargıyla çıkışmam ama bu ne? Biraz farklılıklar koy ortaya geliştir kendini.
  11. Bodhisattva

Merhaba Ben Mares4L

Hoş geldin kalıcı olman dileyiğle.
  12. Bodhisattva

Forumdaki populerlik seviyeniz[Oyun]

2 Heralde ama popi olduğumu sanmıyorum ^^
  13. Bodhisattva

Kaçırılan çalışanları bul FULL

Gayet güzel oynadım çok güzel yapmışsın.
  14. Bodhisattva

İnternet cafeden giriyorsan olmas akinsoft engelliyor başka serverlere girmeyi dene bi ?

İnternet cafeden giriyorsan olmas akinsoft engelliyor başka serverlere girmeyi dene bi ?
  15. Bodhisattva

Servere girerken mi geldi bu hata çık gir olursa bidaha söyle

Servere girerken mi geldi bu hata çık gir olursa bidaha söyle
  16. Bodhisattva

Konunuzu yaptım. ilgilenirseniz sevinirim. server hakkında konuşmak istiyorum skype varsa

Konunuzu yaptım. ilgilenirseniz sevinirim. server hakkında konuşmak istiyorum skype varsa
  17. Bodhisattva

Bilgisayar The Sims 3 'ü kaldırır mı ?

Ben calismaz ve kaldiramaz demiyorum. Zevkli oynayamassin habire kasar demeye calisiyorum. iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  18. Bodhisattva

Full Oyuncu Senin Oyunun [v.1.7.2] [Faction/PVP]

Kaliteli tanıtım rehberleride kaliteli olur inşallah.
  19. Bodhisattva

Ambush

Merhaba arkadaşlar bu paylaşımımda sizlere Minecraft animasyon filmini tanıtacağım İyi Seyirler.
  20. Bodhisattva

Bilgisayar The Sims 3 'ü kaldırır mı ?

6 Senedir sims oynuyorum bu bilgiseyarda sims 3 oynama hem zevk almassın hemde doğru düzgün oynayamassın. Sims 2'yi yükleyebilirsin ama; hem daha güzel bana göre sims3'den hemde daha zevkli.
  21. Bodhisattva

Sonsuza Denk Yağış durdurma

Merak etme seni özel üye yapmazlar.
  22. Bodhisattva

Nick'inin Anlamı

ID: Bodhisattva ANLAMI: Budistlerin eski kralının ismidir. Bana sempatik geldiği için bunu kullanıyorum ^^
  23. Bodhisattva

Basit şehir örneği

İnterneti kotalı olanlar indirmekle uğraşamaz bu taktiği sana önermem. Hızlıresim vs. sitelerden yükleyerek buraya koyabilirsin.
  24. Bodhisattva

Oyundan Atma

Tamam teşekkür ederim.