Arama sonuçlarınız

1. MalikMelih

Ücretsiz 1 Haftalık Minecraft Sunucusu -\ McDostuTürk /-

Hepinize merhaba öncelikle bu sunucunun özellikleri şunlar; --------------------------------------------------------------- • 2048 Mb Ram • 1 haftalık ücretsiz • 1 hafta sonunda yeni sunucu alabilme imkanı • Max. 4 kişilik fakat pluginler ile yükseltebilme imkanı • 1 Gb İnternet • Min E3-1240v2...
  2. MalikMelih

Bukkit Sw

Arkadaşlar yeni bukkit sw kurdum ama benden başkasına sw kapalı gözüküyormuş bir yardım edin
  3. MalikMelih

lütfenn allahını seven baksın

crayz car mod bmw yükledim biniliyor gidiyor ama gözükmüyor yardım nolursunuz
  4. MalikMelih

[TestCraft]yardım edecek birilerini arıyorum lütfen bakın!

Arkadaşlar yeni bukkit sw açtım yardım edecek birilerini arıyorum lütfen mesaj atın gelmek isteyenler mesaj atsın logmein şart
  5. MalikMelih

Xpcraft

Arkadaşlar önceki serverimizde ana pc formatlandı bölüm silindi onun için yeni sw açtık ama yapmak için adam arıyoruz lütfen yardım edin resim koymama gerek yoktur heralde Diğer hamachi : XPcraft34 şifre : 123 Diğer hamachi : XPcraft34(1) şifre: 123 Diğer hamachi : XPcraft34(2) şifre: 123...
  6. MalikMelih

Xpcraft

Server yeni açıldı pek bir şey yok aslında ama resimlere bir bakın ıp : 25.181.224.146 server'ımız cumartesi ve pazar açıktır. Logmin ad: XPcraft34 şifre : xp Genelde Logmein üzerinden konuşuruz...:)