Arama sonuçlarınız

1. MalikMelih

Ücretsiz 1 Haftalık Minecraft Sunucusu -\ McDostuTürk /-

Hayır ben sadece üyesiyim sahibi tanıdığım birisi.
  2. MalikMelih

Hayır sadece domainimizin ddos hataları için yeni domaine geçiş yaptık fakat vbulettin tercih edicez destek kısmı daha gelişmiş.
  3. MalikMelih

Evet ftp bağlantı imkanı vardır
  4. MalikMelih

Hepinize merhaba öncelikle bu sunucunun özellikleri şunlar; --------------------------------------------------------------- • 2048 Mb Ram • 1 haftalık ücretsiz • 1 hafta sonunda yeni sunucu alabilme imkanı • Max. 4 kişilik fakat pluginler ile yükseltebilme imkanı • 1 Gb İnternet • Min E3-1240v2...
  5. MalikMelih

Oyunclubing ekibi olarak yeni adresimizle sizlerleyiz " www.oyunclubing.tk " Forum adresimiz "...

Oyunclubing ekibi olarak yeni adresimizle sizlerleyiz " www.oyunclubing.tk " Forum adresimiz " forum.oyunclubing.tk "
  6. MalikMelih

MİNECRAFT ÇEKİLİŞİ (SON ÇEKİLİŞ)(Ara veridi)

*Forum Kullanıcı Adınız: MalikMelih *Sadece Gerçek Adınız: Melih *Yaşınız: 17 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 5 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Smacolow , OyununOyuncusu , CaptainSparklez ... *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Hayır *Eklemek istediğiniz herhangi bir...
  7. MalikMelih

Server yada websitesi için bana danışabilirsiniz

Server yada websitesi için bana danışabilirsiniz
  8. MalikMelih

.jar lı modlar nereye atılır ?

minecraft da mods diye bir klasör yoksa " minecraft forge " yüklemen gerekir
  9. MalikMelih

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız : MalikMelih *Sadece Gerçek Adınız : Melih *Yaşınız :17 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz : 4 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz : Slamacow *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Evet (Forge,Tekkit) *Eklemek istediğiniz herhangi bir bilgi varsa : Bu...
  10. MalikMelih

Minecraft Dağ Resmi

ben ikisinide buldum
  11. MalikMelih

Bukkit Sw

evt
  12. MalikMelih

Bukkit Sw

hepsini denedim olmadı :gerçektensinirli:
  13. MalikMelih

Bukkit Sw

Arkadaşlar yeni bukkit sw kurdum ama benden başkasına sw kapalı gözüküyormuş bir yardım edin
  14. MalikMelih

En Son Yorumu Yazana Minecraft Premium Üyelik!

Son diye bir şey olmıyacağı için boşuna uğraşmayın arkadaşlar tabi konu durdurulmazza... :D
  15. MalikMelih

Etkinlik Minecrafttürk Sunucu Ve Gift Kod Çekilişi

Senin varsa bırakta olmayanlar alsın 2 tane varmış daha istiyo allah neder düşün ,günah günah :mad:
  16. MalikMelih

Servere Ortak Aranir

iyide nerde oturuyorsun elden teslim yaparız
  17. MalikMelih

Etkinlik Minecrafttürk Sunucu Ve Gift Kod Çekilişi

İnşallah hak eden arkadaşımıza çıkar ama kime çıkacağını allah bilir.Benden herkeze bol şans :D
  18. MalikMelih

Yardımcılıga açıgım yetkilide olurum yardımı severim haksızlıktan nefret ederim...

Yardımcılıga açıgım yetkilide olurum yardımı severim haksızlıktan nefret ederim...
  19. MalikMelih

Site Tasarımı Yapacak Adam Aranıyor

bn olabilirim ama sadece cuma aksamdan sonra cumartesi ve pazar bazende olursa seve seve yaparım
  20. MalikMelih

kardeş sw açıkmı

kardeş sw açıkmı
  21. MalikMelih

lütfenn allahını seven baksın

hiç birsite olmadı ki
  22. MalikMelih

lütfenn allahını seven baksın

crayz car mod bmw yükledim biniliyor gidiyor ama gözükmüyor yardım nolursunuz
  23. MalikMelih

[TestCraft]yardım edecek birilerini arıyorum lütfen bakın!

[TestCraft] - [TestCraft]1 - [TestCraft]2 şifre:123
  24. MalikMelih

[TestCraft]yardım edecek birilerini arıyorum lütfen bakın!

sadece düzenlemeye yardım edecekleri creative yaparım op yapmam sadece belirli kişiler dışında