Arama sonuçlarınız

1. erdimye54

Bana kaliteli bir skyz önerebilecek var mı ?

Evet başlıktan görüldüğü gibi aradığım bu
  2. erdimye54

Ap TRIS PENTA KILL

3. erdimye54

Beni tanımaya ne dersiniz ?

Gerçek adım-soyadım Erdi ZANDOLU Yaşım 18 62 kiloyum 1.70 boyundayım Sporcuyum . Daha doğrusu dövüşçü . Wing chun eğitimi aliyorum . Sevmediğim ve nefret ettiğim şeylerden bahsedeceğim: -İlk olarak en önemlisi insanların oyunda birilerine zarar vermesi yapılarını yıkmaları tamam belki bu...
  4. erdimye54

Merhaba ben Mesudunarkadasi

Evet bir arkadaşımız yapmış ve özendim bende yaptım :roflmao: Gerçek adım-soyadım Erdi ZANDOLU Yaşım 18 62 kiloyum 1.70 boyundayım Sporcuyum . Daha doğrusu dövüşçü . Wing chun eğitimi aliyorum . Sevmediğim ve nefret ettiğim şeylerden bahsedeceğim: -İlk olarak en önemlisi insanların oyunda...
  5. erdimye54

Aciyorum ...

Şimdi diyeceksiniz bu ne diyor ... Ben söyleyeyim ! Sorun şu ki ismi mükemmel olup server basit yapmacık olan öyle çok server var ki isimlerini haketmiyolar ..
  6. erdimye54

14 ŞUBAT :3

Bu gün biraz sanırım sancılı geçecek . Kimi yalnız kimi hediye derdi ... Ama hepimizin aklında sevgi ve aşk var . Ne kadar yalnız olsakta yada tatlı bir baş belasına sahipsekte hepimiz kocaman kalplere sahibiz . Hepinizi seviyorum :hihi:
  7. erdimye54

(istek)1.4.7 köle modu lazim

Evet baslıktan belli oluyor acil
  8. erdimye54

Multiplayer açılmıyor direk oyudan atıyor yardım

İnternet kafeden giriyorum ve bu sorun var tüma yarlamaları yaptım neden olmuyor
  9. erdimye54

Yalnızlık

Doğum günüm unutuldu :( Ailem bile umursamadı :(