Arama sonuçlarınız

1. B

Builderlik bana ters ama güzel olmuş

Lan Ben Builder Olcak Mışım Aslında :D İndirmek İsteyenler ; http://s2.dosya.tc/server/RuSnsO/BuilderWorld.rar.html
  2. B

Yardım edermisiniz arkadaşlar ?

Arkadaşlar ben bi bukkit server buldum bunda no-ip alamıyorum yardımcı olabilecek varsa yardım etsin. Birde arkadaşlar ben kurduğum bukkit serverde 1-2 tane plugin eksik onları tamamlamama yardımcı olursanız sevinirim isterseniz serverde rehberlik bile verebilirim şu pluginler lazım kit ekleme...
  3. B

Peden-Craft Muhteşem Bir Server !

Mehaba arkdaşlar serverimiz sözle anlatılamayacak kadar güzel warp arsayi yaipiyoruz para kasmak kolay ama serverde bir sorunum var servere girmek icin hamaci ağına katılmanız lazim sabit ip aldık ama olmadı o yüzden yardım edebilcek varsa gelsin servere ip:25.70.47.85 Hamaci...
  4. B

herkes Crative Eğlencesine Oyunuroz Sende Katıl

Merhaba arkadaşlar eğlencesine oyun oynuyorz gelin hep beraber oynayalım her gelen crative ev falan yapıyor Ağlar PedenCraft PedenCraft-1 Böyle PedenCraft-7'ye kadar var gelin hepsinin şifreleri 123 ip 25.70.47.85
  5. B

herkes Creative Gel Ve Kendini Göster

Merhaba arkdaşlar herkeze creative veriyorum eğlencesine oynamak isteyenler gelsin ev yapın her şey serbest PedenCraft PedenCraft-1 PedenCraft-2 Böyle PedenCraft-7 Ye Kadar Var Şifreler:123 İp : 25.70.47.85
  6. B

Muhteşem Bukkit Server Multicraft !

bycraft.sytes.net ip budur arkdaşarlar anlatılacak gibi değil kelimeler yetmez gelin ve oynayın harika bir server adminler 7/24 açık ve ilgili gelen herkeze 5 dia veriliyor. beni berk yolladı diyin 5 diayı kapın koşşşşşş.
  7. B

Muhteşem Bir Bukkit Server. 1.4.6 ( Bycraft.sytes.net )

Merhaba arkadaşlar serverime herkezi bekelrim bukkittir pluginler yüklü. Warp Arsa Oduncu Kazıcı Falan Hepsi Var Aynı Anda 3 Meslek Alabilirsiniz. Xp kazmak için warp kazialaninda lapislazuli vardır. warp xp diye bir yervardır içerisi zombi iskelet ws doludur. 1.4.6'dır. Arsalar 10k para kasmak...
  8. B

Deneme Aşamasındaki Bir Server Ilk Gelen Op

Merhaba Arkadaşlar benbir server açıcam deneme aşamasında bukkit bir server 192.168.2.51 ipsi giremezseniz bir sorunlar karşılaşırsanız hamaciden ağıam bağlanın ismim admin bana söyleye bilirsiniz ağ PedenCraft 192.168.2.51 Server İpsi Herkezi beklerim ilk gelen op
  9. B

Bukkit Server Kurdum Ancak Bir Sorun Var Çözene Adminlik

Merhaba arkadaşlar ben yeni bir bukkit server kurdum. Ancak Serverime sadece ben girebiliyorum. Ben Giriyorum oyunuyorum ancak diğer arkdaşarlar bağlanırken ondaların bılgısayarında cann2t server connect diyor. Port ip falan diyen arkadaşlar oldu ancak nasıl yapacağımı bilmiyorum yapabilecek...
  10. B

Server Giriş Sorunu Yapana Adminlik

Merhaba arkadaşlar ben yeni bir bukkit server kurdum. Ancak Serverime sadece ben girebiliyorum. Ben Giriyorum oyunuyorum ancak diğer arkdaşarlar bağlanırken ondaların bılgısayarında cann2t server connect diyor. Port ip falan diyen arkadaşlar oldu ancak nasıl yapacağımı bilmiyorum yapabilecek...
  11. B

Muhtesem Bir Server herkes Davetlidir !!! (tedenoscraft) !

Merhaba arkadaslar -SERVER 7/24 ACIK -SERVER BUKKITTIR -ANCAK PLUGİN BULAMADIM BU AKSAM HALLETCEM -ILK GELEN 5 KISIYE ISTEDIGI 1 ITEM VE 5 DIAMOND -1 GELEN KISIYE DIAMOND ZIRH VE KILIC -ADMINLER ILGILI SIMDILIK 1 ADMIN VAR ADMIN ALIMI VAR -SAAT BASI EVENT DİAMOND ATMA SANDIK SECME VS...
  12. B

Muhteşem Bir Adventure Map

Merhaba arkadaşlar bu gün size kendi yaptığım mapı vericem ilk mapım olduğu için biraz kötü olabilir map 2 kişiliktir. 3 kişi oynamak isterseniz 3. kişi creativeden sandıklardaki itemlerin aynılarını alabilirler. Mapı ben ve arkadaşım Hüseyin Ünsal hazırladı inşallah beğenirsiniz. Devamı...
  13. B

Eğlencenin Tavan Yaptığı Server Koş Ve Yerini Kap !

>ApsentCraft Online ! >Server 7/24 Online ! >Server Bukkittir. >İlk Gelen 3 Kişiye İstediği 1 İtem >Günde 5 Event (Tecrübe atma,Sandık İtemi Bulma,Diamond Atma Vs Vs.) >Günde 2 Yarışma(En güzel ev yapma,En tehlikeli labirenti hazırlama vs) >Eğlencenin Tavan Yaptığı Yere Size Gelin ! >Adminler...