Arama sonuçlarınız

1. sercoan

Sonycraft.nitrado.net Faction Sunucu 1.7.2 7/24 Minecraftta Yeni Eğlencelere Nedersin ?

Öncelikle ben senle ugrasmıyorum benim nesters adlı kişiye ait ssler var onu diyorum ve tartışmak istiyorsan burayı ve bu forumu kirletmeyelim al skypemi sercan.tacer ara beni
  2. sercoan

Sonycraft.nitrado.net Faction Sunucu 1.7.2 7/24 Minecraftta Yeni Eğlencelere Nedersin ?

1-)Biz bu servera parar veriyoruz burda server hakkıda girmeyin diyemezsin. 2-)armycraft diyorsun hiçbir şey çıkmıyor.Ve o kadar iyisen serverın dururdu.Serverda o gün lag vardı sonra biz yükselttik sen hayla lagg diyorsun lag olmadıgı halde. 3-)Ya hehe nedir işine gelmeyince 4-)Nesters adlı...
  3. sercoan

Beyler Gene Ben Bir Şey Sorucam Sizlere Yardımcı Olrsanız Sevinirim :d

Ben yazin 16gb raylı iyi bir pc alicam onda serverimi yöneticem sizleride beklerim ve size sorum su bizim net 1mgb lag yaparmı ? lag neyden kaynaklanır? net hızından kaynaklanmaz değilmi kaynaklanmazsa super olucak hepiminiz beklerim o zaman
  4. sercoan

Yardım !!

Beyler benim server im var 1.5.2 Hamachiyi suan hamachi kaldırıcam benim serverim bukkit sw bana lazım olan shop plugini yani markette herkesin item alıp satabilecegi birde arsa plugini istiyorum arsa satmak ve almak icin ben denedim ama Eror verdi hep 1.5.2 de yardımcı olursanız sevinirim...
  5. sercoan

1.4.5 Too Many Items

öd kardeşim sorun yoktur güncelliyorum hep :)
  6. sercoan

Minecraft The Car Mod V1.45

şimdi modu deiyorum saol kardeş :)
  7. sercoan

Yardım

hehe kesin öyledir sensin çocuk gel erkeksen kapışalım !
  8. sercoan

Yardım

ben ne yazmışım dostum iyi misin !
  9. sercoan

Yardım

Eskiden haritaları yüklerdim şimdi beceremiyorum biri anlatabilirmi lütfen :)
  10. sercoan

Skydaz (yardım Edin)

oyunun belki orjınal degildir ondan belki ama bilmiyorum üzgünüm benimde orjınal degildi crakledim oldu :)
  11. sercoan

Skydaz (yardım Edin)

pc demi mc dedigin macbook damı oynuyosun kardş ?
  12. sercoan

Yeni yaptığım güzel villa Shadow Villa

Burası mod bölümü haritaları yani maplari harita bölümünde konu açıp koy !
  13. sercoan

[istek]assassincraft Mod Lazim!!!!!!

saolun :) bende arıyodum
  14. sercoan

Recep Ivedik Mod 1.4.5

Resim Yoksa Tiklama Yok !
  15. sercoan

Adventure Map 2 Lütfen Indirin

güzel gelişiyo giderek yakında bende harita yapcam :)
  16. sercoan

1.4.5 Hunger Games Mod [istek]

yarın atıcam şu an evde dilim kardeş :)
  17. sercoan

call of duty part 2

1.4.5 i yokmu :(
  18. sercoan

1.4.5 Too Many Items

minecraft iki tane mod kaldıra biliyo modları sil yükle yada versionunu yenile !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  19. sercoan

benim 1.4.5 ama istersen atim iki mod war tale of kingdoms ve too many items :)
  20. sercoan

Adventure Map Lütfen Indirin

yüklicemde resim yokmu :)
  21. sercoan

Yılbaşı Şenligi Modu 1.4.5

öd kardeşim :) mehmet sen bunu masaüstüne çıkar tıkla dosyaya mod installere tıkla backup a evet de o kuruyo bitince mod installed yazıyo :) bende pelirin modu yok kardeş :)
  22. sercoan

:) kimden istedin erkan ?
  23. sercoan

(istek) Modlu Minecraft

öd kardeşim bende redpower yok anka kardeşim :)