Arama sonuçlarınız

1. Astroncukk

Bukkit ve Spigot'a Ne oldu ?? Cevaplar.

Merhaba arkadaşlar. Bugün bukkit ve spigot'a ne olduğunu size açık açık anlatacağım. Öncelikle bukkit bildiğiniz gibi server açmanıza yarayan bir servistir. Fakat bukkit dosyaları artık indirilemiyor. Nedeni bukkit ve spigot'un telif hakkı nedeniyle dosyalarını geri alması. Dosyaları indirmek...
  2. Astroncukk

Öldürebildiğin Kadar Öldür. ( Can Sıkıntısından Yapılıp Paylaşılan İlk Ve Tek Map ! )

Merhaba Arkadaşlar. Bugün size can sıkıntısından yaptığım haritayı göstereceğim. Link : http://s3.dosya.tc/server19/vqOY0Z/_ld_rebildi_inKadar_ld_r_.rar.html Resimler :
  3. Astroncukk

Gizli Sandık Yapımı (Resimli Anlatım)

Bunun daha kolay yolu var.
  4. Astroncukk

ÇIKTI !!! .:. Elfonse Parkur Map V.2 .:.

Küfür etmedim o hilenin adını söledim merak etme :D
  5. Astroncukk

ÇIKTI !!! .:. Elfonse Parkur Map V.2 .:.

***** ?? :D
  6. Astroncukk

Minecraft Türk yada başka forumlar için avatar yapımı. ( Programsız )

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere forumlar için avatar yapmayı göstereceğim. 1 / http://signaturecraft.us/ sitesine giriyoruz. 2 / Create a Character avatar'a basıyoruz. 3 / MC Username kısmına skininin suratını ( avatarını ) almak istediğimiz nick'i yazıyoruz. 4 / Generate Character Avatar'a...
  7. Astroncukk

Premium çekilişi bildirimi?

geldi ben direk yolladım güvenli ...
  8. Astroncukk

Minecraft Server Spawn ( SADECE SPAWN YERİ MARKET VS. YOK)

Merhaba Arkadaşlar. Yarım saatimi alan bu çalışmayı sizlere sunacağım. Öncelikle Haritayı yüklediğinizde haritanın adı renkli gözükecektir. Girdiğinizde eğer "/scoreboard teams join Admin" yazarsanız isminize admin yazısını ekler ve isminiz renkli gözükür. Harita tamamen kendime aittir. Premium...
  9. Astroncukk

Yabancı Olsaydınız...

Max :)
  10. Astroncukk

Mod nedir ? Ve bazı modlar.

tamam hemen bakıyorum :)
  11. Astroncukk

Mod nedir ? Ve bazı modlar.

Arkadaşım çok beğendim belki bunların hepsini bir mod paketinde toplarım. Ama macintosh ta zor oluyor :( Bunların hepsinin toplayıp mod paketi yaparsan sevinirim 2 yıllık minecraftçıyım ama bilmediğim modlar gördüm. Eline sağlık.
  12. Astroncukk

Süper Bir Seed(Alıntı Degıldır)

:ecevher:
  13. Astroncukk

Build-Team Kuruyorum.

veririmde ben şu an windows tayım onda skype çalışmıyor. mac'e girersem olur ancaSKYPE : iseeadiamond GÜNCEL
  14. Astroncukk

JaegerGaming [Faction/PvP] [32 GB RAM] [Vip Çekilişi] [Plotme VDS] [KAPANMA İHTİMALİ 0]

Beyler sw süper bişi dün vip aldim benim nick BlackDevilEvil
  15. Astroncukk

Build-Team Kuruyorum.

Arkadaşlar build team kurmak istedim eğer 1-2 kişi çıkarsa server'ı hamachi'den hazırlayıp Build'e başlayacağız. Bu arada ne yapacağımız hakkında bir fikrim yok yani adventure map'ta yapabiliriz art map ta ona karar veririz. Görüşmek Üzere ! Skype : iseeadiamond -Astroncukk
  16. Astroncukk

--♣FearCraft♣-- 7/24 Faction Server ! *•◘○*♣^☺☻*

Arkadaşlar Bugün Türkiyenin en güzel serverlarından biri Fear Craft ı gösteriyorum. Server Faction Wars'tır,7/24 Online'dır ve %100 İlgili Adminleri vardır. Server IP : 192.95.33.195:3974 Resim vermiyorum. Server'a girip nasıl güzel olduğunu kendiniz görün. Girerseniz TRoll çağırdı deyin...
  17. Astroncukk

Kızlarla foto çekildil panpa xD

ASDFGHJKLMNKL EN ÇOK CEVAP ALAN KONUM YEEEEEY
  18. Astroncukk

ASFERGERGTTGRG OLUM ACIDIM ODA ÇEKİLMEK İSTEDİ :d
  19. Astroncukk

Modlu Serverda Hata !

Arkadaşlar bugün arkadaşımla oynamak için bi modlu server kurdum ram vermeye çalıştım olmadı şimdi size crash report u ve resmi atıcam. ---- Minecraft Crash Report ---- // This doesn't make any sense! Time: 9/10/13 1:47 PM Description: Exception in server tick loop...
  20. Astroncukk

xDKız kötümü mk iyi deyin geçin :D bulamassınız böle kız swda 100tane kız var en güzelleri :Dip : hexagorcraft.nitrado.net gelin lan size hesap soracak kızlar :D
  21. Astroncukk

BFChickenGamers (Tavuk Biraz Kötü Olmuş :D)

wdweF:ERf. mimarlık ezikliği hastalığı oldu
  22. Astroncukk

Server kurdum map yok. Bİ BAK

Arkadaşlar server kurdum ama map yok biri map versin yada gelin servera birlikte yapalım. Map vericekseniz çok bulunanlardan olmasın ve güzel olsun. Birlikte yapıcaksak Skype ekleyin : iseeadiamond Anlayışınız için sağolun.