Arama sonuçlarınız

1. MBerkZ

9 Temmuz 2013'te baksaydın anlardın. Son üye bu arkadaştı 2-3 hafta adı yazdı.

9 Temmuz 2013'te baksaydın anlardın. Son üye bu arkadaştı 2-3 hafta adı yazdı.
  2. MBerkZ

Gerçek Hayatta Taştan Balta Yapımı

Taş çapa olmuş bu.
  3. MBerkZ

Premium server hatası

Merhaba arkadaşlar ben 6-7 ay kadar önce premium hesap aldım bu gün premium server a girecektim en son dün girdim açıldı ama bu gün ''error occurred while contacting login servers, are they down'' böyle bir yazı gelmeye başladı hivemc de hypixel mcsg gibi sunuculara girerken bu yazı gelmeye...
  4. MBerkZ

Gift Code

Onları alanlar 6 gün sonra hesap silindi diyor forumda bi tane konu var orda yazıyo süresi 6 gün diye
  5. MBerkZ

Gift Code

Merhaba arkadaşlar ben minecraft i gift code ile 60tl ye aldım (gitti gidiyor). Bir yerde gift code la alınan mc ye 1 hafta girmeyince hesap siliniyor diye bir şey duydum alalı 6 olacak böyle bir şey olmadı yeni mi geldi hiç yok muydu? böyle bir şey yok değil mi içime kurt düştü
  6. MBerkZ

9 tl ye minecraft

9 tl ye nasıl satılıyor ya 5 tl ye de var gittigidiyor da . Gift code generator gibi bir şey mi yapıyorlar yorumlarda '' teşekkürler 9 tl ye premium oldum , 60 tl lik oyunu 9 tl ye aldım '' diyenler var nasıl oluyor bilen biri söylesin gift code generator mü bu ben boşuna mı 60 tl ye aldım şimdi :ha:
  7. MBerkZ

Kullanıcı adını değiştirdim :3 ... Eski nick xxdemoking 5 yıllık nick artık çok çocuksu gelmeye...

Kullanıcı adını değiştirdim :3 ... Eski nick xxdemoking 5 yıllık nick artık çok çocuksu gelmeye başlamıştı.
  8. MBerkZ

Hangi Tipte Server Açmalıyım?

Full survival server'lar daha çok hoşuma gidiyor türk serveri olarak
  9. MBerkZ

Konu Kilit.

Hivemc'nin eski lobisini
  10. MBerkZ

| İstediğiniz Kişinin Skinini Veriyorum. |

Google play de skin stealer var nick i yazınca skin geliyo ordanda alabilirsiniz
  11. MBerkZ

Kullandığım Skin'i kış' a uygun skin yapma

Teşekkür ederim bu kadar hızlı geleceğini beklemiyodum. Yeni yılınız kutlu olsun ...
  12. MBerkZ

PREMİUM HESAPLARA MÜTHİŞ SKİN YAPILIR

http://lh4.ggpht.com/6seSjO4rl9zbLMKHVd7GPQfwjXsuF7Ey2G58RowNjX5dZume1KoAqcnGubVR12RkdA77mdliGYNfkCfdQxdsFjg
  13. MBerkZ

Kullandığım Skin'i kış' a uygun skin yapma

Merhaba arkadaşlar benim şu an ki kullandığım skin ; http://lh4.ggpht.com/6seSjO4rl9zbLMKHVd7GPQfwjXsuF7Ey2G58RowNjX5dZume1KoAqcnGubVR12RkdA77mdliGYNfkCfdQxdsFjg Bu skine noel baba şapkası tişörtü de kışa uygun bir şey ayağına bot yapar mısınız ben denedim şapka yapmayı olmadı yardımcı olanlara...
  14. MBerkZ

Satılık Premium Minecraft Hesabı

Böyle sahtekarlar çok var ondan uyardım senin nasıl bir insan olduğunu bilmiyorum ondan öyle yazdım.
  15. MBerkZ

Satılık Premium Minecraft Hesabı

Hesap onun olmayabilir
  16. MBerkZ

Minectaft Play Station 3'e Çıktı

Vatana millete hayırlı olsun ...
  17. MBerkZ

Yılbaşı Çekilişi (MİNECRAFT) + Anket 2013-2014

İsim : Berk Zor Forum kullanıcı adım : xxdemoking Neden katılmak istiyorsunuz ? : Şansımı denemek için.
  18. MBerkZ

Yardım Premium Alma (telefon)

Kardeş gerek yok alalı 4 5 ay olacak ilgin için teşekkür ederim. Gittigidiyor dan 62 tl ye aldım Ben 62 tl ye aldım :S :D
  19. MBerkZ

[Kilit]Galaxy S4 mü iPhone 5 mi

ios 7 de batırdı diyenler ben kullanıyorum gayet güzel batan bir şey yok ios 5 ten daha güzel duruyor safaride sekmeler arası geçişi felan kilit ekranında saat 3d dışarı çıkık duruyo. Kullanmadan yorum yazmayın. Ama s4 de çok güzel telefon 8 çekirdek 2 gb ram 13 mp kamera 2600 mAh 4.99 inç .
  20. MBerkZ

Premium Alıyorum Nick Önerileriniz?

Hayırlı olsun
  21. MBerkZ

Premium Server

eu.shotbow.net
  22. MBerkZ

Premium Server

onu biliyorum shotbow da başında herobrine smash ı görünce başka bir şey sandım onu vermene gerek yok :D
  23. MBerkZ

Premium Server

Girdim çok güzel arcade oyunları süpEr sAklambaçı biliyodum zatEn tEşekkür ederim verdiğin içinn supEr smash diyodunuz onu bulamadım o nAsıl bir şey
  24. MBerkZ

Premium Server

eyw Giriom şimdi
  25. MBerkZ

Premium Server

Benimde premium um var mcsg , minez den baska oynamıyorum bide uberminecraft var sizin bildiğiniz güzel server bilen varsa versin oyundan sıkılmaya başladım