Arama sonuçlarınız

1. C

Amatör Çalışmalarım

Merhaba arkadaşlar. Ben builderliğer bu ay içinde başladım. Aslında tüm wg we komutlarını biliyorum fakat builderlik için bunların bi önemi yok önemli olan yapı inşaa etmek bunu anladım. Herneyse kendimi biraz geliştirmek için 2 tane çizim yaptım. Görüşlerinizi almak isterim arkadaşlar. Umarım...
  2. C

Biri yardım edebilirmi bukkit kuramıyorum

Arkadaşlar ben bukkit server kurmak istiyorum fakat şöyle bir hata alıyorum:http://img433.yukle.tc/images/5367sorun.png Herşeyi dosdoğru yapıyorum fakat gene aynı gene aynı 64 bit için kodu olan varsa verebilirmi lütfen arkadaşlar çok lazım acele :S
  3. C

İçeri gel lütfen :(

Merhaba arkadaşlar. Ben bukkit server kurmak istiyorum fakat şöyle bir hata alıyorum bunu nasıl düzeltebilirim gözükmüyorsa Buradan yazayım hatayı her şey tamam ama şöyle hata alıyorum:C:/Users/BRN/Desktop/Yeni klasor>>java -Xms1024M -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar -o true PAUSE 'java' iç...
  4. C

Acil içeri beyler lütfen :S

Ya arkadaşlar benim arkadaşım bukkit server kurdu ancak bir sorun var hamaciyle giriliyor swye + op olmadan kimse ne konuşabiliyor ne bir şey satın alabiliyor hiçbişey yapamıyor yani kısaca lag gibi oluyor yüksekten felan düşünce ölmüyor bunun çözümünü bilen ne olursunuz yardım edin arkadaşım...
  5. C

Içeri Acilll Nolur :(

Arkadaşlar benim bi arkadaşım bukkit server kurdu önceler swye kimse giremiyodu kapalı gözüküyodu şimdi bu sorunu hallettik ama ben ne yazı yazabiliyorum nede bişeyleri kırabiliyorum kısaca feci lag var bu sorunu nasıl çözebiliriz bi yardımcı olursanız sevinirim nolursunuz :S
  6. C

Steahcraft Yeni Nesil Minecraft Server

Merhaba arkadaşlar Bugün Sizlere Yeni Açılan Steahcraft Adında Minecraft Serverini Tanıtacağım. Server Kapasitesi:100 Server İP:176.53.126.104 İşte Resimler: Ench Odası Spawn Market Pvp Arena Orman Tarla Arsa Market Arsa Resimler Bu Kadar Arkadaşlar Hepinizi Servere Bekliyorum İyi...
  7. C

Bir Sorun Var :s Lütfen Içeri !!!!

Merhaba arkadaşlar. Ben Minecraft'ıma İlk Defa Texture Pack Yükledim Ve Bir Sorunla Karşılaştım. Çimenin üstünde portal ve 2 tane ateş duruyor resmi bu:http://b1301.hizliresim.com/15/2/hkuv6.png Bir De Ateş,Lav Ve Suyu Göstermiyor İşte Resim:http://b1301.hizliresim.com/15/2/hkuw5.png...
  8. C

10 Dakika Önce Açıldı Bilgili Kişilere Adminlik Havai Fişek Yapımı Öğretiyorum

Merhaba arkadaşlar 10 dakika önce açtığım serveri sizinle oynamak istiyorum gelirseniz çok memnun olurum. Oyunda Sizlere Havai Fişek Yapımını Göstericem ve sizden ricam lütfen lav döküp serveri mahfetmeyin adamca oynayalım gelin. İp:25.91.86.27 Ağ:İron-Craft-1-2-3-4-5 Şifre:123
  9. C

Gelin Havai Fişek Yapımını Gösteriyorum

Merhaba arkadaşlar bi sw kurdum uzatmadan söleyeyim havai fişek yapımını öğretiyorum gelirseniz çok sevinirim. İP:25.91.86.27 Ağ:Baran-Craft-1-2-3-4-5 Şifre:123
  10. C

Bombomcraft

Merhaba arkadaşlar Sizleri Yeni Açılan BombomCraft Amatör Yani Hamachi Serverime Beklerim Hemen İP Ve Ağ Veriyorum İP:25.91.86.27 Ağ:BombomCraft-2-3-4 Şifre:123 Her Türlü Yardımda Bulunurum Tabikide Elmas,Demir,Zincir,Altın Zırh Dışında Her Türlü Yardımı Yaparım Eventlerimiz Olucaktır...
  11. C

NortonCraft Yeni Nesil Maincraft Server

Yeni nesil Minecraft Serveri. Serverimiz bu gün açıldı. Hiç kimsenin birbirinin sandığından item alması ve evini bozması yasaktır ve ip ban sebebidir. Hafta içi hergün eventlerimiz olacaktır.(Xp yağmuru vs.) Adminler hergün online 7/24 Admin-1 Berkcan Başman Admin-2 Baran Çamak Hamachi...
  12. C

ClawCraft Yeni Nesil Minecraft Server

Merhaba arkadaşlar Bugün Sizlere Yeni Açtığım Hamachi Serverin Tanıtımını yapacağım. Bu Serveri Daha 2 saat Önce açtım Arkadaşımla Deneme Yaptık Felan Yeni Maplar Ekleyeceğim Fakat Bu biraz uzun sürecektir Arkadaşlar. Şu anda Map Yok yani Serbest Pvp Açık değildir Korkmayın Spawn Noktası...