Arama sonuçlarınız

1. C

Amatör Çalışmalarım

Teşekkürler kardeşim.
  2. C

Amatör Çalışmalarım

Teşekkürler :)
  3. C

Amatör Çalışmalarım

Emekle yaptım kardeşim hatta online server ip adresini mesaj atabilirim ?
  4. C

Amatör Çalışmalarım

Merhaba arkadaşlar. Ben builderliğer bu ay içinde başladım. Aslında tüm wg we komutlarını biliyorum fakat builderlik için bunların bi önemi yok önemli olan yapı inşaa etmek bunu anladım. Herneyse kendimi biraz geliştirmek için 2 tane çizim yaptım. Görüşlerinizi almak isterim arkadaşlar. Umarım...
  5. C

Korkuyorum yanlızım gir :((

Kardeşim adam akıllı konuşsana boş boş konular açıp konu kasıyosun bi git işine.
  6. C

Herobrine modu 1.6 da kaldırıldı saçma saçma konular açma ayrıca modsuz böyle bir şey de olamaz 1.5.2 de.
  7. C

Ne saçmalıyosun sen ?
  8. C

Sınırsız Ram Süper Eventler Ve Daha Nelerrr Neler.

her duyduğun şeye inanma o zaman ayrıca serverde ne warp var nede profesyonel builderlik eseri hepsini kafandan uydurmuşsun konu kasmaya çalışıyorsun...
  9. C

Sınırsız Ram Süper Eventler Ve Daha Nelerrr Neler.

aahahaha sınırsız ram nedir ya :D
  10. C

Mine-Defteri Geri Döndü

Axi TR yalancı bir bilişimdir arkadaşlar sınırsız ram diye bir şey mi var bi düşünün ya :)
  11. C

Mine-Defteri Geri Döndü

HİÇBİR SERVERDE %0 LAG YOKTUR ARKADAŞLAR KAFANIZA SOKUN ŞUNU.
  12. C

- Komutancraft Açildi Super Server 176.31.229.48:867 -

Arkadaşlar servere girmeyin o kadar kötü ki admin maden eventi yaparken kazma vermiyor direk çekiyor mal gibi server arkadaşlar kazma yağdırın dediğimde ban attılar yani açıkçası boktan server girmeyin uyarım
  13. C

Eagle Craft 7/24 Online ! (axitr Güvencesiyle) 91.121.56.80:387 Hammade - Lapis - Eğlence Tavan !!!

Axitr güvencesi mi ?? :D dalga mı geçiyosunuz kardeşim ya :D axitrye güven olurmu saçmalamayın ^^
  14. C

[Acil Yardım]

Tmm işte onlar isim ile giriyolar mesela onların isimlerinden 1 tanesini kullan sende skinli olursun
  15. C

[Acil Yardım]

Premium Minecraft Gerekli Güzel Arkadaşım Premium Hesap yani 60 TL Cik :D Onu alırsan yani oyunu satın alırsan sana özel skinler verirler ama sen bi isim kullanıp girebilirsin Mesela Razorlance yap ismini gir internetten bul isim felan yaparsın k.g
  16. C

Slm :D

Slm :D
  17. C

Kaç kere dicez.(adminler baksın)

Bizde şikayetçi değiliz diyemeyiz bu duruma ama ne yapacaksın işte Bence Yeni Bi Sistem Gelsin Konuyu açınca adminler kontrol etsin sonra yayınlasın uygunsa ama öylede çok zor olur ama başka çözüm yolu yok Bekleyeceğiz :)
  18. C

Kaç kere dicez.(adminler baksın)

Arkadaşlarımız haklı Rapor et butonu Boşuna yapılmamış o tuş ile kolayca rapor edebilirsin bütün server konularını ve konu kirliliği az olur adminlerimizin dediği gibi :)
  19. C

Minecraft Hamachi Sunucu Soru Cevap Bölümü

Ayarını yapman lazım kardeş Özelden Face At burdan atma sakıncalı olabilir Bakarım ayarlayabilirsem ayarlarım :)
  20. C

WMC Özelden Mesaj at team wieverden yapayım sana.
  21. C

Merhaba ben minecraftta bukkit kuruyorum herşeyi tamamen yapıyorum fakat şöyle bir sorunum var kimse giremiyor serveri kurmak için bir kod varya onu alıyorum -o true diye bölüm var onu false yapıyorum online modu da false yapıyorum fakat gine olmuyor bi yardım edermisiniz
  22. C

Sa kardeş ben sw alcam face ekle konuşalım mesajdan atarım faceyi.

Sa kardeş ben sw alcam face ekle konuşalım mesajdan atarım faceyi.
  23. C

Biri yardım edebilirmi bukkit kuramıyorum

Arkadaşlar ben bukkit server kurmak istiyorum fakat şöyle bir hata alıyorum:http://img433.yukle.tc/images/5367sorun.png Herşeyi dosdoğru yapıyorum fakat gene aynı gene aynı 64 bit için kodu olan varsa verebilirmi lütfen arkadaşlar çok lazım acele :S