Arama sonuçlarınız

1. batman10

FTB hiçbir Mod Açılmıyor

Merhaba dostlar size 1 haftadır yaşadığım bir sorundan bahsedeceğim . FTB Cracked Launcherde mod paketlerini yüklüyorum ama minecraft açılıor 7/7 tüm modları etkinleştiriyor sonra kapanıyor kaç kere denedim olmuyor silip tekrar kurdum yine olmuyor. Boş boş orjınal al düzelir demeyin imkanım olsa...
  2. batman10

Steam Cod:BO II Satılıktır Kelepir!

Merhaba Arkadaşlar steam Call Of Duty : BO 2'li steam Hesabi Satılıktır. Takas Olabilir Ve Fiyatına Ne Kadar Verirseniz. Ondan Şimdilik Fiyat Belirlemedim. Eğer 2 hesapla uğraşamam diyorsanız onada çarem var. İsteyen varsa özelden bana ulaşabilir.
  3. batman10

Beacon(Fener) [YARDIM]

Biri bana bu beaconun ne ise yaradigini naail kullankldigini öğretebilir mi? Astradon Adam tarafından MineCraft Türk'e Yollandı.
  4. batman10

Group manager

Biri bana group managerin ne olduğunu anlatabilir mi? Nokia 3310'dan Tapatalk Kullanılarak Önce Jüpiter'e Sonra MinecraftTürk'e Yollandı
  5. batman10

Hangi Tür

Beyler bayanlar server kuracam sizce ne tür server kursan hangisinde millet gelir? Nokia 3310'dan Tapatalk Kullanılarak Önce Jüpiter'e Sonra MinecraftTürk'e Yollandı
  6. batman10

Plugin paketi lazimmm

Biri bana mümkünse türkçe plugin paketi atabilir mi? 1.7.2-1.7.4 olsun Şimdiden Saolun. Nokia 3310'dan Tapatalk Kullanılarak Önce Jüpiter'e Sonra MinecraftTürk'e Yollandı
  7. batman10

Minecraft Pe Map

Arkadaşlar minecraft pe de adventure map oynuyacam fakat hic bir yerde yok. :( yapan veya bulan yorumlara yazabilir mi? :( Nokia 3310'dan Tapatalk Kullanılarak Önce MCGezeGeni'nden Sonra MinecraftTürk'e Yollandı
  8. batman10

Hangi Hosting?

Beyler sizcr hangi hostingi seçmeliyim? Minecraft server açıcam ama öyle çok pahalı olmasın. Şirketlerin yorumlarını ve fiyat tarifelerini bekliyorum. Saolun.
  9. batman10

Mübarekler

Mübarekler beni nasıl bilirsiniz?
  10. batman10

League Of Legends (LOL)

Arkadaşlar aranızda LOL oynayan var mı? Varsa skypem:crazypc10 eklsin beraber oynariz.
  11. batman10

Battlefield 4 çinde yasaklandı!!!!!

Battlefield 4 çinde yasaklandı!!!!! İnternette böyle bir haber okudum.Sizce battlefield 4 neden yasaklanmis olabilir? Ve Yasak sizce Türkiyeye gelir mi? Son olarak siz bu yasak hakkinda ne düşünüyorsunuz? Not:Ben battlefield 4 oynamadim.Sadece intermette haberlerde gördüm. Blade III cihazımdan...
  12. batman10

İninal kart

Arkadaşlar ben ininal kart alicam fakat kafamda bazi sorular var bilenler varsa bana yardimci olurlarsa sevinirim Soru 1-)Ben mesela 10 ay yukleme yapmadim ama kartimda 50 tl var illa yukleme yapinca mi aylik aliyor? Yoksa icinde para varsa mi aliyor? Soru 2-)İninal kart tüm PTT bayilerinde...
  13. batman10

Minecraft Multiplayer sorunu

Arkadaşlar minecraft multiplayere server ekleyince kapaniyo veya direk baglan diyince bunun çözümü acilllll hiçbir yerde yokkkkkkk :( :'( :( :'( ;( Blade III cihazımdan gönderildi
  14. batman10

Modsuz Herobrine Gördüm(Eğer Konuyu Yanlış Yere Açtıysam Kusurabakmayın)

Ben modsuz herobrineyi gördüm. Görmeden önce 11. Disk çalmaya başlamıştı. Bende etrafta biri yürüyo kazıyo diye korktum. Tek kişilik oynarken birtek ben kazabilirim. Ondan sonra etrafımı araştırıyordum. Birden o herobrine çıktı. Elim ayağıma dolandı yaptığım tek şey ESC çıkmak oldu. Daha sonra...
  15. batman10

Tekkitin son sürümü

Beyler bana tekkitin crackli son sürümünü atabilecek var mı?
  16. batman10

Minecraft multiplayer

Beyler minecraft 1.7.2 crackli oynuyorum multiplayere server ekleyince oyun kapaniyor yada direk bağlan diyince. Launcherimde tüm sürümler mevcum ve her sürümdede bu hatayı veriyor lütfen yardım edin.
  17. batman10

serverde olması gereken pluginler??

bir serverde olması gereken pluginleri söyler misiniz bilenler
  18. batman10

Ucuz Bi Hosting Arıyorum

ucuz bi hosting bilen var mı? bide bu hostingler aylık yollık haftalık? nasıl oluyor? ben parayı bir tek telefonla gönderebilirim
  19. batman10

no-ipli server

no-ip li server nasıl açılıyor? yardım lütfen
  20. batman10

hamachisiz server fiyatları

hamachisiz server fiyatları ne kadar en ucuz?
  21. batman10

Bedava Hamachisiz Server???

bedava hamachisiz server açılabiliyor mu? :solmak:
  22. batman10

Minecraft PE Server

Arkadaşlar uzun uğraşlardan sonra Minecraft PE server kurmayı öğrendim eğer kanalımızda 50 abone olursa hem kurulum videosunu çekez hemde server ipini verecez. 25 abonede server ipini verecez 50 abonede server kurulum videosunu http://www.youtube.com/channel/UC7HaIS0xTAfJzvjCIblSNrQ...
  23. batman10

BrickGames PE Server

Arkadaşlar uzun uğraşlardan sonra Minecraft PE server kurmayı öğrendim eğer kanalımızda 50 abone olursa hem kurulum videosunu çekez hemde server ipini verecez. 25 abonede server ipini verecez 50 abonede server kurulum videosunu http://www.youtube.com/channel/UC7HaIS0xTAfJzvjCIblSNrQ...
  24. batman10

gece mc oynamak isteyen

gece mc oynamak isteyen server acip ip verebilir mi?
  25. batman10

Video Çekecem

Arkadaşlar video çekecem bana bi 40-50 mod önerir misiniz? (Madenlerin Fazla Olmasını İstiyorum)