Arama sonuçlarınız

1. altuğ 123

Arkadaşlarımız op almadan etrafı kıramıyor !!!

arkadaşlarımıza op vermeden survival veya superflat oynayamıyoruz [yardım ederseniz sevinirim]
  2. altuğ 123

hamachim acılmıyor!!!!!

merhaba bunu okuyan kişiler ve adminler ben hamachimi acamıyordum ilk önce simgesini bulamadım kendi kendine acılıorudu sonra ise başlattan baktım sadece unistalı var setupunu indirdim kuramıyorum şunu dior "windows instalıır hizmetine erişilemedi. güvenli modda calışıor olmanızdan veya windows...
  3. altuğ 123

sunucumu acınca şöyle bir hata verior

java iş ya da dış komut calıştrılabilir program yada toplu iş dosyası olarak tanınmıyor dior yardiım edin lütfen
  4. altuğ 123

server acılmıor

sw yi acmayı deniyorum ama şunları dior : java ic yada dış komut calıştırılabilir program yada toplu iş dosyası olarak tanınmıyor dior yardım ederseniz sevinirim
  5. altuğ 123

vds nedir

admin vds nedir analatabilirmisin :D
  6. altuğ 123

yardım

arkadaşlar oyunu sürekli sisli görüyorum ve 2 dk da bir lütfen bekleyiniz diyor bunu nasıl halledebilirim
  7. altuğ 123

sw kuruucam ama güvenlik duvarını kaldıramıyorum yardım admin !!!

bildiğiniz gibi hamachisiz bir sw icin güvenlik duvarını kaldırmak lazım fakat güvenlik duvarına tıkladığımda şunu diyor: c/windows/system32/rundll32.exe windows tarafından bulunamıyor diyor admin yardım nolur
  8. altuğ 123

güvenlik duvarını kaldıramıyorum !!!!!!

windows güvenlik duvarına tıklıyoruk rundll32.exe hatası cıkıyor bulunamadı diyor indiriyor koyuyorum win32 bişi bişi dior yardım o problemi yapabilmem icin admin nolur
  9. altuğ 123

bana castle defenders gibi modlar önerin

a vermeniz yeter
  10. altuğ 123

port nasıl acılır

lütfen kısa ve öz anlatın (port actığın zaman hani modeme bağlıyoruz ya işte fazladan ücret veriyormuyuz ve internete zarar gelirmi ?)
  11. altuğ 123

command block

lütfen bana admin command blockların nasıl kkulnıldığını anlatırmısnı bide komutu yazıyorum olmuyor server de ayrıntılı anlat nolur
  12. altuğ 123

video cekme sorunu

biz arkadaşım ile fraps yardımıyla ve skype aracılığıyla video cekiyoruz benim sesim videoda cok(normal ses seviyesinde ) arkadaşın sesi videoda az cıkıyor yardım cı olabilirseniz memnun olurum
  13. altuğ 123

Fps Bosst Nedir

fps bosst bir plugin galiba ama adminlere sorayım ince ayrıntılı anlatsınlar
  14. altuğ 123

Minecraft Türkiye Wap Sayfası Acarsanız Güzel Olur

bildiğimiz kadarıyla coğu zamanımız okulda veya evde ders calışmakla geciyor bilgisayarı acamıyoruz o yuzden bir wifi sistemli telefon ile girebilseydik güzel olurdu ş
  15. altuğ 123

Mctle Ne Işe Yarar Neyde Kullanılır

mctl nini ne işe yaradığını söylerseniz güzel olur
  16. altuğ 123

Herobrine Seedi Modsuz Yaptım Oldu

arkadaşlar bildiğimiz gibi herobrine ye inanmayanlar var fakat bu seed 1.2.5 de calışmaktadır seed: nomet kücük büyük fark etmez 1.2.5 de denedim oldu totemi yapınca geliyor kesinlikle mod suzdur
  17. altuğ 123

Bukkit 1.4.5 Plugini Ve Bedava Minecarft

linkimiz http://*************.me/?ref=1727701 birde lütfen plugin linki atınız 1.4.5 olsun
  18. altuğ 123

minecarft 1.4.2 bukkit server plugini atarmısınız

arkadaşlar benim bir plugin sw var ve bildiğiniz kadarıyla adminlik zor bir iştir fakat arkadaşlarım sw ye neden plugin yüklemiyosunlar diye beynimin suyunu pipetle iciyorlar :D aşağıya temal pluginleri atıp ne olduklarını vae nasıl kullanıldıklarını söylerseniz sevinirim.