Arama sonuçlarınız

1. S

TonySTARK'ın Maceraları - Kısa Bölüm

Eddoras batırdı demişsin , sonra aviana kapanınca minecraft Türkiye yetim kaldı demişsin.Ee ben serverı batırdıysam batmış ve kötü bir serverın eksikliğini neden çekiyorsun ? Kendinle çelişiyorsun , saçmalamışsın.Ben serverı devraldıktan sonra senin batmış dediğin server yükselerek o zamanın en...
  2. S

http://forum.minecraftturk.com/konu/scrollcraft-e%C4%9Flencenin-yeni-adresi-7-24-faction-server.1836

Hangi avianayı diyosun kim kime dağıtmış anlayamadım ?
  3. S

http://forum.minecraftturk.com/konu/scrollcraft-e%C4%9Flencenin-yeni-adresi-7-24-faction-server.1836

Aviana nın mapi mi var kungfucu mapi mi indirmiştin yoksa.:inek:
  4. S

Minecrafttaki Faction Sunucuların türkiyedeki hali...

Bayadır oynamıyorum ama lapis lazuli en son süslemede filan kullanılıyordu , şu an ne işe yarıyor ?
  5. S

Ben aslında server açıkken güya üniversiteye hazırlanıyodum ama ilk yıl server ağır bastı ona yoğunlaştım :P. Eğer 2. yılımda da server açık kalsaydı sanayide çıraklığa doğru gidecektim , birincil sebebi bu.Diğer sebepler de server para kazandırsa bile hayatımı servera bağlı yaşıyordum.Aylarca...
  6. S

Ben burdayım arada bakıyorum , nickimi tersten oku.:)
  7. S

Forum Rütbeleri!

Ben zamanında aviana düşmanlarını çok uyardım , serverı beğenmeyip ufacık hatalara takanları da uyardım ilerde özlersiniz , böyle disiplinli server senede 1-2 tane açılır dedim.Ama bazı şeylerin değeri kaybettikten sonra anlaşılıyor.
  8. S

Aviana açılmayacak kubi efendi götünün keyfine göre açıp kapadı.

Aviana açılmayacak kubi efendi götünün keyfine göre açıp kapadı.
  9. S

REALCRAFT DONDU ! EKSİKSİZ OLARAK ! SIZINLEYİZ

Aviana'da atakan diye birini yönetici olarak aldığımı hatırlamıyorum , sallıyor büyük ihtimal inanmayın , incide'de 2 sene adminsen sen 11 yaşında mı incide admin oldun , at yalanı si....im inananı derler bilir misin , 11 yaşında mod bile olamazsın incicraftta nereye admin alıyolar seni .
  10. S

Bukkit Plugin Gizleme Yardım Edene Adminlik !

Lan hala Aviana 2012 Plugin Pack i hatırlayan var , boşa uğraşmamışız biz. :laugh: