Arama sonuçlarınız

1. canavar1907

Minecraft acayip bi hikaye :/

2. canavar1907

girme konuya

gelecek geldi ßß
  3. canavar1907

rehber ve moderator aranır

evet yeni bir skyblock serveri kurduk fakat rehber ve bana yardımcı olcak moderator yok rehber için aranan özellikler: yaşı küçük olmasın :) oyuncuların yetkisi olan komutları bilsin (2 tane alıncak) başkada yok :D moderator : tüm wg we komutlarını bilsin yaşı küçük olmasın ek iş olarak...
  4. canavar1907

okun üstüne oturan çocuk :)

kendi aramızda eğlenirken pluginde bir bug bulduk :D
  5. canavar1907

minecraft hatası yardım edin :( [çözüldü]

Merhaba bilgisayarım bozuldu tamire verdim geri geldi sanırım format yemiş daha önce böyle bi hata almıyordum çünkü !! link : http://i.hizliresim.com/PvgbDb.png yardım edip ve etmeye çalışanlara teşekürler...ekran kartını güncelledim srun halloldu :D
  6. canavar1907

Köyü Basan Zombi Haberi | Minecraft | acemice ilk video

Merhaba arkadaşlarımla kısa bir film çektim beğenilirse devamını çekmeyi düşünüyorum ilk olduğu için hatalarım olabilir bunu argo şeklinde yansıtmayalım lütfen :) Oyuncular : acrosfire : assasin creed,seslendirme Yunus Emre : kameraman Ulaş Fırat Develi : spiker,rıfat :) İşte Video : işte...
  7. canavar1907

Bi Yardımcı olun Bilgisayardan Anlayan biri baksın

Merhaba 1 ay gibi bir süre sonra yeni bilgisayar alı cam bir tane buldum 600 tl indirimde performansı iyi :) Fakat ekran kartı dikkatimi çekti 1gb ekran kartımı olur böyle bilgisayara :ha: özeliklerine bir bakın yardımcı olursanız sevinirim :) :koyun: İşlemci:Intel® Core? i7-4770 Processor...
  8. canavar1907

aanı yakalamak :)

9. canavar1907

değişik bir survival oynicak gelsin :D

Merhaba arkadaşlar nitradodan server aldım map yapma için map boka gitti :D server elimde kaldı bende arkadaşlarla survival oyniyim dedim ama 1 arkadaş bulabildim bi kaç kişi daha lazım :) değişik derken : ticaret olcak :D aranan nitelikler ::::::::::::::::::::::::::: 12-15 ve arası skype ...
  10. canavar1907

2 kişiyiz 2 kişi lazım surival oynicaz server benden nitrado :)

gelmenize gerek kalmadı
  11. canavar1907

crackshot | silah plugini | isteyinize özel silah isimleri deiştirilir

Merhaba bu gün size cracshot plugininden bahsedicem benim amacım bu plugini yaygınlaştırma çok zevkli bir plugin silahlarla birbirinizle çatışıyorsunuz bide işin içine resourpack girerse daha süper oluyor özelikle boslara karşı çok işe yarıyor :D silah isimlerine dokunmadım ki siz kendiniz...
  12. canavar1907

pluginlerden anlayan biri yada admin arayan içeri buyur :D

Merhaba öncelikle kendimi tanıtim : adım : enes soyad : aydın nick : AcrossFiree yaş : 14 minecraftı : 3 yıldır oynuyorum tecrübe durumu : 2 reklamcı 3 rehber 1 build 2 mod 7 admin 2 pluginer 1 kurucu.... vs. millet abartımı sanacak ama abartmıyorum gerçekten böyle yetkiler aldım ! neden bu...
  13. canavar1907

Uzman admin + pluginer arayan içeri !

Merhaba arkadaşlar ben baya bilgili biri olmama rağmen hiçbir yerde yetkim yok :D o yüzden bu konuyu açim dedim denerler beni işte beğen irseler alırlar öncelikle kendimi tanıtayım :) : ad : M.Enes soyad: Aydın yaş : 14 =) kaç yıldır mc oynuyorum : 3 yıl oldu :D kaç yıldır adminlik ve...
  14. canavar1907

swordartonline 7/24 faction tüm serverlerden farklı ! az önce açıldı

server ismi deişti baştan yapılandırıldı : yeni isim fly craft Server özellikleri : *40 kişi (50 kişiydi lag olmasın die 40 yaptık ) *4gb ram *faciton *7/24 *1.7.2 *viplere süper özellikler *dev lapis *hiç görülmemiş eventler :D *bebebk kral boss (koruma 5 item verir ) *server enchant...
  15. canavar1907

boss ayarlama

Merhaba server için bos ayarladımda belı bi bi sürede doğmasını nasıl ayarlicam mesela 10dakikada bir ??
  16. canavar1907

Şifreli op yardım edin !

merhaba ben server güvenliği için oppasword pluginni yükledim fakat bana çok mantıksız geldi :| adama şimdi op nick okmutuyla bişe atıyorum sonra adamda oppasword nick şifre komutuyla opunu alıyo adam simdi sifreyi örendi birine op vercek sifresini söylicek :( bunun böyle olmadı bi şifreli...
  17. canavar1907

Grup managerden anlayan adam lazım !

Bu içerik kaldırıldı.
  18. canavar1907

küçük zombi boss D:

* Serverde boss yaparken zırh giyebilidigini bilmiyodum :D oyuncular kesince item düssün die ekledim ortaya böyle bise cıktı :D
  19. canavar1907

Server açılacak 5 gün sonra kadroyu topluyoruz !

Evet merhaba 2 yıldır hayalim olan serveri 5 gün sonra açıcam :) küçük bi server de yapıma başladık ! spawnımız hazır bi kaç warp daha yaptık normalde 2 güne açılırda teog sınavım var :) |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||- serverde...
  20. canavar1907

Minecraft forge yardım edin :(

Merhaba ben Pixelmon modunu kurmak için minecraft forgeyi kurcaktım fakat indirdikten sonra java ile çalıştırınca hemen kapanıyor :( bu konuda yardım edermisiniz ?
  21. canavar1907

Admin arayan baksın

Merhaba arkadaşlar Admin olduğum server kapandı sebebi sv sahibi ünversiteye gitti :D bende boşta kaldım yetki için çabalıyorum :) biraz kendimden bahsedim Adım : enes minecraftı : 3 yıla yakın süredir oynuyorum 2 yıllı aadmin olarak geçti tüm vg komutlarını öğrendim plugin editleyebilecek...
  22. canavar1907

Admin arayan Baksın !!!

Merhaba arkadaşlar Admin olduğum server kapandı sebebi sv sahibi ünversiteye gitti :D bende boşta kaldım yetki için çabalıyorum :) biraz kendimden bahsedim Adım : enes minecraftı : 3 yıla yakın süredir oynuyorum 2 yıllı aadmin olarak geçti tüm vg komutlarını öğrendim plugin editleyebilecek...
  23. canavar1907

Harika Pluginer,Admin,builder arayan içeri bak

Merhaba adım : M.Enes yaş : 14 3 yılldır minecraft oynuyorum 2 yıldır pluginlerle uğraşıyorum editleyebilir hale geldim :D adminin tüm komutlarını biliyorum nervouscraft ı biliyosanız oranın sahibinin plugineriyim builder olarakta arkadaşıım var iyi şeyler yapıyo :D skype : anti1908...