Arama sonuçlarınız

1. canavar1907

-- [NiceOnline] Çeşit Çeşit Warp / Alımlar Vardır / 6 GB Ram --

ad : M.Enes AYDIN yaş : 15 online süresi : okul dışı coğu zaman açığım tecrübeler : 3 yıldır pluginlerle uğraşıyorum pluginer yada admin olabilirim, skype : acrosfire
  2. canavar1907

YouCraft Yeni Ekip Arkadaşları Ariyor Alımlar: Admin - Rehber - Reklamci

Ad Soyad:enes aydın Skype:acrosfire Yaş:15 Minecraft Tecrüben Nedir:beta TeamSpeak 3 Kullaniyormusun ?: bilgisayarda var Günde Kaç Saat Onlinesin:okul dışı işim olmassa hep bilgisayardayım Neden Seni Seçelim ?:2yıl pluginlerle uraştım Hangi Bölümde Yetkili Olmak İstiyorsun:admin Okul Açıkken...
  3. canavar1907

Kappa Gaming Mod Alımları Başlamıştır. Detaylı Bilgi İçin İçeri.

15 yaşındayım uzun süre adminlik yaptım pluginerliklede uğraştığım olur yaşımdan dolayı skypte eklemedim istersen ekle skype : acrosfire
  4. canavar1907

Zorlu Yollar v1.0[ADV][TR][ENG] - Bir sürü özellik ![İçeride][+1.7]

evet :/ (bu arada gamemode 0 aldım kendimi öyle oynadım bitti )
  5. canavar1907

onu aldımda 1.8 de oynuyorum heralde ondan kıramıyorum :D
  6. canavar1907

gamemode 2 de kill kıramıyorum :/
  7. canavar1907

KONU ÇÖP MOD KONU ARŞİVE

2 yıl adminlik geçmişim var pluginlerle aram iyi ana plugin komutlarını biliyorum skype : acrosfire
  8. canavar1907

Yeni Açılacak Sunucumuz İçin Alım Var.

Pluginer Alım Formu Ad:enes Yaş:aydın Skype:acrosfire Deneyimleri:2 tane server 0 dan kurdum 2 tane serverde pluginerlik yaptım Kaç yıldır mc oynuyorsun:betada beri Oyundaki nickiniz:acrosfire Plugin bilgisi:sadece editleyebiliyorum henüz yazamıyorum :D
  9. canavar1907

Minecraft acayip bi hikaye :/

10. canavar1907

girme konuya

gelecek geldi ßß
  11. canavar1907

rehber ve moderator aranır

evet yeni bir skyblock serveri kurduk fakat rehber ve bana yardımcı olcak moderator yok rehber için aranan özellikler: yaşı küçük olmasın :) oyuncuların yetkisi olan komutları bilsin (2 tane alıncak) başkada yok :D moderator : tüm wg we komutlarını bilsin yaşı küçük olmasın ek iş olarak...
  12. canavar1907

okun üstüne oturan çocuk :)

kendi aramızda eğlenirken pluginde bir bug bulduk :D
  13. canavar1907

Servera Aşırı Derece Alım Var [EDIT]

2 yıl adminlik yaptım ek iş olarak pluginerlikte yapmışlığım var ve çok iyi redstoncu arkadaşım var skype : acrosfire
  14. canavar1907

XGameCraft / MMORPG Server / AOE Slotları - Geçit Biletleri - Hediye Sandıklar - 9 Eylül 13:30

fille zilladan atıyosan çok gec yüklenir asdasd :D
  15. canavar1907

Ekibe İhtiyacım Var Server Açıcam

Adı ve Soyadı :enes aydın Yaşı : 15 Ne Olmak İstediği : admin Olmak İstediği'ni Ne Kadar Yaptın? : 2yıl Minecraft'ı Ne Zamandır Oynuyorsun? : 3 yıl Skype: acrosfire
  16. canavar1907

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

İsim:Enes Yaş: 15 Aktif olarak seçiceğiniz bölüm: admin,moderator Tecrübeleriniz:1 yıl adminlik 1 yıl moderatörlük yaptım bazı serverlerdede pluginerlik yaptım Günlük online süresiniz: 10 saat yaz tatilinde :D Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: bana düzgün davrandıkca bende ona...
  17. canavar1907

Pluginer Aranıyor

Ad - Soyad: enes aydın Yaş:15 Skype:acrosfire Deneyimler:3 yıl adminlik yaptım - zamanında kendi serverimi kendi plugin paketimle açtım - bazı arkadaşlara server açarken plugin editledim -
  18. canavar1907

minecraft hatası yardım edin :( [çözüldü]

Merhaba bilgisayarım bozuldu tamire verdim geri geldi sanırım format yemiş daha önce böyle bi hata almıyordum çünkü !! link : http://i.hizliresim.com/PvgbDb.png yardım edip ve etmeye çalışanlara teşekürler...ekran kartını güncelledim srun halloldu :D
  19. canavar1907

Köyü Basan Zombi Haberi | Minecraft | acemice ilk video

öneriler için teşekkürler
  20. canavar1907

sesi ince olanları mecbur oynattım baska kimseyi bulamadım :D ölü sayısı falan baskası ayarladı :) yorum için saol
  21. canavar1907

Merhaba arkadaşlarımla kısa bir film çektim beğenilirse devamını çekmeyi düşünüyorum ilk olduğu için hatalarım olabilir bunu argo şeklinde yansıtmayalım lütfen :) Oyuncular : acrosfire : assasin creed,seslendirme Yunus Emre : kameraman Ulaş Fırat Develi : spiker,rıfat :) İşte Video : işte...