Arama sonuçlarınız

1. A

en sevdiğiniz animeler ve nedenleri

15te L son bölümde light ölüyor ^^ (spo yedin .s)
  2. A

Tornavida kısmında bir yerlerini tornavidaya dönüştürüyorlardı falan gintokininde erkeklik simgesini kutsal altıgen tornavidaya dönüştürdüler olay bu .s
  3. A

ha birsürü anime izledim ama işitme cihazı takıyorum falan zor duyuyorum hemen hızlıca...

ha birsürü anime izledim ama işitme cihazı takıyorum falan zor duyuyorum hemen hızlıca konuştukları için anca hai sama kun chan itadakimasu vb kelimeleri anlayabiliyorum bide jutsular .s
  4. A

Mangada ve animede güncelim ama kisamayı bilmiyorum ama ona benzer bildiğim isim köpek balığı...

Mangada ve animede güncelim ama kisamayı bilmiyorum ama ona benzer bildiğim isim köpek balığı adam kuyruksuz kuyruklu canavar hoshihaki kisame .s
  5. A

Kisama?

Kisama?
  6. A

izlediklerimden sadece 4ü favorilerimde -Gintama -Naruto -Ao no Exorcist (yada her neyse) High School Dxd (lazım oluyor ara sıra S::ASD:DAS)
  7. A

minecraftı ilk açtığınızda ne yaptınız ?

Uçuyordum ama nasıl geri ineceğimi bilmediğim için oyunu bırakmıştım .s
  8. A

minecraftta ilk öldürdüğünüz canavar

Hayvanmı yaratıkmı .s Hayvan olarak çok iyi hatırlıyorum ilk olarak oyunu anlamamıştım koyun öldürmüştüm gece bana zombi gelip dalmıştı ama .s Yaratık olarakta skeleton .s
  9. A

Okadar Düşündüm Başlık Bulamadım Takılma Içeri Gir

Bu cumartesiden itibaren yeterli takip olmaya devam ederse her hafta 1 bölüm olarak yazmayı düşünüyorum pc çöktü ve formatladık bu yüzden uzun süredir giremiyordum ama aşırı ilham aldım takipler gelsin cumartesi 2. sezon başlıyor ^^ Not: siz bunu sezon aralığı olarak düşünün telafi etmiş...
  10. A

çok karıştırdım dimi sonunu .-. :D
  11. A

Ejder olayı kafama esti öyle yazdım kage bunshine benzemiş demek :sırıtmak: Ama kılıç fırlatma bölümünü naruto vs painden aldım ama bu tam tersi .s animede nardo havaya fırlıyor çakma rasen shuriken gölgeden çıkıyor bunda kılıç yukarı steve düz .sAga senin 2 bölüm sıran geldi yazmassan devam...
  12. A

Bölüm 16 Herobrinenin Zayıf Yönü Steve Sora Misa ve Teru olayı gözden geçiriyorlardı. Steve bir plan yapmıştı. Plana göre Teru hayali şeyleri söyleyecek Misa duman iksirleri ile bizi saklayacak Sora uzaktan atış yapacak Steve ise Herobrine ile savaşacaktı. Herobrine ellerini açtığında yerde...
  13. A

bekle .sBölüm 15: Hayali Savaş Steve: Teru burası nasıl bir boyut? Teru: bilmiyorum aniden hayali bir boyutta olduğumuzu farkettim. Steve Teruya bakarken birden gözlerinin değiştiğini anladı. Sora ve Misa hızlıca koşup herobrineye saldıracakken yerden bir dağ çıkmaya başladı. Sora ve Misa...
  14. A

olur ama ben server kuramıyorum .s
  15. A

hayal gücümüydü pardon ben direk düz dünya haritasına girdiler sandım :D
  16. A

hala kafam karışıyor şimdi bu teru kaçtı ve stiv misa sora beraber çukura düştüler ve portala girdiler nasıl çekiyor o.0
  17. A

Çok güzel o.0 ama bir sorunum var teru arkasına bakmadan kaçmıştı nasıl bunlarla geldi .s
  18. A

Aga pc başından ayrılmadım nerede bu bölüm .s
  19. A

steve: kılıçlı karakter Sora: Okçu Misa: iksirci yani bombacı falan teru: alakası yok kaçan korkak kedi .s
  20. A

Turkanimeden izle animez hep eski bölümleri veriyor ama kanal değil animezden başka kanal yok
  21. A

Çünkü Susky mangada çekirge gibi savaşa girip hokage olucam dedi .s
  22. A

tamamda uzatırsan daha meraklı olurlar bide ben seni şey yazarsın sanıyordum su ve lav...

tamamda uzatırsan daha meraklı olurlar bide ben seni şey yazarsın sanıyordum su ve lav birşeşince oluşan taşların üzerinde durdular falan :D
  23. A

aga bir şey sorucam bide bir şey dicem bunlar the ende gidiyor dimi? bide bana kısa yazıyorsun...

aga bir şey sorucam bide bir şey dicem bunlar the ende gidiyor dimi? bide bana kısa yazıyorsun demişlerdi biraz sende uzat :D