Arama sonuçlarınız

1. M

Minecraft'a giremiyorum

Arkadaşlar eğer bir çözüm yolu varsa lütfen verirmisiniz çözümünü play tuşuna basıyorum yükleniyor ama oyun açılmıyor launcher olduğu yerde kalıyor sadece oyundan hiçbir iz yok (BU ARADA OYUN CRACKED)
  2. M

Feed The Beast ULTİMATE oynayack olan baksın

FTB Ultimate oynamak istiyen skype olsun yaşı farketmez greg tech hakkında kesinlikle bilgisi olması gerekir gerekirse tüm mod pack hakkında bilgisi olsun serveri ben açarım Skype:bozzard57 En fazla 2 kişi Eklesin daha falzasını kabul edemem
  3. M

FTB UNLEASHED OYNAYACAKLAR EKLESİN

1.Modlardan Anlasın Greg Tech IC2 Steve Carts 2 TH VB modları Anlasın skype olsun Skype:bozzard57beyler ekleyemesseniz skype isminizi yazın
  4. M

Arkadaşlar Kanal Yeni Olduğu İçin Kötü Olabilir Ama Çok İyi Videolarla Birlikte Olacağız

Arakdaşlar Kanalımıza Abone Olun 1 Veya 2 Güne Yep Yeni Videolarla Birlikte Olacağız assassin's creed 3 Battlefiel 3 Minecraft Modlu Veya Modsuz Olabilir League Of Legens Dota 2 Ve birçok Oyunla Karşınızda Olacağız Kanalın Linki:http://www.youtube.com/channel/UCobGxJqjyO1t_OJwXSXvtAw İlk...
  5. M

[1.4.7/1.5.2 SMP] Kahvepack Modpack [1.4.7 Bukkit]

kardeş server crash veriyor ne denediysem denedim çözemedim
  6. M

[1.4.7/1.5.2 SMP] Kahvepack Modpack [1.4.7 Bukkit]

Greg Tech Eklersen Sevinirim O Olmadan IC2 Çok Kolay Geliyo Bana
  7. M

FTB Ultimate Pack Oynamak İstiyen Eklesin

Sadece Şunu Söylüyorum Modları Çok İyi Bilsin Skype Ve Mikrafonu Olsun Skype Ekleyin Ekleyemeyen İsmini Versin Skype:bozzard57
  8. M

Feed the Beast - Bedava Enerji Üretimi! - #1

ulan varya yeter lan gerçek sistem mi görmek istiyosunuz youtube ye köfteisköfte yazın görün lan sistemi ona bakarsanız direwolf20 canı sıkıldığı için adam minecraft da santranç oynadı uyanun olum uyanın bitek modlarla oynayan fake_Dead değil adam zaten bi sözünde durmuyo yeter lan
  9. M

The Binding Of Isaac Çekilişi !

*Adınız:Görkem Soyadınız:Aktaş *Steam ID:WhatDeads *Skype:bozzard57
  10. M

Ftb Ultimate Server Var Oynamak Isteyen Gelsin

1.Modları İyi Bİlsin ComputerCraft Red Power Thaumcraft IC2 ThermenalExpensions GragTech Ve Çogu Modu Bilmesi Gerek Skype Zorunlu Mikrafon Zorunlu Yaş Farketmez Yanlız GragTech Ve Computer Craft I Bilsin Karşıma Noob Birisi Çıkarsa Direk Silerim Skype:bozzard57 Ekleyemeyen Skype Nick...
  11. M

beyler bu konuyu rapor ediyorum birdaha bu kounya mesaj atana küfür ederim ona göre
  12. M

ya kardeşim redpower'ın boruları olmasa çoğu şeyi aktaramayız ve applied energistic modu çok karışık olduğu yüzünden çoğu kişi redpower'ı hala kullanmakta
  13. M

ya olum bakın fake_dead yapmadı bu sistemi küfür ettirmeyin şimdi bana fake_dead de fake_dead ne bu lan gidin köfteisköfteyi izleyin görün gerçek sistemler kimde var bilip bilmeden konuşuyonuz var ya bida fake_dead yaptı diyen olursa hem bu konuyu kapattırıp hemde herkezi rapor edicem
  14. M

FTB ULTİMATE Oynıcak Skype Eklesin

Modları Bilsin Ve İyi Oynasın Skype Zorunlu Skype: bozzard57 Ekleyemesseniz Skype İsminizi Yazın Ben Ekliyim Her Zaman Online IM
  15. M

Bizim Ultimate Pack Server

bende var skype varsa ekle oynayalım skype: bozzard57 ekleyemessen sen yaz eklyim
  16. M

FTB ULTİMATE OYNICAKLAR GELSİN SKYPE ŞART!!!!

FTB ULTİMATE TEKİ MODLARI BİLEN BİRİ GELSİN BİLMEYEN BİRİ EKLERSE ANINDA SKYPDAN SİLERİM BAŞTAN SÖYLÜYORUM 90 MOD İÇİNDEN 50 25 İNİ BİLEN BİRİ EKLESİN SKYPE ŞART!!! SKYPE: bozzard57 Ekleyemeyen Skype Adresini Yazsın Ekliyim Yaş Fark Etmez Saat : 00:00 Kadar Oturabilsin!!!!!!
  17. M

Teşekkür Ederim
  18. M

FTB ULTİMATE Oynıcaklar Gelsin

Modları Bilsin Skype Şart Mikrafon Şart FTB ULTİMATE Oynıcaz Başka Pack Oynamıcaz PREMİUM CRACK Farketmez Skypeee: bozzard57 Ekleyemeyen İsmini Yazsın Saat 00:00 Kadar Online nım Lütfen Ekleyin Oynayalım Çok Sıkıldım
  19. M

Premium Olanlar Gelsin!!!!!

ee ekle ozaman oynayalım bende biliyorum
  20. M

LAN fake_dead den öncede böle yapan vardı saygılı ol bidakine rapor ederim
  21. M

Premium Olanlar Gelsin!!!!!

Modlarladn Anlayan Biriyle Oynamak İstiyorum FTB ULTİMATE Oynabilen Ve Nerdeyse Pack İçindeki Bütün Modları Bilen Biri İle Oynamak İstiyorum Skype Zorunlu!!! Yaş Fark Etmez Skype:bozzard57 Ekleyemeyen İsmini Yassın Ben Ekleyim
  22. M

Premium Olanlar Gelsin!!!

Modlarladn Anlayan Biriyle Oynamak İstiyorum FTB ULTİMATE Oynabilen Ve Nerdeyse Pack İçindeki Bütün Modları Bilen Biri İle Oynamak İstiyorum Skype Zorunlu!!! Yaş Fark Etmez Skype:bozzard57 Ekleyemeyen İsmini Yassın Ben Ekleyim
  23. M

Ultimate mod pack Server

giremiyorum üye kabul etmiyor senin ağ
  24. M

Ultimate mod pack Server

Skype Ekle Benim Oynayalım bozzard57
  25. M

Modlardan Anlayan Biriyle Survival Oynamak İstiyorum Skype Zorunlu

bide Hangi Modlardan Anlıyon yukardakileri bilmen gerek