Arama sonuçlarınız

1. osmankucuk12

Oyuna yeni kayıt olanlara 10 veya 20 dakika pvp koruması nasıl verilir

Oyuna yeni kayıt olan kişilere 10 veya 20 dakika arası bir süre vurulmamasını sağlamak istiyoruz yeni oyunculara gelişmeleri için bunu nasıl sağlıyabiliriz
  2. osmankucuk12

Minecraft Minigames-Hunger Games 1.Bölüm Uçan Antepli

Diğer arkadaşım kanaldan ayrıldı ve ayrılırken kazığınıda attı ve videoları sildi o yüzden tekrardan başladık yarın direk hungergames gelicek mcsgde oynıyıcaz artık diğer kişimiz premium olmadığı için oynıyamıyorduk mcsgdeyiz artık :) @ParaVer @zombiespaceman1 @Pr1sonsoul @AzlaazTR @Red_...
  3. osmankucuk12

Komik Anlar

kanalım 30 aboneye ulaştı çok mutluyum bu konuda bende buna özel bi şey hazırlamak istedim ilk olduğundan amatörce oldu müziğin sesi biraz fazla gelmiş olabilir kusura bakmayın. @ParaVer @zombiespaceman1 @@Pr1sonsoul @AzlaazTR @@Red_ @ShouldToBe @VerectusGC @Laloww @@unununium @@Laizen...
  4. osmankucuk12

Minecraft oynarken sıkılırsak nasıl bir şey ortaya çıkar?

Gece yarısı 1 2 gibi minecraft oynarken sıkıldık ve bir program sayesnde arkadaşımızın bize verdiği konser izlemenizi şiddetle tafsiye ederim
  5. osmankucuk12

League Of Legends Gnar oynanış videosu.

Lol videosu beyler ilk başta Render programım sorun çıkartmış farkına varamadım 3. dkdan sonra düzeliyor ama lütfen oraları izlerseniz sevinirim iyi seyirler. Hopp bizim tayfa :D Minecraft forumuna lol ile ilgli bi video saçma oldu sanırım :)
  6. osmankucuk12

Mount And Blade Warband vs Minecraft

Mount And Blade Warband Osmanlı Senaryosumu yoksa hungergames ve minigames serime devammı ediyim bi fikir verirmisiniz arkadaşlar https://www.youtube.com/channel/MultiReislerBizim tayfa bi akıl verin bana be @ParaVer @zombiespaceman1 @Pr1sonsoul @AzlaazTR @Red_ @ShouldToBe @VerectusGC @Laloww...
  7. osmankucuk12

Minecraft Minigames-HungerGames 4.Bölüm Bustla Kanka Bust Bust

Minecraft Sonoyuncuda 4.Videomuz geldi 5.Bölüm bu gün çekilecek oynarken belki karşılaşırız :) @ParaVer @zombiespaceman1 @Pr1sonsoul @AzlaazTR @Red_ @ShouldToBe @VerectusGC @Laloww @unununium @Laizen @98IamLegend98 @Reix@AxcelaD @sergun26 @Coolkinq12 @lider12 @Minecrafter_Chromeo @Mantis11...
  8. osmankucuk12

Yeni Kanalım bi girip bakarmısınız

http://www.youtube.com/user/MultiReisler Kanalımın ismi bu arkadaşlar bu işe yeni başladım bana destek olurmusunuz lütfen bi girip bakıp abone olurmusunuz.
  9. osmankucuk12

Minecraft Minigames-HungerGames Dostuk Kazandı

Videolar SonOyuncuda çekilmiştir türk serverlerinide tanıtmış oluyoruz bu süreçte. Şansıma tam öldürücekken bu seferde süre bitti dostluk kazandı diyelim iyi seyirler kanala abone olup bana destek olurmusunuz.@ParaVer @zombiespaceman1 @Pr1sonsoul @AzlaazTR @Red_ @ShouldToBe @VerectusGC @Prospekt...
  10. osmankucuk12

Minecraft Minigames-HungerGames Bölüm-1 Kızı kıstırdım.

Beğenmeyi Paylaşmayı Ve Abone Olmayı Unutmayın Görüşlerinizi bildirirseniz seviniriz.Videolar Sonoyuncuda çekilmiştir @ByNovem @IRFN Sizde bir bakarmısınız rica etsek bir sorun olurmu :)
  11. osmankucuk12

Multi Reisler-Mafia 2-Ölmeyi Unutan İtalyan Askerleri #1

Selam millet bu videomuzda Mafia2 çektik izledikten sonra beğendiyseniz kanala abone olup videoyu beğenirseniz çok mutlu oluruz iyi seyirler dilerim. #UPup
  12. osmankucuk12

Minecraft Hexxit Serisi 1.Bölüm Açlık çok kötü bir şey

Selam millet MultiReisler olarak hexxit serisine başladık bunun ardından yarın mafia 2 ve 2. bölümü gelicek iyi seyirler dilerim
  13. osmankucuk12

Minecraft Tamamiyle Türkçe Mod KüçükYardımcılar!

Bu mod ingilizceydi fakat türkçeleştirildi ve türkçe videosunu ilk biz çektik iyi seyirler dilerim önerilerinizi şikayetlerinizi videonun altına yorum atarsanız mutlu oluruz şimdiden teşşekürler.
  14. osmankucuk12

Multi Reisler-Forgotten Hope 2-Bilinmeyen Oyun #1

Pek fazla bilinmeyen oyun olan Forgotten Hope 2'nin videosudur farklı oyun arıyanlar için birebir bir video iyi seyirler dilerim Bu oyun pek fazla bilinmiyo lütfen bi göz atarmısınız
  15. osmankucuk12

Minecraft mod tanıtımı ve mod yükleme.

Bu videomda Hem sizlere nasıl mod yüklendiğini gösterdim hemde Secrets adlı modu tanıttım iyi seyirler dilerim beğendiyseniz kanala abone olmayı ve görüşlerinizi bildirmeyi unutmayın şimdiden teşşekürler.
  16. osmankucuk12

Minecraft mod yükleme ve Secrets mod tanıtımı.

Bu videomda Hem sizlere nasıl mod yüklendiğini gösterdim hemde Secrets adlı modu tanıttım iyi seyirler dilerim beğendiyseniz kanala abone olmayı ve görüşlerinizi bildirmeyi unutmayın şimdiden teşşekürler.
  17. osmankucuk12

Minecraft kız kaçırma!

Minecraftta minigames oynuyoruz.
  18. osmankucuk12

Nitrado Bungeecord 1.7.2 Server Birleştirme Bilgili Kişiler Yardım.

Bizim 2 adet serverimiz var şu an bunları birleştirmek istiyoruz hem sg hemde survival oynatıcaz oyunculara ama bir türlü birleştiremedik :( hostumuz nitrado 1.6.2 için destekliyor 1.7.2 için jarını yükledik ama birtürlü birleşmiyor serverlar
  19. osmankucuk12

Lavdan Ve Ateşten Oyuncular&Moblar Yanmıyor.

Lavdan ev ateşten moblar ve oyuncular yanmıyor survival serverimizde tabikide bu sıkıntı oluyor çözümü nedir@>>TheLegend<< Bakarmısınız :)@emrah4434 Lütfen :)
  20. osmankucuk12

TeamPlugin Yardım

- team.create - team.invite - team.home - team.ally - team.enemy - team.rank - team.kick bu permleri verdiğim halde oyuncular /team create ile hala team kuramıyor bir yardım edin!
  21. osmankucuk12

/back Öldüğün yere gitmiyor

/back ile oyuncular öldüğü yere gidemiyr yazınca başka bir yere ışınlıyor???
  22. osmankucuk12

GriefPrevention claimli alanda pvp kapatmak

GriefPrevention adlı pluginde serverimdeki adamlar claim atıyor ama claimli alanda pvp açık birbirlerine vurabiliyorlar bunu nasıl kapatabilirim?
  23. osmankucuk12

Redstone örnekleri için birmap

http://www.dosya.tc/server14/LRoBE0/YeniD_nya.rar.html Map budur redstoneler ile neler yapabiliceğinizin bir kısmını gösterdim size sadece dilerseniz devam edebilirim
  24. osmankucuk12

Hem oynayıp hem izliyebileceğinzi bir yayın süper eğlenceli

http://www.twitch.tv/sucuklusalata varsa şekliniz yayıan bekleriz acayip zevkli gelin
  25. osmankucuk12

Saklanbaç

Hide and seek diye bi plugin var saklanbaç oynuyorlar dier serverlerde gördüm pluginin ismi de bu orada çalışıyor ama bende çalışmıyor veya bu plugine benzer bir şey varmı acaba :S bole oyun başlayınca blocklara dönüşüyorlar shifte basınca sabit block oluyorlar falan bi el atın modlarım ve bilgili...