Arama sonuçlarınız

1. E

+14 Builder Ekibi Topluyoruz...

Selamun Aleyküm Arkadaşlar yazın başında yapımına başlayacağımız serverimize builder ekibi toplayip lobi vb.seyleri bitirmek istiyorum emegi gecen herkese yetki verilecektir.Pluginlerin hepsi hazirlanm Detaylı bilgi icin; Skype: hassic-tr
  2. E

[İstek] Teknik Modlar olmadan Sadece savaş ve eğlenmek amaçlı mod paketi yapar mısınız??

Merhaba arkadaşlar kendim mod paketi yapmaya uğraşıyorum ve anca hata alıyorum.Bana rica etsem sVaş ve eğlence üzerine olan bir mod paketi hazırlar mısınız ?
  3. E

Sağlam Builder Ekibi Topluyoruz !!

Merhaba arkadaşlar bizim hub server projemiz var ve her sey hazir bir tek haritalari yapmak kaldi pluginler vb. Seyler tamamen hazirlandi sizden istegim builderliginiz iyi ise bana skypeden ulasmaniz Skype adresim: sairemretasova Karsilik olarak serverde yetki verilecek + vip satislarinin %30unu...
  4. E

Sponsor Arıyoruz...Ciddi Olanlar Gelsin !!!

Selamın Aleyküm arkadaşlar süper bir projemiz var.Ve bu projeye %50 Vip ücreti karşılığı sponsor arıyoruz serverimiz her yönden diğer serverlere fark atıcak durumda ve sadece ip girilirse çalışacak haldedir 3 senedir bu server üzerine uğraşıyoruz her şeyimiz el yapımı(maplar) pluginlerimiz...