Arama sonuçlarınız

1. M

Uçak Kazası:gizemli Adaya Düşüş

-Yine Bir Cumartesi,Bu gün Amerika'ya gitmeye karar verdim.En sevdiğim arkadaşım Yanımda.Daha çok uzun bir yolumuz var.Aşağı baktım.Aşağıda bir ada vardı.Köpekbalıkları,timsahlar,atlar,tavuklar ve birçok şey daha vardı.Uçak pilotumuzun yanına gitmeye karar verdim.Tam Kalktığım Anda Uçak...
  2. M

Slender Man Hikayesi 4.bölüm:*******

Kendimi hiç iyi hissetmiyorum… hiçbir zamanda hissetmemişimdir. Nedendir bilinmez bir sıkkınlık vardır içimde. Bazen evimde koltuğumda uzanırken haberleri seyrederim. Orada ara sıra *******ları gösterir “Bir insan neden hayatını sona erdirir ?” diye düşünür herkes “Ne olursa olsun ölmeye değer...
  3. M

Slender Man Hikayesi 3.bölüm:ağacın Arkasındaki Adam

Derin bir soluk aldım . "Kendini iyi hissetmiyorsan devam etmeyebiliriz." dedi bana kadın. "Ah ,hayır problem değil .Arkamı döndüğümde orada biri yoktu ama onu hissettim." "Peki ne yaptın." diye sordu. Gözlerinde hikayeme inanır ve yardım etmek istercesine bir bakış vardı. "Yolun üstünde bir...
  4. M

Slender Man Hikayesi 2.bölüm=tacizci

Başımdan ilginç olaylar geçiyor.Rüyayı gördüğümden beri her şey daha karanlık adeta ! Şehirdeki insanlar bana tuhaf tuhaf bakıyor.Yolda yürürken izlendiğimi hissediyorum.Arkama bakıyorum fakat arkam hiç kimse olmuyor.Günlerce aynı rüyayı görmüştüm çıldırıyordum.Koridorda yürüyorum bir yere...
  5. M

Slender Man Hikayesi 1.bölüm:kabus

-Slender Man Hikayesi Bölüm 1:Kabus Karanlık bir koridorda yürüyorum.Neden burdayım ? Ne zaman geldim ? Nasıl geldim ? bunların hiç birini bilmiyorum.Sadece birden kendimi karanlık bir koridorda yürürken buldum.Derin bir sessizlik vardı koridorda.Dışarıdan yağmur sesi geliyordu.Sessizliği...
  6. M

Beyler Kısıtlama Hatası Alıyorum

Bugün açtım minecraftı sabah açılıyodu.Sonra akşama doğru açtım.Açılmadı.Bilgisayarınızı etkileyen kısıtlamalar nedeniyle bu işlem iptal edildi.Lütfen sistem yönetinicize başvurun.yazısı çıktı.Sadece minecraftta.Beyler yardımlarınızı bekliyorum
  7. M

Bosscrafttr Aramıza Hoşgeldin.bosscrafttr Açıldı.

Evet.Beyler builderlar ve adminleri söylüyorum. [Kurucu]mydeath05 [Moderator]hellfearhell [Builder]JustinKop [Builder]indigoemre ip=bosscraftfw.zapto.org Beyler server açık olmayabilir.Error verior.En kısa zamanda çözülecek.
  8. M

Bosscraft Tr Alımları

Evet.Uzun bir çalışmadan sonra yapabildiğim serverdır.Ve gayet güzel oldu.Serverda 51 plugin düzgün olarak çalışmakta,yanı sıra map çok zevkli,ve işler çok kazandırıyor.Herkesi saracak bir server.Uzatmadan söyliyim Server 2 hafta sonra açılcak.Ve alımlar yapılcaktır.Buraya isimlerinizi ve...
  9. M

Bosscrafttr,bosscraftın Türk Hali

Evet.Uzun bir çalışmadan sonra yapabildiğim serverdır.Ve gayet güzel oldu.Serverda 51 plugin düzgün olarak çalışmakta,yanı sıra map çok zevkli,ve işler çok kazandırıyor.Herkesi saracak bir server.Uzatmadan söyliyim Server 2 hafta sonra açılcak.Ve alımlar yapılcaktır.Buraya isimlerinizi ve...