Arama sonuçlarınız

1. Pronopanik

[BULUNDU] Yalnızca item ve exp verecek spawner eklentisi arıyorum

Başlıkta belirttiğim gibi mob spawnı gerçekleşmeyecek fakat exp ve item spawnı olacak eklenti arıyorum skriptte olabilir ama önceliğim plugindir NOT: GEIK ÇİFTÇİ EKLENTİSİ
  2. Pronopanik

Minecraft Modlu Ve Pluginli Server Kurma (Dev Konu)(1.2.5-1.16.5)

Merhaba arkadaşlar bu konumda sizlere mod ve plugini iç içe kullanabileceğiniz. Server dosyalarını anlatacağım, size tavsiyem pluginli server deneyiminiz yoksa buna hiç bulaşmayın. KURULUM 1) Kurmak istediğiniz sürümün üstüne gelip Sağ Tıklayın > Winrar > Klasöre Çıkart yapın ve klasörde...
  3. Pronopanik

Minecraft Modlu Ve Pluginli Server Kurma (Dev Konu)(1.2.5 , 1.4.7 , ...... , 1.12.2)

Merhaba arkadaşlar bu konumda sizlere mod ve plugini iç içe kullanabileceğiniz. Server dosyalarını anlatacağım, size tavsiyem pluginli server deneyiminiz yoksa buna hiç bulaşmayın. KURULUM 1) Kurmak istediğiniz sürümün üstüne gelip Sağ Tıklayın > Winrar > Klasöre Çıkart yapın ve klasörde...
  4. Pronopanik

KİLİT

Konu Kilit
  5. Pronopanik

Konu Kilit

Konut Kilit
  6. Pronopanik

Plugin İstek.

1.Bu Hangi Plugin Oyunda nasıl isminin Yanında Bu Tür Yazılar Yazdıracam 2.Bu Hanhi Plugin Tab'a Basınca Bu Yazıları Nasıl Yazdıracam (TabColormu Plugin) 3. Kardeşim Sadece Öldüğünde Belirlediğim Noktada Oyuncuların Spawn Olması İstiyorum Dünya Spawnı Ayrı Öldüğünde Doğacağı Spawn Ayrı Öğle...
  7. Pronopanik

##NarkozMC## Faction Server

##NarkozMC## Faction Server Server IP :: NarkozMC.nitrado.net Kapasite = 50 Kişilik. Ram = 4 GB Server Sürümü : 1.7.2/1.7.4/1.7.5 Event Var
  8. Pronopanik

Bir Mod Arıyorum Adı Ney

Beyler Bir Mod Vardı Bir Arkadaş Önermişti Kurdum Fakat Daha SOnra Format Atınca Unuttum mod Şu Şekildi Öldürdügün Hayvanların veya Mobların Şeklini Alıyordun şeklini Aldıgın Mobların Özeliklerini Kullanabiliyordun örnek: Ghost:Uçmak Blaze:Uçmak Ahtapot:Suyun Altında Nefes Almak Gibi
  9. Pronopanik

Essentials Nether Yapımını Engelleme.

Merhaba arkadaşlar Essentials İlte Nether Yapımını Nasıl Engelleyenlirim Nethere Gidilsin Ama Kimse Yapamasın.
  10. Pronopanik

BENDİNG l Avatar Plugini 1.7.X İNDİR l @Güncellendi@

Bending Plugini 1.6.2'de Oldugu İçin RobinTR'den Güncelemesini İstedim Kırmadı Ve 1.7.X'e Güncelledi. TEŞEKÜRLER RobinTR(Skype:Robinlee212) Pluginin Orjinali: GÖZAT Güncelenmiş Şekli: İNDİR Arkadaşlar Plugini Biz Kodlamadık Sadece 1.6.x'den 1.7.x'e Güncelledik
  11. Pronopanik

Renk Kodu Yazmadan Chat'a Renkli Yazma!!!

Arkadaşlar Bakın Renk Kodu Yazmadan Chat Renkli Yazma Nasıl Oluyor.
  12. Pronopanik

Hunger Games Yardım .!

SonOyuncu Gibi Bir Hunger Games Yapacam Kitli Ve Bunu Tabelayla Yapacam /coin'li felan Yapmasını Bilen Varsa Söylesin Ama Serverim Factiondur
  13. Pronopanik

Server Sorunum Var Dostlar.

Server Kurdum Arkadaşlar herkes Girebiliyo Ben Haric Herkezi Oyundan Atıyo Birde Böyle Bir Hata Alıyorlarmış: internal exception java.net.sockettimeoutexception recv failed
  14. Pronopanik

2 Sorunum Acil Yardim

1.Server açtım Fakat Bloklar İnsanlara Vuruyor (Pluginsiz Açtım Öyle Bir Sourn Yok.) 2.Plugin Paketi İndirdim Fakat Şöyle Bir Failik Var.
  15. Pronopanik

Bu Hangi Plugin Kaldırmak İstiyorum.

Resimdede Dediğim Gibi Plugin Paketi İndirdim Fakata Bu Yazı Yazarken Hangi Dünyada Olduğu Yazıyor o Hangi Plugin
  16. Pronopanik

Hamachi Sorun

Arkadaşlar Minecraft Server Kurdum Hamachili Fakat Açtığımda Kimse Giremiyor İp Adreslerim Otomatik Bağlıyız BirBirimize
  17. Pronopanik

Pluginler Kaydetmiyor Acil Yardım!!

Arkadaşlar Benim Serverde Bazı Pluginler Var Herşeyini Ayarlıyom Serveri Kapayınca Sonra Açıyorum Pluginler Sıfırlanıyor Bu Pluginler: -Minereset:http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/minereset/ -TemplerRun:http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/templerun/
  18. Pronopanik

Bu Hangi Plugin

Evet Arkadaşlar Serverimde Böyle Bir Hata Var Hangi Bloğun Kenarına Deysem canım Gidiyo Bu Hangi Plugin DiyeBilirmisiniz.
  19. Pronopanik

TF2 Plugini Hata Acil Yardım !!!!!!!!!!!

Beyler Ben Bir Server Krudum Serverimde Tf2 Var Ve Böyle Hatalar Çıktı Ne Olursunuz Yardım Edin Çalişmiyan Sınıfalrda Çıkan Hata
  20. Pronopanik

Plugin İsmi

Arkadaşlar Kapı Kapalı Ve ÜStünde Tabela Var Tabelya Sağ Tıkladığımız Aşağıdaki Gİbi Kapı Açılıyo Bu Pluginse Plugin Adı Verebilirmisiniz Plugin Değilse Nasıl Yapılıyo Anlatabilirmisiniz
  21. Pronopanik

Bu Hangi Pluginle Yapılıyo

Arkadaşlar Bir Serverde Gördüm Stick Vardı Adı Buz Asasiydi Ve Buz Atiyodu Bunu Bana Söyleyebilirmisiniz
  22. Pronopanik

Plotme Auto Plugini Çalışmıyor!!! ! Yardım

/plotme auto yazdigimda böyle bir hata geliyo
  23. Pronopanik

Minecraft Modlu Ve Pluginli Server Kurlumu Resimli Ve Videolu Anlatim!!!!

Dosyayı Aç Başlat Dosyası Olmasa Olmaz Yuklemdene Sonra Siyah Pencereyi Kapat DOSYA UYUMU FORGE MODLOADER UYUMLUDUR BİLGİNİZE. 1.5.2 Sürümü ÇIKTI HEMEN İNDİR Ve İyi Oyunlar BEGENİ VE REP Virus Total Sonuç 1.5.2=İNDİR 1.5.1=İNDİR
  24. Pronopanik

Vİp Plugini Yardim

Vİp Plugininin Komutları Lazım