Arama sonuçlarınız

1. 4

Forge hatası

Error downloading yazıyor Altında These libraries failed to download try again onun altındada uzuun bir yazıThese libraries failed to download try again diyor altinda cook uzun bir yazı
  2. 4

Forge hatası

Arkadaşlar minecraft forge hatası alıyorum yuklerken error diyor forge client.pcde net yok ondan olabilir bana .minecraft 1.7.10 forglu atabilirmisiniz
  3. 4

söle

söle
  4. 4

Game ended with bad state (exit code 1) Hatası Yardım !!!

tamamda javayı sildim kurdum mc yi sildim kurdum ekran kartı driverler güncel
  5. 4

Tamam Hemen Yazıyorum[/DOUBLEPOST
  6. 4

Arkadaşlar Benim Minecraftta Bir Sorunum Var Hemen Şöyle İzza ediyim Minecraftta Basıyorum Açılıyor Play Basıyorum mousumun imlecinde yükleme işareti cıkıyor sonra oda gidiyor ama görev yöneticisine girdiğimde javaw.exe calışıyor oluyo hemnde 2 tane 1 tanesini kapıyınca yeniden launcher ekranı...
  7. 4

gregtech zorluk arttırma ve dusurme

gregtech zorluk arttırmak ve dusurmek hangi confik dosyasında acıl yardım
  8. 4

Sihr-i Craft

kullandıgın sv dosyasını atarmısın rıca eysem
  9. 4

KayraCraft Mod Paketi

abi mc ye 1 gb ram verebiliyomö die mini yukledim ondada minecraft run out of memory die bi hata aldım
  10. 4

ftb save hatası

arkadaslar oyunuacıyorum dowloading mod pack dio oynuyorum save acıyorum oyundan cıkıyorum girince gene dowloading mod pack yapıy ve savem gidiyo lutfen yardım edin edemesseniz ftb nın save dosyalarını nereye kluruyo soleyin bende yedekliyem
  11. 4

Minecraft Launcher Sorunu

son sürümünden tutun ilk sürümüne kadar ama şu an kullandıgım 1.7.2 nasıl cözülücek yardım
  12. 4

BetaCraft 0.1.0 Mod Paketi (1.6.4)

Minecraft sürümünüz nedir? 1.6.4 Minecraft sürümünüz orjinal mi? hayır Java sürümünüz 64 bit mi yoksa 32 bit mi? 32 Kullandığınız işletim sistemi nedir? windows 7 İşletim sistemi diliniz nedir? türkce Kullandığınız mod paketi nedir? betacraft 1.1.0 Kullandığınız mod paketine ek bir mod...
  13. 4

Minecraft Launcher Sorunu

Arkadaşlar benim sorunum şu minecraft Launcher'i açıyorum Play'e Basıyorum Doluyor sonra launcher kapanıyor ve açılır gibi oluyor ama açılmıyor biraz vakit geçtikten sonra görev yönetiçisinden kapatıyorum jawaw.exe'yi Launcher Geliyor Ne Yapıcam Acil Yardım
  14. 4

Minecraft launcherden play'e bastığımda açılmıyor

Bendede Aynı hata var nasıl çözücez Play'e Basıyorum Açılıyor Gibi Doluyor ama nafile sonra lancher gidiyo 10 dk bekliyorum en son pes edip görev yönetiçisinden kapatıyorum jawaw exe'den yine Launcher Geliyor
  15. 4

LütFen Açil Yardım Edin

Arkadaşlar hatam bu nasıl düzelticem.Ne zamandır oynuyamıyorum lütfen acill yardım edin. ---- Minecraft Crash Report ---- // Hi. I'm Minecraft, and I'm a crashaholic. Time: 14.01.2014 16:36 Description: Initializing game org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated at...
  16. 4

Buz Craft 1.6.2

Beyler Cok güzel Bir Serverdir Herkezi Bekleriz İp: buzcraft.minecraft.to Bence GELİN EVENTLER FİLAN VAR ALIMLAR BAŞLIYABİLİR :) Reth333
  17. 4

Buz Craft 1.6.2

Beyler Cok güzel Bir Serverdir Herkezi Bekleriz İp: buzcraft.minecraft.to Bence GELİN EVENTLER FİLAN VAR ALIMLAR BAŞLIYABİLİR :) Reth333
  18. 4

Buz Craft 1.6.2

19. 4

Buz Craft 1.6.2

20. 4

Buz Craft 1.6.2

21. 4

Buz Craft 1.6.2

22. 4

Buz Craft 1.6.2

23. 4

Buz Craft 1.6.2

24. 4

Buz Craft 1.6.2

25. 4

Buz Craft 1.6.2