Arama sonuçlarınız

1. E

OYUN ÖNERE BİLİR MİSİNİZ ???

Arkadaşlar güzel oyunlar önere bilir misiniz ACİL !!!!!!!!!! 3 GB RAM Windows 7 Ultimate 32 Bit Nvidia GeForce GT 220 2 GB 128 Bit
  2. E

Oyun Önerin

Arkadaşlar yakın zamanda pc deki oyunları temizledim yeni oyun önere bilcek varmı ? Sistem Özellikleri 3 GB RAM 32Bit İşletim Sistemi Nvidia GeForce gt 220 2 Gb 128 BiT
  3. E

Minecraft 1.6.2 Launcher Mod Yükleme

tmm oldu saol teşekkürler :D
  4. E

sölediğin için teşekkürler bunu biliyorum ama forge ye girdiğimde oyun açılmıyor bu yüzden konuyu açtım yinede teşekkürler
  5. E

Merhaba arkadaşlar bilirsiniz minecraft 1.6.2 çıktı vede launcher değişti buna nasıl mod yükleye bilirim internette araştırdım bulamadım lütfen yardım edin :D
  6. E

[YARDIM]Shaders Mod Çok Kasıyor

optifine yi yüklemeyi denedinmi öle olur belki
  7. E

1.4.5 Istediğiniz Modu Söyleyin Ben Size Mod Installer'ini Vereyim Yalan Yok

banada aether mod 1.4.7 lütfen heryerde aradım bulamadım 1.4.6 da olur
  8. E

Technic Beyaz Ekran Sorunu / White Screen

saol rasras96 çok saol oldu
  9. E

Technic Beyaz Ekran Sorunu / White Screen

bendede saveyi açarken oluyor videoları ii izle ayarlarını ona göre yap bide savede hata veriyor dedim onuda söylermisiniz neden
  10. E

Tekkit Server Hatası :( ACİLL!!!

burdanda atarmısın çözümünü 2 haftadır uğraştım her videoyu dene dim olmadı yardım edinya mesaj atın yada yorum
  11. E

Minecraft Tekkit Mod Rehberi

tabikide tamda bende arıyodum otomatik kazı maki nası gibi aletler saol gercekten adamada teşekkürler
  12. E

nyokit 1.2.5

nasıl kurulur ayrıntılı mesaj atarmısınız :D
  13. E

Minecraft 1.4.2 server

ben senle yaparım ama bendedew biraz sıkıntı var zaten bende başkasıyle teke tek sw oynamak istiyom bena mesaj atarsın
  14. E

MİNECRAFT HAMACHİ SERVER.

saol bende katıldım ip ney sen kapalısında
  15. E

icatlar mapım hadi gelin güzel icatlar var

güzel miş helal:D