Arama sonuçlarınız

1. OrllandO

artisler denemedi hapisteki menemeni dayi

artisler denemedi hapisteki menemeni dayi
  2. OrllandO

arada bi fırlarım aralardan, since 2012

arada bi fırlarım aralardan, since 2012
  3. OrllandO

[BAKIM]DojoCraft.Minecraft.Yt/1.8-1.12 /Faction/Kasalar/Demirci/Boss/Özel Efekt/Pet/Rütbe ve DAHASI!

Konuyu biz de tekrardan düzenlemeyi düşünüyoruz, daha çok içeriği belli edecek ve görsel olacak şekilde yeniden tasarlayacağız, yorumunuz için teşekkürler :)
  4. OrllandO

[BAKIM]DojoCraft.Minecraft.Yt/1.8-1.12 /Faction/Kasalar/Demirci/Boss/Özel Efekt/Pet/Rütbe ve DAHASI!

Güncelleme Notları 1.1 Plotlar eklendi. Boss sistemi aksaklık nedeniyle askıya alındı. Pet sistemi geliştirildi. Hile koruması yükseltildi. Market düzenlenip daha kullanışlı hale getirildi.
  5. OrllandO

Etkinlik Haftanın Eşyası!

Changhong Klima desem markasını da versem tutar mı? Tutmaz ama klima :p
  6. OrllandO

Yorumlarınız için teşekkürler (: Rütbe sistemi sunucumuza eklenmiştir.
  7. OrllandO

Sunucu IP Adresi: dojocraft.minecraft.yt / 185.255.94.222 Sunucu Sürümü: 1.8 - 1.12 Web Site: YAKINDA Hosting: Rabisu ****** -Sunucumuz yarı emek sunucudur, markette her şey yok ve bulamadığınız şeyleri Pazar Sistemimiz(aşağıda örneği var) ile oyunculardan satın alabilirsiniz. -Sunucumuzda...
  8. OrllandO

böyle bi yer hala yaşıyormuş galiba ya

böyle bi yer hala yaşıyormuş galiba ya
  9. OrllandO

Aslında konuda her şeyi belirtmiştik uzun uzun, proje iptal edildi :)

Aslında konuda her şeyi belirtmiştik uzun uzun, proje iptal edildi :)
  10. OrllandO

şş kesinlikle steam hesabımı heklediler

şş kesinlikle steam hesabımı heklediler
  11. OrllandO

Hi.

Hi.
  12. OrllandO

Blazerd MMORPG | Küçük Tanıtım

Çok tartışmaya dönmesin diye yazmayı düşünmüyorum, size garezim falan da yok sadece söylediğiniz şeyi garip bulduğumdan ve belki bilmiyorsunuzdur diye atmak istedim fakat şöyle bir durum var. Kapalı betaya olacak cümlesinden sonra fakat herkesi almayı düşünüyorum dersen burada kapalı beta olacak...
  13. OrllandO

Blazerd MMORPG | Küçük Tanıtım

Bir taraftan başarılar dilerken diğer taraftan bilgilendirmek isterim;
  14. OrllandO

Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

Evet arkadaşlar, beni uzun süredir göremiyordunuz kusuruma bakabilirsiniz fakat buraya bunun için değil, bir bilgilendirme ekstra olarak forum üzerinde ad vermemeye çalışarak adımıza yapılan bir kaç yorum adına konuşmaya geldim. Kahvenizi yudumlayarak okumaya başlayabilirsiniz. İlk olarak size...
  15. OrllandO

Forum sitemizde güzel muhabbetler döndüğünü, ara sıra akşamları Teamspeak sunucumuz üzerinden muhabbet ettiğimizi biliyor muydunuz? http://ror.online/forum/
  16. OrllandO

Özel üyelik diye bir sistem ne yazık ki dostum bizim sunucumuzda yok. Paranla var olmuyorsun yani kendin ile var oluyorsun :) Ekstra olarak bunu söylemende başvurunu değiştireceğim anlamına da gelmiyor. Yorumun için teşekkür ederim umarım bir sonraki sefere kabul edilirsin :)
  17. OrllandO

Şuanda güncel olarak 65 kişi betaya kabul edilirken, 41 kişi betaya kabul edilmemiştir. Kapalı Beta açıldığın zaman da başvurular okunmaya devam edecek, sunucu açıldıktan sonra da kabul edilme şansınız olacaktır. Unutmadan, bugün uyanık bir arkadaş yeni hesap açıp 2 başvuru yaptıktan sonra ilk...
  18. OrllandO

Ne yazık ki yapamıyorsunuz. Herkesin bir defa başvuru hakkı bulunuyor. Yeni hesap açtığınızda IP adresinizden tespit edilip kalıcı olarak yasaklanıyorsunuz.
  19. OrllandO

Eklemek istediğim bir şey var arkadaşlar. 50 oyuncu kapalı betaya kabul edilirken 25 oyuncu da reddedildi. Açılmaya yaklaştığımız için kabul edilme şansınızda azalıyor.
  20. OrllandO

xxx Craft dedim. Belli bir sunucu belirtmedim :) Edit: Ekstra olarak, sadece oynamamanız olay değil. Gözümde yeterli durmuyor bazı başvurular.
  21. OrllandO

Arkadaşlar reddedilmenize üzüldüm. Başvurulara bizzat ben bakıyorum eğer reddedildiyseniz bunun tek bir sebebi vardır. Biz kapalı betaya bizim için bugları tespit ederken oyunu oynayıp diğer taraftan da yenilik önerecek insanlar arıyoruz. Bu yüzden birçok başvuruda " İlk deneyimim olacak...
  22. OrllandO

Forum sitemiz üzerinde sunucuya dair detaylı bilgiler vermeye başladığımızı biliyor muydunuz ? Belki spoilerlar da gönderebiliriz.
  23. OrllandO

Ölmedik yani bilin yaşıyoruz hala.
  24. OrllandO

En Sevdiğin Sigara Hangisi?

Forumun yaş kitlesi belli %80i içmediği için " sigara öldürür ", " niye içiyosun ki " " sigara içecek kadar düşmedim " gibi yorumlara kapılacaktır, emin olun bundan 3-4 sene öncesine kadar bende aynı şeyi söylüyordum nasıl başlıyorsunuz hiç fark edemezsiniz. Ekstra olarak cevap vereyim; ara sıra...