Arama sonuçlarınız

1. E

Rise of Nords

Minecraft Hesap Adınız:vommon Minecraft Hesabınız Premiummu?:Yok Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak) :Ash jackson(Eş ceksın) Karakter Hikayeniz:Ragnar,Tayfasıyla denizi dolaşan maceracı bir adamdı.ragnar hazineler bulur geçermiş aradan uzun zaman geçmiş ve korsanların saldırısına uğramışlar...
  2. E

Tank yapıyorum...

3. E

❋ Knight Online MMORPG ❋ Seviye/XP/Büyü/Görevler +OZEL PLUGINLER

Nick=vommon yas=13 kaç senedir oynuyorsun_1 ırk=El morad Not=knight online oynamadım ama metin2 yi çok severim serverinizde çok hosuma gitti..oynamak isterim
  4. E

Builder alım

kardeşim ben oyundaki herşeyin heykelini yapabilirim ve cok harika evlerde yaparim kısacası herşeyi yaparım abi
  5. E

Birlikte Heykel Yapacka Adam Aranır

Merhaba arkadaşlar ben KIRMIZI CETVEL YAYINCILIK tan Emrecan Minecraft'ta birlikte heykel yapacak adam arıyorum ama tek sorun var benim bilgisayarim biraz kötü o yüzden serveri o gelen arkadaş kurcak ve mümkünse laglı olmasın
  6. E

herobrine koltuktayken heykelini yaptım

evet arkadaşlar bunu %100 kendim yaptım işte fotoğraflar :sırıtmak:
  7. E

KRAL HEYKELİ KENDİ YAPIMIM

kardeşim çok güzel profesyonel bir builder olarak sena senle birlikte çalışma tekil ediyorum ve diğer eşyalar yerine hepsini yün yaparsan dha guzel olur derısını nasıl yapcam dersen bunu yaz adminsen /give ismin 99 ve buda benden sana :D bende yaptım...
  8. E

bsadsa

Kılıcın ıcı normalde doluda o resim yuklenmedı kusura bakma
  9. E

Kırmızı Cetvel Yayıncılık Heykel 2

Evet arkadaşlar ben Kırmızı Cetvel Yayıncılıktan Emrecan ve bugün sizlere Yaptığım bir diyer heykeli göstereceğim Heykel 40 dk'mı aldı İşte resim Kırmızı Cetvel Yayıncılık
  10. E

Kırmızı Cetvel Yayıncılık Heykel 1

evet arkadaşlar ben Kırmızı Cetvel Yayıncılıktan Emrecan Bugün sizlere yaptığım 2 heykeli göstereceğim... Heykellerin biri 20 dk'mı , diğeri ise 30 dk'mı aldı İşte Resim Kırmızı Cetvel Yayıncılık
  11. E

Minecraft Filmi Çekeceğiz......adam Aranıyor !!11

ben olurum yaş 13 skype:emrecan.1254
  12. E

Arkadaşlar sunucumuz ALivecrafta saldirdilar ama sve hasar gelmedi fc.alivecraft.com 0 zarar

sa abi ben herşeyin heykelini yapabilirim isterseniz server builderi olabilirim
  13. E

Factionunu Kur Heyecana Sende Katil Lapis Vardir Ve Diamond Kazma İle Baslarsiniz Para Kasmak Kolay

sa builder lazimsa ben olabilirimabi kesinlikle herşeyin heykelini yapabilirim
  14. E

Obsidia Online 7/24 Faction Server Emeğin Geçtiği Server

sa abi builder lazımmı
  15. E

FireCraft 7/24 vds 0 lag

server'in adminleri cok ilgilidir servere reklamci alimi vardir ıp:94.23.1.143:831 yardım skype:emrecan852456 kurucu skype:delil.inci2
  16. E

1 kisi benle survival oynicakmi :D

ama malesef skype acamam babam evde kızıo :D:embarassed:
  17. E

beyler hepiniz gelin bugun kesinlikle acıcam sw yi
  18. E

Birileri benle surival oynasin sw yide ben kurdum :) gelin ama skype zorunlu hamachi agini veriorum hamachi ag:Emrecansw sifrede:123 skypede:emrecan852456
  19. E

Genccraft Factionwars

evet arkadaslar genccraft acılmıstır ıp:88.251.73.108 kurucu skype:berkincaner1 yardımcı skype:emrecan852456 5 kısı gelırse event yapılacaktırburası baslangıc yeriburası arsalarburası hapishaneburasıda leveline gore enchant salteri cekıosunuz level yukselıo falan:D
  20. E

Genccraft Faction Wars Acilmistir

evet arkadaşkar genccraft acilmistir 5 kisi gelince event yapılacaktır kurucu skype:berkincaner1 yardımcı:emrecan852456 gelin eylenin ıp:88.251.73.108 ıp sabittir
  21. E

Merhaba arkadaşlar sw miz 20 kişiliktir ıp sabittir builder alımı admin alımıda vardır sw...

Merhaba arkadaşlar sw miz 20 kişiliktir ıp sabittir builder alımı admin alımıda vardır sw ıp:88.251.73.108 skype adım:emrecan852456 berkinin skype adı:berkincaner1
  22. E

Gençcraft

Merhaba arkadaşlar sw miz 20 kişiliktir ıp sabittir builder alımı admin alımıda vardır sw ıp:88.251.73.108 skype adım:emrecan852456 berkinin skype adı:berkincaner1
  23. E

Gençcraft Sizin Için Eğleniyoruz

merhaba arkadaslar sw mız sabıt ıp tır serverde arsalar ve bır adet kocaman camı vardır ama cami yapım asamasındadır sw ıp:88.251.73.108 skype adım:emrecan852456 kurucunun skype adı:berkincaner1