Arama sonuçlarınız

1. selocancon

minecraft server map

Ben yeni bir bukkit server açaçağım fakat elinizde güzel bi server haritası varmı acil lazım verirseniz çok iyi olur
  2. selocancon

Yardım Edermisin

Arkadaşlar ben bukkit server kurdum online modu false yaptim ama serveri açınca online mod true oluyor bunu nasıl çözebilirim
  3. selocancon

konu açamıyorum yardım edin :(

Arkadaşlar ben neden creative server bölümünde konu açamıyorum ama burda açıyorum biriniz yardım etsin bana
  4. selocancon

konu açma sorunu yardımmm !!!!!!

Arkadaşlar ben creative serverler bölümünde neden konu açamıyorum birisi bana yardım edebilirmi Destek bölümünde konu açıyorum ama creative bölümünde konu açamıyorum yardım ederseniz sevinirim:):):):)
  5. selocancon

Hamachi Server Gelin

Hamachi server kurdum isterseniz gelin dümdüz surival ben eşya vercem siz ev yapin (benden esya isteyebilirsiniz ağ adı: DümdüzKöy DümdüzKöy-2 DümdüzKöy-3 şifre: 123 ip: 25.155.152.23
  6. selocancon

Hamachi Server Gelin

Hamachi server kurdum isterseniz gelin dümdüz surival ben eşya vercem siz ev yapin (benden esya isteyebilirsiniz ağ adı: DümdüzKöy DümdüzKöy-2 DümdüzKöy-3 şifre: 123 ip: 25.155.152.23
  7. selocancon

hamachi server yardım

Arkadaşlar ben arkadaşlarımla oynamak için server kurdum ama bkarşımıza bir sorun çıktı servere ben giriyorum ama arkadaşlarım giremiyor Onun için çozümü olan varsa yoruma yazsa çok sevinirim
  8. selocancon

bir dkk konuya gelirmisiniz

Öncelikle ben server kurmuştum arkadaşlarımla oynamak içi hamachi ağı felan kurduk servere giricekken ben giriyorum ama arkadaşlarım giremiyor bunun nedenini bana sölerseniz sevinirim :)
  9. selocancon

beraber server oynayalım

serveri olan varsa beni çağırıp beraber harita oynayalım server hamachili olursa iyi olur