Arama sonuçlarınız

1. S

---- [Minecraft Port açma [Gel çöz helal o biçim] ----

beyler port açmayla bi yardım edin IPconfig: ----------- internette baya araştırdım Pv4 deki adresi URL olarak yaz diyor yazıyorum, ----------- Bi yardım edin :ASD:WEQ:dS
  2. S

MİNECRAFT SKYBLOCK(uskyblock) [bilgisi olan girsin]

Beyler ben server kuruyorum uskyblock plugini var ama SKYLORD görevini yaptıktan sonra ünvan gelmiyor yani ''' [SKYLORD+] (isim) '''olmuyor neden ?
  3. S

Türk yapımı On numara FACEBOOK oyunu

Merhaba arkadaşlar, facebookta oynadığım oyunu sizlerle paylaşmak istedim. Oyun ticaret usulü çalışıyor :sırıtmak: Dükkan kurup satış yapabiliyorsunz. İlerleyen seviyelerde kendi fabrikanızı kurup kendi bakkalınızda satış yapabiliyorsunuz. Çok kapsamlı bi oyun. Full türkçe olmasida oyunu dahada...
  4. S

Facebook on numara oyun (Türk yapımı)

Merhaba arkadaşlar, facebookta oynadığım oyunu sizlerle paylaşmak istedim. Oyun ticaret usulü çalışıyor :D Dükkan kurup satış yapabiliyorsunz. İlerleyen seviyelerde kendi fabrikanızı kurup kendi bakkalınızda satış yapabiliyorsunuz. Çok kapsamlı bi oyun. Full türkçe olmasida oyunu dahada...
  5. S

Beyler ben server kuruyorum uskyblock plugini var ama SKYLORD görevini yaptıktan sonra ünvan gelmiyor yani ''' [SKYLORD+] (isim) '''olmuyor neden ?
  6. S

7. S

Minecraft Serverlerde Buzu Erimeden Tutmak [yardim]

arkadaslar uzun zamandır bi sv üzerinde calısıyorum ama bi sorun var bazı sv ler buzları parkurlarda erimeden tutuo ama ben yapamıom bi yardım edin buzu nasıl erimeden tutarım??
  8. S

Water-block Olsa Nasıl Olur ? [anket]

beyler skyblock varda waterblock niye olmasın dedim aklıma bi fikir geldi sizce olsa nasıl olur ?
  9. S

Minecraft Plugin [yardim]

Beyler sonoyuncu.com'da skyblock oynayanlar bilir, 5 dkkada bir para veriyor server , o pluginin adı ne ?
  10. S

Minecraft Server Bilgisi Olan Içeri [yardim]

beyler server kuruyorum yeni groupmanager falan her şeyi ayarladım ama tek sorum /op komutunun rengini nasıl ayarlıcam. OP seçtiğim kişinin rengi kırmızı oluyor nerden ayarlıcam onu ?
  11. S

Minecraft Server Bilgisi Olan Içeri [yardim]

beyler server kuruyorum yeni groupmanager falan her şeyi ayarladım ama tek sorum /op komutunun rengini nasıl ayarlıcam. OP seçtiğim kişinin rengi kırmızı oluyor nerden ayarlıcam onu ?
  12. S

Minecraft Skyblock Server Için Yardım [ (anket) Katılın Lütfen]

beyler minecraft skyblock server kurmayla uğraşıyorum. düşündüm NBD(para) ile item alınıyorda level ile neden alınmasın dedim bi kaç yapı yaptım ama koyim mi koymiyim mi karasızım. Sizce koyim mi ? yoksa saçma mı buluyorsunuz ?
  13. S

Minecraft ***** Ve World Edit Beraber [yardım]

Beyler ben N'oduslu minecraft.jar'ı koyduktan sonra üstüne World edit yüklediğimde oyuna girmiyor ama youtubeden falan izlediğimde adamlar hem N.oduslu hemde world editi kullanabiliyor ama ben bi türlü yapamadım nasıl yapılıcak?
  14. S

Command Block [yardım]

beyler komut bloğunu kullanarak /give komutunu kullanmak istiyorum ama bi anda 2 tane eşya vermesini istiyorum nasıl olucak?: /give @p .......... (dia sword ve dia pixaxe vericem nasıl olcak)
  15. S

Minecraft Server Kurmayı Iyi Bilenler Acil Koş[yardım]

beyler direk resmi atıyorum, ilk run.bat'a bastığımda yükledi iyi hoştuda server.properties'e ip adresimi yazdığımda bu sorunu aldım baktım olmuyor internette araştırdım server port:25570 yap diyor yaptım yine aynı hata bi yarım edin:
  16. S

Minecraft Server Kurmayı Bilen Bi Baksın [yardım]

beyler direk resmi atıyorum, ilk run.bat'a bastığımda yükledi iyi hoştuda server.properties'e ip adresimi yazdığımda bu sorunu aldım baktım olmuyor internette araştırdım server port:25570 yap diyor yaptım yine aynı hata bi yarım edin:
  17. S

Minecraft Komut Blok'u

beyler minecraft 1.5.2 komut block'u nasıl bulucam ? creative komutundayım
  18. S

Minecraft Komut Blocku

beyler minecraft 1.5.2 komut block'u nasıl bulucam ? creative komutundayım
  19. S

Sizce Minecraft Skyblock Serverlerde Ws Arena Olmalı Mı?

cevaplar up up up
  20. S

Minecraft We(worldedit) Yardım !1!!!!!!1!1!

beyler ben server mapi icin ugrasiyorum kendi yapimim ortada bi küre etrafinda resimdeki gibi kuleler olcak ama tek tek yapmak cok zor olacak kolaydan yapabilcegim bir sey var mi: Resimdeki gibi mavi kuleyi ok yerindekini koyucam ama mavi yünleri kolaydan turuncu yapabilir miyim ?
  21. S

Minecraft We(world Edit) Yardim !1!!1!!!111!

beyler ben server mapi icin ugrasiyorum kendi yapimim ortada bi küre etrafinda resimdeki gibi kuleler olcak ama tek tek yapmak cok zor olacak kolaydan yapabilcegim bir sey var mi: Resimdeki gibi mavi kuleyi ok yerindekini koyucam ama mavi yünleri kolaydan turuncu yapabilir miyim ?