Arama sonuçlarınız

1. SnipeTR

PersiaMC | 1.14.3 | Yeni nesil hayatta kalma sunucusu... #Yeniden

Gayet güzel sunucu ne kadar oyunu oynamasam da böyle sunucuların olması yüzümü güldürüyor (: Başarılar
  2. SnipeTR

Altın [ 1.12.2 ] VISION SURVIVAL | play.visionminecraft.com | 400'DEN FAZLA BIOME | 3D Hayvanlar, Mobilyalar ve Kılıçlar | Discord

Mükemmel duran bir sunucu, tabi Türkiye'deki Minecraft kitlesi tarafından ne kadar tutulur bilemem :p
  3. SnipeTR

[YARDIM] Remove görevini görmüyor lütfen yardımcı olun.

Tam olarak ne amaçlıyorsun ki bu skriptte bloğun canını ayarlıyor ve kırdıkça azaltıyor belirli bir değere geldiği zaman bloğu yoketmek gibi bir komut yok attığın skriptte. Tam olarak ne istiyorsun?
  4. SnipeTR

[YARDIM] Remove görevini görmüyor lütfen yardımcı olun.

if tool of player isn't air: if tool of player is any pickaxes: Yerine; if tool of player is wooden pickaxe: if name of player's tool is "TAHTA KAZMA": Yazmayı dene. Tam skripti atarsan hastebin olarak yardımcı olabilirim diğer sorununa.
  5. SnipeTR

[Yardim] Fly Engeleme Skripti

Muhtemelen /tpa'da felan da kapanmasını istiyordur arkadaş "on teleport" daha mantıklı olmaz mı?
  6. SnipeTR

Elmas [1.11.2] ColereMC | MC.ColereMC.Com | Faction | Zindan | Oto Event | Rank | Profil | 1.8 PvP

Kaliteli görünen sunucu her zaman ki gibi tutmamış, şaşırmadım ^^
  7. SnipeTR

Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

Skyblock marketinde obsidian ile değerli şeyler alınırdı o zamanlar redstone ile obsidian felan yapılırdı admininin adamıza yaptığı baskın öncesi zengindik hatırladığım kadarıyla :D Sene kaç hatırlamıyorum
  8. SnipeTR

[İstek] Skript

Wildskript gerekir. Veya serverde kullandığınız pluginler etkileyebilir. Konsol çıktısını atabilirsen yardımcı olabilirim.
  9. SnipeTR

:'(

:'(
  10. SnipeTR

[İstek] Skript

make player execute command "setblock %{_x}% %{_y}% %{_z}% minecraft:mob_spawner 0 replace {EntityId:Item,Delay:1,SpawnData:{Item:{id:""diamond"",Count:1},PickupDelay:1}}" as op Sayısı için delayı arttırabilirsin.
  11. SnipeTR

KONU SİLİNSİN YENİ KONU AÇILACAK

Maplar çok baştan savma geldi bana. Geliştirilebilir. Onun yanında Konu tanıtımındaki bannerler daha güzel olabilir biraz göz yoruyor. Başarılar.
  12. SnipeTR

:p

:p
  13. SnipeTR

bugreport skript istek

command /bugreport <text>: trigger: arg-1 is set: log "[Rapor] %day% %month% %year% -> %player% -> %arg-1%" to "raporlar" send "&b[Rapor] &aRaporunuz basari ile kayit edildi."" else: send "&bBir bug giriniz."
  14. SnipeTR

Script istek

SharpSk'siz: on teleport: set {_%player%.tpb} to player's location wait 3 ticks player's world is "world" loop all players in "world": set {_onlinep} to amount of players {_onlinep} is greater than 4 teleport player to {_%player%.tpb}
  15. SnipeTR

[Istek]DemirSpawneri

Konsola kullandırıldığında dünya sıkıntısı olduğu için böyle bir şey yapmışım sanırım.
  16. SnipeTR

Script istek

Skript'in bukkit sayfası: Skript is a plugin that allows you to customize Minecraft's mechanics with simple scripts written in plain English sentences. Yani; Skript, Minecraft mekaniklerini ingilizce yazılan scriptler ile değiştirmeye yarayan bir plugindir.
  17. SnipeTR

Hatam ne? [skript]

Umbaskayla alakası yok. for 10 seconds Gibi yerlerde fazla boşluk var sanki kontrol et istersen.
  18. SnipeTR

Hatam ne? [skript]

skrayfall ve holographicdisplays var mı?
  19. SnipeTR

[SK/FikirleşeQ] UpBET - Ne Kadar Şanslısın?

Unformat slot.
  20. SnipeTR

Hatam ne? [skript]

Hatanın tam olarak nerede olduğunu söyler misiniz?
  21. SnipeTR

[SK/FikirleşeQ] UpBET - Ne Kadar Şanslısın?

Güzel fikir, gui yapılabilir. Chest ismi çarpan, 5row menü 5x5 kısmı kullanılıp geri kalan kısmı gui olarak kalıp her 0.20x de bir kutu ilerleyip çapraz bir şekilde gidebilir. 1x i geçince oyuncuya yeni bir menü açıp aynı işlemi devam ettirebilirsiniz. Geri kalan boşluk yerlerede çarpan durdur...
  22. SnipeTR

İyi sen ? (:

İyi sen ? (:
  23. SnipeTR

[Istek]DemirSpawneri

Ben yapmıştım bunu bunu nasıl elmas fln yaparım derken demir felan demek istedin heralde? ki şöyle kodu uzatırsak; on place of a diamond block: set {_someVariable} to name of held item of player {_someVariable} is "&6&lElmas Spawner" set {_x} to x coord of event-location set...
  24. SnipeTR

Hala Bulunamadı Cakma Lobi Skripti Lazım

/login yazınca aktarılıyorsunuz diyen skripti al. AuthmeSKAddon yükle. on join: is logged: gibi bir şey ekle ve kullan.