Arama sonuçlarınız

1. B

Hayatta birçok Deneyim Vardır ! ,,, Ama En Güzel Deneyim Aşktır ! Ondan Sonra Minecraft ....

Hayatta birçok Deneyim Vardır ! ,,, Ama En Güzel Deneyim Aşktır ! Ondan Sonra Minecraft ....
  2. B

Kanalına Intro Arayanlar;

ultimir olmasaydi iyiydi ultimir yerine alta Batuhan Akin yazarmsin beta™ nin altina :?
  3. B

Jwimmancraft %0 Lag Gel Bak ! Sende Survival

arkadaslar ! Bu swyi kınıyoruz ! swye girmeyin ! adam pvpyi açık bırakıyor adam arkadan kesyiyor ! gidiyor itemler adam geliyor zombileri üzerimize koyuyor ölyrz küfür edince banlıyor nasıl sw bu arkadaş az önce ağdaki herkezi attı bu kisiyi sikayet ediyoruz !
  4. B

Iceriii Gelinnnnnnnnnnnnnnnn

İSTE YOLLA SANA IPYİ SİYON YA !
  5. B

Iceriii Gelinnnnnnnnnnnnnnnn

sa kardesm yolla bana süpere olaacak :D
  6. B

Kanalına Intro Arayanlar;

Üstünde Yazacak Yazı; BeTa™ Müziği; intro 2 deki Eğer varsa arkaplan; yok intro 2 deki gibi Örnek yaptıklarım; intro 2 yi yap http://f1212.hizliresim.com/14/r/h69x9.png Bu Resmide Koya bilirsin kardeşim yazı yerine.... Bu Resmi Hadi Kardesm Seni Bekliyorm ...
  7. B

Bukkit Server Gel

Arkadaslar Dikkat ! Girmeyin Bu servere gittim baktım adam serveri hala 1.4.5 1.4.6 link veriyorum al bunu indir kardesm diyorum adam beni ağdan attı gitmeyin sizide atar arkadaslar ! Böyle İnsanlarlar Urasılmaz... ;)
  8. B

Diacraft Açildi 2 Builder 2 Rehber Araniyor Userleri Bekleniyor !!!!!

Arkadaslar ! Bugün Sizlere Diacraft! Adlı Serverle Geliyorum Eventler Muhtesem ! olacak ! Tek yapmanız gereken Diacraft-1 Diacraft-2 Sifre ise : 123 ( klasik sifre be :D ) Evet Arkadaslar 25.175.150.18 İse Ipmiz 2 builder alinacak ! copy Paste , wg , market , jobs mapi yapmayi bilen kisiler...
  9. B

Betacraft Son Çağrı Sw Sıfırlandı !

Arkadaslar 2 gündür sw açıyorum kimse gelmiyour bu son gelen 5 kisiyle survivoru oynucaz ! Serveri ileride 10 kisi yapıcaz simdilik böle bu saate çoluk çocuk gelmesindiye açıyorum kimi x4ay kimi n4d4s ! n4d4s kesinlikle yasak !! x4ay yasak ! gelenler hemen banned ! builder le rehhber alimi...
  10. B

Hemen Gel 5 Kisi Survivor ! Az Zaman Kaldı !

Arkadaslar 2 gündür sw açıyorum kimse gelmiyour bu son gelen 5 kisiyle survivoru oynucaz ! Serveri ileride 10 kisi yapıcaz simdilik böle bu saate çoluk çocuk gelmesindiye açıyorum kimi ***** kimi xray ! ***** kesinlikle yasak !! xray yasak ! gelenler hemen banned ! builder le rehhber alimi...
  11. B

Betacraft 5 Kisi Survivor Oynucaz !!!

STORN SWYİ AÇIYORUM TEKRAE KARIL
  12. B

5 Kisi Survivor Oynucaz ! Acil Yetis !!!

5 kisi survivor oynucaz beyler sizi bekliyom bazen admine geçip apis hane yapıcam event falan yapıcam adlım simdilik olmucak beyler... adam ileride düsünüyorum ağdulu yazmayın 5 ksilik oynayacağım ıpyi amachi sohbedinde vereceğim... BeTaCraft-1 123
  13. B

Betacraft 5 Kisi Survivor Oynucaz !!!

lafi uzatmadan gelin 25.175.104.161 BeTaCraft 123
  14. B

Sonunda Bukkit Betacraft !

------------------------------------------------------------ [Server Bilgileri] Server durumu : Online Servere bağlanmak için Çoklu oyunculu -> Sunucu Ekle Girdikten sonra Sunucu Adresi kısmına Ip'yi yazın. Ip : 25.152.196.86 Hamachi Ağı : BeTacraft Sifre : 123 Builder,Admin,Rehber Alımı...
  15. B

Evet Arkadaşlar Karşınızda Mob Arena Swmizleyiz!

Haydi Arkadaslar Ağımız Dolmak Üzere !
  16. B

Evet Arkadaşlar Karşınızda Mob Arena Swmizleyiz!

Hamachi Ağımız : BeTacraft Sifre : 123 IP : Hamachi Ağımıza Gelince Söyleyeceğiz Mapımız Mob Arena Dır Hep Beraber Güzel Bir Oyun Dileğiyle Beklerim.
  17. B

Obsidyen Koruyucusu Hamachi Swmiz Açılmıştır !

Ipyi hamachiye girenlere veriyoruz burdan versek gelmeye bilirler :D
  18. B

Arkadaşlar! Şimdi Sizin Karşınızda Yepyeni Mob Mapla Yız!

Arkadaşlar ! Hamachi Ağı :BeTacraft Sifre: 123 Son 2 Kişi Mob Arenada Benimle Savasmaya Hazırmısın ?
  19. B

Obsidyen Koruyucusu Hamachi Swmiz Açılmıştır !

Arkadaslar size Bu gün süper mir mapla geldik ! obsidyen koruyacağız her takım kendi obsidyenini koruyacak ! Obsidyeni Kılılan takım kaybedicektir ! Duvarları Kıran Direkman Ban Yiyecektir ! H ağımız : BeTacraft 2H Ağımız : BeTacraft2 iki ağında şifresi 123 dür haydi çabuk gelin ! Swmiz sizi...
  20. B

Yep Yeni Betacraft

h ağı :BeTacraft s :123 IP: 25.152.196.86
  21. B

Çook Aciil Yardım !

Arkadaşlar Ben minecraft a yeni basladım 1,2 ay oluyor texture pack ı atıyorum (Meta-inf i siliyorum ) ama oyundan seçemiyorum default un altında duruyor ama seçemiyorum neden ? bu kadar basit bir sorun ama çözemiyorum :( biraz yardım etseniz ?
  22. B

BeTa

BeTa