Arama sonuçlarınız

1. AdemAt

Minecraft 1.6.2 Modsuz 10 kişilik yada daha az oynamak isteyenler (Bukkitsiz)

Tek kişilik oynamaktan sıkıldınız mı? Sürekli bukkit serverlerden bıktınız mı? İşte bu yüzden biz varız. Arkadaşlar biz dediğime bakmayın tekim ben :D Minecraft'da grup kurarak oynamaya ne dersiniz :D Server kuracağım hamachi'de olacak. Map'ı siz seed önereceksiniz.Ben seçeceğim. Oyuna...
  2. AdemAt

Tekkit Classic 3.1.2 Türk Server!

Server 15 kişiliktir. 3 ağ bulunmaktadır. Saat 17:00'da kesin olarak başlayacağız. Şuanda hiçkimse yok.Ağlarlar tertemiz. Ben bildiğim kadarını biliyorum yaşayacak kadar :) Fazla uzatmadan: Ağlar HasanPasa HasanPasa-1 HasanPasa-2 Hepsinin şifresi 123 'tür
  3. AdemAt

Tekkit Lite 3.1.2 Oyunun zevkine varın

Serverimiz 3.1.2'dir. 15 kişiliktir. Sayısı artabilir. 3 hamachi ağı vardır. Server yarın açılacak. Ağlar: HasanPasa HasanPasa-1 HasanPasa-2 hepsinin şifresi 123 tür.
  4. AdemAt

Minecraft Technic Pack modları lazım

Arkadaşlar technic pack oynuyodum eskiden Şimdi yeniden giriyim dedim hata aldım.Tekrar yükledim yine giremedim.Bana technic pack modun içindeki modları verirseniz sevinirim ".minecraft" dosyasını.Sürümleri farketmez. şimdiden teşekkürler
  5. AdemAt

# TerrariaTurkish # Online Terraria oynamak isteyen gelsin. Türkçe

Merhaba arkadaşlar. Bir arkadaşımdan öğrendim Terraria'yı.Videolara falan baktım.Hoşuma gitti.Daha 1-2 saat falan oldu sanırım biraz biraz öğreniyorum. Nasıl online oynancağı heryer de var fakat hiç kuran yok.Varsa da açılmıyor.Terraria için site araştırdım fakat bulamadım.Belki...
  6. AdemAt

Advanced itemler,makineler yükleyen modun adı neydi?

Arkadaşlar industrial craft yükledim. Advanced modu vardı.Adını hatırlamıyorum. Adını söylermisiniz.Lütfen önemli...
  7. AdemAt

Serverime herobrine mod yüklemek istiyorum

Başlıktaki gibi nasıl yükleyebilirim not bukkit değil
  8. AdemAt

Birkaç mod istiyorum .minecraft dosyasıyla 1.4.7

Minecraftı modlu oynamayak istiyorum.Birkaç mod var aklımda.Onları istiyorum.Bu arada modlaoderi ben kurunca hata veriyo.Siz bana .minecraft dosyasıyla atarsanız sevinirim. İstediğim modlar: Buildcraft Smart Moving Rei's Minimap Timber Mod too many items Optifline Zipline Zeppelin...
  9. AdemAt

Tekkit Lite Hiçbir mod yok aynı normal minecraft gibi yardım pls.

Tekkit lite oynuyordum.Girdim oyuna hiçbir mod yok.Ana menüde Mods sekmeside yok napıcam
  10. AdemAt

Survival Isteyen Gelsin.

Server bulamadım.Bari ben kurayım dedim.Survival onucaklar gelsinler. SurvivolCraft 123 25.143.238.125
  11. AdemAt

Minecraft 1.4.5 Survival Bukkit Ama Sadece Lockette Kullancaz Skype Olursa Iyi Olur.

Merhaba arkadaşlar benim bir bukkit serverim var. Tek oynarken bir map buldum.Seedi çok güzeldi onu attım serverime ağaç pek yoktu.Biraz ağaçlandırma yaptım birsürü hayvanı var. Kurallar: Eski serverimde bukkitti ve onuda lockettesi için kullanıyodum.Fakat gelenler diğer özellikleri...
  12. AdemAt

Şuanda Açık Survival Serveri Olan?? 1.4.5.

Şuanda serveri açık olan varmı oyunu 1.4.5. olacak server aramaktan bıktım. bukkit yada normal farketmez.Ama survival olsun.
  13. AdemAt

Herkesin Istediği Bir Server 1.4.5 Bukkit Server !!!

Merhaba arkadaşlar Bukkit server ile karşınızdayım. Servere 1 tane bilgili bir op alıcam. Ama ciddi olması lazım Hamachi Ağı: Nutracraft Şifre : 123 IP: 25.143.238.125
  14. AdemAt

1.4.5 Bukkit Server Arıyorum

Minecraft 1.4.5 bukkit server arıyorum kesinlikle lockette si olsun.
  15. AdemAt

Yeni Açıldı Survival === Nutracraft === 1.4.5 10 Kişilik

Merhaba arkadaşlar. Yine bir serverle karşınızdayım. Serverin Özellikleri -Oyun 1.4.5 -Bukkit değil. -10 kişilik -Tek ağ fakat ağa bağlanmadanda ip üzerinden oynanabilir. -En az 3 kişi olmadan oyun başlamaz. -Op alımı vardır. -Map seed'i ayarlanmış,ağaçlandırma yapılmıştır. -12 yaşından...
  16. AdemAt

Minecraft Gececi 25.143.238.125 Survival - 1.4.5 - Hamachi

IP: 25.143.238.125 MacroCraft-1 123 MacroCraft-2 123 MacroCraft-3 123
  17. AdemAt

Macrocraft Oynanmaya Hazır! 1.4.5 'in 15 Kişilik Survival Zevki

Merhaba arkadaşlar.MacroCraft açılmıştı fakat oynanmaya hazır değildi.Artık oynanmaya hazır.İlk önce bilmeyenler için özelliklerinden biraz bahsediyim: Serverin Özellikleri -Oyun 1.4.5. -Hamachi ağları 3'e kadar uzuyor. -Server 15 kişilik. -Yaşam isteğe göre yada 3'er gruplar şeklindedir.Yani...
  18. AdemAt

Macrocraft Yeni Açıldı.oyun 1.4.5.survival Mod 15 Kişilik

Merhaba arkadaşlar.Yeni bir server açtım. Serverin Özellikleri -Oyun 1.4.5. -Hamachi ağları 3'e kadar uzuyor. -Server 15 kişilik. -Yaşam isteğe göre yada 3'er gruplar şeklindedir.Yani ya 3 kişiyle beraber yaşayacaksınız yada kafanıza göre ayarlayacaksınız. -Yaptığınız map varsa bana...
  19. AdemAt

ABCraft beklerim skype olursa harika olur

MineLvie açılmıştır. Skype olursa iyi olur Hamachi ağ : MineLvie Şifre : 123 Başlıkta yanlış yazdım özür.
  20. AdemAt

Minecraft 1.4.2 Bukkit, ChestShop modum var kendime yada bi başkasına nasıl akçe verebilirim

Merhaba arkadaşlar.Bukkit serverim var.Chestshop (market) plugini var.Birine ve kendime akçe vermek istiyorum.Nasıl verebilirim? Yani kodu nedir
  21. AdemAt

Minecraft 1.4.2 Char.png dosyamı minecraft..jar a atıyorum ama skin değişmiyor.Acil yardım edin.

Merhaba arkadaşlar. Ben oyuna ilk başladığımda sadece videolardan öğrendiğimle ilk günümü geçirmeye çalışmıştım.Ama beceremedim.Sonra tek kişilikte alıştım alıştım.Sonra online oynamayı öğrendim.Girdim bir hamachiye.Solar survivaldı.Ordayken bir anda skinim Vampir Dracula oldu.Tabi o zamanlar...
  22. AdemAt

Minecraft Bukkit 1.4.2 First position set to (...,...) hatası acil :(

Merhaba arkadaşlar.Benim Minecraft bukkit serverim var. Serverime birçok plugin ekledim.Timber modu gördüm.Onuda ekledim serverime fakat kendime balta yapıp birşeyler kesmeye çalışınca First position set to (...,...) hatasını alıyorum. Ayrıca bu yüklediğim pluginlerin %90'nını...
  23. AdemAt

Firtinacraft - SurvivaL 1.4.2 - 5.143.238.125

Merhaba arkadaşlar, Firtinacraft sunucumuz artık sizlerledir.Sunucumuz survival için kurulmuştur.Bukkit değildir.Oyun 1.4.2 'dir.şu an oyunumuzda kimse yoktur.Sizleri bekliyorum :) Hamachi Adresi: Firtinacraft Hamachi Şifresi: 123 IP Adresi : 5.143.238.125 Fotoğraf:
  24. AdemAt

Minecraft ModLoader 'i yükledim oyuna giriyorum Done Loadingde takılıyor.

Merhaba arkadaşlar Ben Timber modu gördüm.Modu etkinleştirmek için Mod Loader gerekliymiş.İndirdim.Söyleninleri yaptım.Oyuna girdim Siyah ekran hatası verdi.Daha önceden Meta-INF dosyasının yedegini aldım. minecraft.jar dosyamda Mod Loader'i yükledikten sonra silinmiş.Onu attım içine.Ondan sonra...
  25. AdemAt

Acil! Mod Loader ve Timber Modunun 1.4.2 versiyonu lazım 1.3.2 değil!!!!

Merhaba arkadaşlar. Timber modunu bilgisayarıma yüklemek istiyordum.Bu yüzden Mod Loader ve Timber Modunu bilgisayarıma indirdim. Nasıl kurulduğuna dair video izledim.Mod Loaderi attım minecraft.jar'ın içine.Oyuna girdim siyah ekran hatası verdi.Meta-inf dosyasını sildim.Oyuna girdim yine siyah...