Arama sonuçlarınız

1. TheLastOfAss

Steam Oyun Önerisi [Sınırım 25$(Dolar)]

Herkese teşekkürler.
  2. TheLastOfAss

Steam Oyun Önerisi [Sınırım 25$(Dolar)]

Merhaba arkadadaşlar. Bildiğiniz gibi Steam'de Yaz İndirimi oluyor. Bende 2-3 tane oyun almaya karar verdim. Kararsız kaldım çünkü bir sürü sağlam oyun indirime girmiş. Siz bana sınır 25 dolar olmak üzere 2-3 tane oyun önerebilirmisiniz ? [Oyunların toplam parası 25 Dolar Olmalı Yani 50 TL]
  3. TheLastOfAss

İşte Youtube Kanalı : http://www.youtube.com/channel/UCagZjbrs6uiCX0HmvbnQOoQ?feature=watch

İşte Youtube Kanalı : http://www.youtube.com/channel/UCagZjbrs6uiCX0HmvbnQOoQ?feature=watch
  4. TheLastOfAss

İstek Logo Yapılır....

Logo İsmi: Friendly Fire Logo Sloganı: Oyun Bizim İşimiz Not : Logo Lütfen 250x250 Civarı Olsun Daha Küçük Boyutta Olmasın
  5. TheLastOfAss

Yeni Youtube Kanalı Friendly Fire !

Arkadaşlar yeni bir kanal kurdum. İçinde videolar var. Bana destek için abone olurmusunuz ? Bu arada Steam'de Garry's Mod'u veya CS GO'su Olan Bir Ortak Aranır ! https://www.youtube.com/channel/UCagZjbrs6uiCX0HmvbnQOoQ Bu Adresten Kanalımıza Bakabilirsiniz :)+Güncel
  6. TheLastOfAss

Youtube Kanalı OyunCellati

Evet sürekli kanal değiştirdiğimi biliyorum.Ama sürekli ortaklar ayrılıyor.Bu böyle olmayacak.Emin olabilirsiniz.Evet ilk videomuz yüklendi.2.Videomuzda video kesilmiş.3.video onun devamı.İlk serimiz Solar Survival.İşte ilk videomuz : İşte Solar Survival'ın 2.Bölümü
  7. TheLastOfAss

>>TheLegend<< | Extra[v3.0] | Plugin Paketi | Kesinlikle Reklam-Sorun Yoktur! | 1.6.2 Link Eklendi

Arkadaşım o plotme şeyinde ben orda creative olmalarını istiyorum o nasıl olacak ?
  8. TheLastOfAss

Youtube Kanalı Ortaklık Ve Telefonla Onaylama

Yeni youtube kanalı açtım ve telefonla onaylama gerekiyor.Ortak olacak ama 10-14 yaş arası olacak ve telefonu olması gerekiyor.Telefon onaylama için.Bana özelden teli atarsanız yaparım ve otomatik olarak ortağım olursunuz.O elin arasına şöle yazacaktım 10 ve 14 yaş arası.
  9. TheLastOfAss

Kanalımıza Profil Resmi Yapan Lazım

Arkadaşlar kanalımızın profil resmini yapmamız gerek.Ama biz yapamadık.Sizden biri yapabilirse ve ben beğenirsem kanala düzenleyici olarak girecektir. Bilgilerinizle AwesomeGamersTR Ekibi
  10. TheLastOfAss

Yeni Youtube Kanalı Açıldı ! AwesomeGamersTR

Yeni açtığımız youtube kanalı AwesomeGamersTR.Bu kanalın ilerleyeceğini düşünüyoruz.Sizinle birlikte.Bize abone olup like atarsanız daha iyi günlerimiz olacaktır.her şey izleyicilere bağlı.Yani size bağlı.Bize abone olursanız seviniriz. Bulamadıysanız link ...
  11. TheLastOfAss

Yeni Youtube Kanalı Açıldı ! AwesomeGamersTR

Yeni açtığımız youtube kanalı AwesomeGamersTR.Bu kanalın ilerleyeceğini düşünüyoruz.Sizinle birlikte.Bize abone olup like atarsanız daha iyi günlerimiz olacaktır.her şey izleyicilere bağlı.Yani size bağlı.Bize abone olursanız seviniriz. Bulamadıysanız link ...
  12. TheLastOfAss

Youtube Kanalı Açacağım İsim Aranıyor Acil !!!!

Belki güzel olur.Belki ünlü olur.Önceden karar vermemek lazım.Ve kendi isimimi buldum Awesome Gamers.Ama yinede ad gönderirseniz daha güzel olursa onu koyabilirim ve videoda sizin adınızı söyleyebilirim.
  13. TheLastOfAss

Youtube Kanalı Açacağım İsim Aranıyor Acil !!!!

Merhaba ben youtube kanalı açacağım.İsim fikiri verirseniz sevinirim.Ama çok acil lazım.
  14. TheLastOfAss

Hikaye Yaratma !

Dedeyi yine bulması gerektiğini düşündü.
  15. TheLastOfAss

Hikaye Yaratma !

Bu seslerin geldiği yere gitti.
  16. TheLastOfAss

Youtube Kanalı Açıcam Isimlazım

AwesomeGamers LegendTRGaming BloodGamers BloodGamingTR
  17. TheLastOfAss

Forum Oyunları 2

Üsttekinin imzasına ve avatarına bakarak çocuğunun ismini buluyoruz. Çocuğunuzun olmadığını biliyorum.Sadece eğlence amaçlı.
  18. TheLastOfAss

Forum Oyunu Bir İlk Gir Bak !!!!

Herkes aşağısındakini bir yere çağıracak.Alttaki olur yada olmaz diyerek alttakini bir yere çağıracak.Bu oyunu devam ettirelim.Araya bende girecğeim. Başlıyorum alttakini 3.Dünya Savaşı'na çağrıyorum.
  19. TheLastOfAss

Yeni Youtube Kanalı ''Miami GameX'' (İçeriiiii)

Biliyorum.Salak değilim.Ama bilgisayarımız bu oyunları kaldırmıyor.Ancak XBOX'da veya PS3'te kaldırıyor.Şimdi diyeceksinde bunlar için bir alet var.Biliyorum.Ama çok pahalı.Ve biz elimizdekilerle çekmek istiyoruz.En yakın zamanda alacağız.Biraz anlayışlı olursan sevinirim.Seviniriz.
  20. TheLastOfAss

Yeni Youtube Kanalı ''Miami GameX'' (İçeriiiii)

Merhaba arkadaşlar.Yeni bir youtube kanalı açtık.Adı ''MiamiGameX''.Bizim uygun bir bilgisayarımız olmadığı için normal kamerayla çektik.Yinede videolarımızın güzel olacağını düşünüyorum.İlk önce bir bilgilendirme videosu çekmek istedik.Ve yaptık.Yeni videolar çekeceğiz.Ama karar veremedik.Size...
  21. TheLastOfAss

Yeni Youtube Kanalı ''Miami GameX'' (İçeri)

Yorumlarınızı bekliyorum ve oylarınızı. +Güncel
  22. TheLastOfAss

Yeni Youtube Kanalı ''Miami GameX'' (İçeri)

Merhaba arkadaşlar.Yeni bir youtube kkanalı açtık.Adı ''MiamiGameX''.Bizim uygun bir bilgisayarımız olmadığı için normal kamerayla çektik.Yinede videolarımızın güzel olacağını düşünüyorum.İlk önce bir bilgilendirme videosu çekmek istedik.Ve yaptık.Yeni videolar çekeceğiz.Ama karar...
  23. TheLastOfAss

Hunger Games Arena

Daha büyük olabilirdi.
  24. TheLastOfAss

Yeni Youtube Kanalı ve İlk Yorum Atana Yöneticilik

Merhaba arkadaşlar.HotTRGamin'den herkese merhaba.Yeni kanalımıza hoşgeldiniz.Bu kanalda bir sürü video olacağından emin olabilirsiniz.Ama daha videolarımız yüklenmemiştir.Bir bilgisayar almaya çalışıyoruz.En yakın zamanda bir bilgisayar bulacağım.İlk oyun için oylama yapalım.Ankette...