Arama sonuçlarınız

1. emreservet06

MİNECRAFT EKRAN KARTI SORUNU [ACİL YARDIM]

Daha önce de çekmeye çalışmıştım ancak ilginç bir şekilde çizgilenme resimde gözükmedi, yalnızca mavi ekranı gösterdi.
  2. emreservet06

.... Ben ne yapayım şimdi :D :D
  3. emreservet06

Sistemimde değişmesi gereken başka parçalar var mı? Yoksa ekran kartını değiştirmem yeterli olur mu?
  4. emreservet06

minecraft hata

Kardeş Bilgisayarım'a sağ tıklayıp Özellikler'i aç. Sol üstte Aygıt Yöneticisi var. Gelen pencereden görüntü bağdaştırıcılar'ında ekran kartına sağ tıkla. Ekran kartı sürücüsünü güncelle seçeneğine bas.
  5. emreservet06

İşin tuhaflığı orada. Battlefield 3 bile oynuyabiliyorum. Fakat Minecraft kaldırmıyor... :(
  6. emreservet06

Maalesef sorun burada. Hiçbir hata yok, yalnızca donup kalıyor ve ekran kartı kendisini kapatıyor. Yandığını sanmıyorum, LoL ve Dota'yı rahlıkla oynayabiliyorum.
  7. emreservet06

LÜTFEN YARDIM

Aynen... Kasmamasını istiyorsan ya sistemini yenileyeceksin ya da shader mod'dan vazgeçeceksin...
  8. emreservet06

Just Win Hunger Games on All Servers !

Just Win Hunger Games on All Servers !
  9. emreservet06

Otomatik tanılama yaptım, mevcut sürücümü gösterdi ve güncel olduğunu söyledi. Sorunum halen devam ediyor ... :(
  10. emreservet06

Kanal İntrosu Yapacak Kişi Aranıyor Ücreti Verilecek

Kendi kanalıma da bu tür introlar yapıyorum. Ekle görüşelim kardeşim .. SKYPE: FoYFoY_sama
  11. emreservet06

Minecraft Canavarı Olsaydınız Hangi Canavar Olurdunuz

Nedir bu EnderMan takıntısı ya ??? O_o
  12. emreservet06

Driver az önce güncelledim. Java ise zaten 64 bit idi. Client'de hatadan kastın nedir kardeşim ???
  13. emreservet06

Merhaba arkadaşlar. Ben sıradan bir MC oyuncusuyum ve başıma gelen derdi sizlere anlatmak istiyorum... Geçen haftalarda eski bilgisayarımı değiştirip yeni bir bilgisayar topladım. Eski bilgisayar da Minecraft rahatça oynayabilsem de arada bir ufak takılmalar oluyordu. Bu yüzden yeni bilgisayar...
  14. emreservet06

Toplu Parti Yapıyoruz Beyler Koşun...

Minecraft herkesi şaşırtır, ama bu ayrı be kardeş ne yorum yapsam bilemedim. :D
  15. emreservet06

Minecraft Canavarı Olsaydınız Hangi Canavar Olurdunuz

Bi kere Creeper olmak istemem hayatım o kadar ucuz değil :D Ama silverfish olmak isterdim. Kimsenin aklına gelmez...
  16. emreservet06

Keep Calm And Play Minecraft

Keep Calm And Play Minecraft
  17. emreservet06

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız: emreservet06 *Sadece Gerçek Adınız: Emre *Yaşınız: 17 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 5 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: kuledud3 - LeHamam DeadWorkers - SkyDoesMinecraft - C4WK4V *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Kesinlikle Hayır
  18. emreservet06

En Iyi Skinler.

olmaz
  19. emreservet06

Nasil Yüklerim

arkadaşlar oyunu orjinal olarak satın almadıkça skinleriniz görünmez
  20. emreservet06

Tüm Skinler Bu Sitede

link kırık
  21. emreservet06

Türkçe Adventure Map Arşivi [ 25 Tane] [En iyiler]

allah razı olsun mükemmel olmuşlar