Arama sonuçlarınız

1. slayergodd

Vds Serverime Girmiyor

Arkadaşlar 1 saat önce vds sw kurdum ancak sw ye girmiyor hata şu İlk Önce Böyle 15 sn kadar kalıyor Sonra İse Bu Hatayı Veriyor Başkalarıda Giremiyor Hatanın Çözümünü Bilenler Lütfen Konu Altına Mesaj Atsın
  2. slayergodd

Normal Oyuncuya World Edit Verme

Normal Oyuncuya World Edit nasıl verilir
  3. slayergodd

DiamondCreative icin Sponsor araniyor

Merhaba arkadaşlar daha önceden bazılarınız biliyordur DiamondCreative Maddi sıkıntılardan dolayı kapatmıstım tekrar acmayi düsündüm aylik 20 tl verebileceklere SPONSOR tagı ve OP Verilecek + olarak panel başvuru için Skype; SpaccepT ekleyebilirsinizGUNCELLGUNCELLHic...
  4. slayergodd

Plotworld sorunu

Başlıkta belirttiğim gibi plotworld de sorun var plotworld kuruyorum arsalar çıkıyor biraz ilerliyorum world ortaya çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim yardım edin lütfen kimse bilmiyor mu
  5. slayergodd

Minecraft Serverimde Sorun İçeriye Girin LÜTFEN!!

Değerli forum üyeleri minecraft serverimde bir sorun var. Tagların yanında plotworld yazıyor halledebilecekler SKYPE: SpaccepT
  6. slayergodd

DİAMONDCREATİVE Yeniden Açılıyor Sponsor Aranıyor Aylık 25TL

DİAMONDCREATİVE Yeniden Açılıyor Sponsor Aranıyor Aylık 25TL skype iletişim: SpaccepT
  7. slayergodd

Ps 3 de korsan oyun banlanırmı ??

Arkadaşlar ps3 de korsan oyun banlanıyor diye duydum minecraft ile ilgisi yok özür dilerim ama cevaplarınızı bekliyorum
  8. slayergodd

Serverimin Plotworld ü bir yerden sonra arsalar çıkmıyor ve bitkiler,su oluşuyor

Serverimin Plotworld ü bir yerden sonra arsalar çıkmıyor ve bitkiler,su oluşuyor Ne Yapabilirim Yardımkimse bilmiyormu
  9. slayergodd

Serverimdeki Kişiler Plotworld yerine world de doğuyor setspawn yaptığım yer değil rastgele yerlerde

Serverimdeki Kişiler Plotworld yerine world de doğuyor setspawn yaptığım yer değil rastgele yerlerde doğuyor nasıl çözeceğim yardım!!
  10. slayergodd

Minecraft multiplayer oynanmıyor yardım

multiplayer oynuyamıyorum lütfen yardım edin