Arama sonuçlarınız

1. B

Tek Kişi Survival Oynamaktan Sıkıldım!haydi Gelin Bukkitli Survivalın Tadını Çıkarın!

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Ben tek kişi pluginli bukkit oynamaktan sıkıldım :/ . Sizde gelin ve birlikte bukkit serverda survival oynayalım.İstek plugin olursa onu degerlendirecegim . Skype adresiniz olursa daha mutlu olurum :) Neyse fazla konuyu uzatmadan : IP:25.201.229.43 Skype Adı ...
  2. B

Bsh Server Artık Bukkit! Hadi Vaktini Diğer Boş Sv Lerle Geçirme!!!!

Eveet arkadaşlar öncelikle merhaba :) Bugün sizlere kendi yaptıgım bir plugin serveri tanıtacagımm . Arkadaşlar serverda citizens ve blacksmith modu vardır . İstediginiz bi plugin olursa bana söylemeniz yeterlidir.Şu anda bi kac tane mimar arkadaş lüks ev yapıyor ^^ . Hemen sizde girin ve bir ev...
  3. B

Bsh Bukkit Oldu! Hemen Gir Ve Anı Yaşa!!

Eveet arkadaşlar öncelikle merhaba :) Bugün sizlere kendi yaptıgım bir plugin serveri tanıtacagımm . Arkadaşlar serverda citizens ve blacksmith modu vardır . İstediginiz bi plugin olursa bana söylemeniz yeterlidir.Şu anda bi kac tane mimar arkadaş lüks ev yapıyor ^^ . Hemen sizde girin ve bir ev...
  4. B

Bsh' Server Hep Beraber Survival Oynayalım!

Arkadaşlar öncelikle merhaba . Ben dho . Bugün sizlere Hamachii serverimi tanıtıcagım svmizde bolca agac bulunmaktadır. Sv de istediginiz sey neyse onu yapabiliriz hep birlikte . 10x10 araziler felan var ( büyük bir binanın içinde) Şimdi yaptıgım kücük kulübelerden olusan bir site yapıyorum...
  5. B

Bsh' Server Herşeyi Yapabiliriz Isteyin Yeter!!

Arkadaşlar öncelikle merhaba . Ben dho . Bugün sizlere Hamachii serverimi tanıtıcagım svmizde bolca agac bulunmaktadır. Sv de istediginiz sey neyse onu yapabiliriz hep birlikte . 10x10 araziler felan var ( büyük bir binanın içinde) Şimdi yaptıgım kücük kulübelerden olusan bir site yapıyorum...
  6. B

Bsh' Server Herşeyi Yapabiliriz Isteyin Yeter!

7. B

Bsh' Server Istediginiz Şeyleri Yapabiliriz Isteyin Yeter!!