Arama sonuçlarınız

1. I

Video Düzenleme Grubumuza Katılın!

Merhaba sevgili arkadaşlar, Bugün sizlere yeni bir projemden bahsetmek istiyorum. Sony Vegas Pro ve diğer video düzenleme programlarını bilen arkadaşlar ile birlikte bir montaj grubu kuracağız. Yapacağımız şeyler ; YouTube Parodileri : Örnek için TIKLA! Gerçek Counter-Strike, CoD, BF, LoL, TF...
  2. I

Alpha Mod -- İlk Denemelerim

Alpha Mod'da Alpha Stone ve Alpha Cobblestone eklenir. Bunların gücü verisiyonda kesinleşecektir. Bu "Alpha Mod"un sürümü ; 0.1'dir. Minecraft 1.5.X için uyumludur. "Alpha Sword" ve "Alpha Pixaxe" bu versiyonda Craft edilememektedir. --Nasıl Alpha Stone elde edilir?-- Orjinal Cobblestone...
  3. I

Layman Mod Maker'i Yükleyemiyorum?!

Herkeşe merhaba arkadaşlar, ben Emre.. Bir adet sorunum vardı. Aranızda bileniniz vardır ; "Layman Mod Maker In-Game".. Çoğu defa bütün yollarla denedim ama çalışmadı. Sizde bana yardımcı olursanız sevirim. ^_^ Resmi Forum Linki : Tıkla.. Modun Çalışması İçin Modlar : Tıkla.. --Eğer...
  4. I

Minecraft forge'si olan?

Merhabalar. O kadar kurmayı denesem de, Minecraft Forge'yi yükleyemedim. Sizden ricam. Eğer varsa size "%appdata% --> .mincraft --> bin --> minecraft.jar"ı bana atabilir misiniz? Çok teşekkürler. ^_^
  5. I

Ftb'te ayrıca mod nasıl eklenir?

Merhabalar. Size bir adet sorum olacaktı. Ben FTB'ye "The Hunger Games" modunu yüklemek istiyorum. Bunu nasıl gerçekleştirebilirim? Yarımlarınız için şimdiden teşekkürler. ^^
  6. I

Kıyafet Giyrilen ve Garip Moblar, Trade Yapan Köylüler

Merhaba arkadaşlar size bir sorum var. Bazı moblar kıyafet giyebiliyor. Nasıl oluyor bunlar? Sorularım art arda geliyor ; 1) Uçan Crepper, Görünmez Zombi, Pumpkin Canavarı gibi mob türleriyle karşılaştım bular nasıl yapılır? 2) Trade yapan köylülerin Trade'leri nasıl düzenlenir? 3) Moblara...
  7. I

Hangi Pluginleri Kullanmam Gerek?

Merhaba arkadaşlar. Bit adet TF2 sunucusu açmak istiyorum. İlk önce deneme amaçlı Bukkit ardından VPS'ye geçmeyi düşünüyorum. İstediklerim şunlar ; 1) VIP'lere özel butonlar. 2) Komut bloğunu aktif eden. 3) Komut blokları ile oynanmamasını hatta ekranın açılmamasını sağlayan. 4) VIP'lere özel...
  8. I

Merhaba Arkadaşlar, Ben Emre..

Merhaba arkadaşlar, ben Emre.. Sizlere kendimi tanıtmak istiyorum. Bunu bir liste ile yazmak isterim. ; İsim : Cevdet Emre Soyisim : Kızılcan Yaş : 15 Eğitim Durumu : Lise 1 (Çömez was here!) Medeni Durumu : Bekar (Forever alone!) Kan Durumu : A Rh + YouTube Durumu : Var. Size birazda...