Arama sonuçlarınız

1. I

Video Düzenleme Grubumuza Katılın!

Merhaba sevgili arkadaşlar, Bugün sizlere yeni bir projemden bahsetmek istiyorum. Sony Vegas Pro ve diğer video düzenleme programlarını bilen arkadaşlar ile birlikte bir montaj grubu kuracağız. Yapacağımız şeyler ; YouTube Parodileri : Örnek için TIKLA! Gerçek Counter-Strike, CoD, BF, LoL, TF...
  2. I

En acilinden WG bilgisi bir aranıyor?!

En acilinden WG bilgisi bir aranıyor?!
  3. I

VampirCraft dönüyor, ama yanında birini getiriyor?!

VampirCraft dönüyor, ama yanında birini getiriyor?!
  4. I

Gönderim kabul ederseniz sevinirim.

Gönderim kabul ederseniz sevinirim.
  5. I

İsterseniz siz bana Skype adresinizi verin, oradan devam edelim.

İsterseniz siz bana Skype adresinizi verin, oradan devam edelim.
  6. I

Madem plugin bilgin var, gel senle azcık sohpet edelim.

Madem plugin bilgin var, gel senle azcık sohpet edelim.
  7. I

Pluginlerden anlayan şahsiyetler bana mesaj atabilir.

Pluginlerden anlayan şahsiyetler bana mesaj atabilir.
  8. I

Bilgisayar sonunda düzeldi!

Bilgisayar sonunda düzeldi!
  9. I

İstediğiniz Mod Paketi Hazirlanir !!! Sxyen Farkıyla !!!!!

Portal Gun TF2 Mod The Hunger Games Gravity Gun Timber Mod Car Mod Better Furnaces Better Chest Printer Block MusicCraft Not Enough Items Balkon's Weapons Mod ComputerCraft Hats Mod Kenshiro Mod Minions Nayn Cat Mod Rei's Minimap Steve's Cart 2 Trapcraft Utility Turrets Simply Horses Çoğu zaten...
  10. I

Ne olduğunu biliyoruz galibe. :P

Ne olduğunu biliyoruz galibe. :P
  11. I

Mod Denemelerim : http://forum.minecraftturk.com/threads/alpha-mod-%C4%B0lk-denemelerim.69990/

Mod Denemelerim : http://forum.minecraftturk.com/threads/alpha-mod-%C4%B0lk-denemelerim.69990/
  12. I

Alpha Mod -- İlk Denemelerim

Alpha Mod'da Alpha Stone ve Alpha Cobblestone eklenir. Bunların gücü verisiyonda kesinleşecektir. Bu "Alpha Mod"un sürümü ; 0.1'dir. Minecraft 1.5.X için uyumludur. "Alpha Sword" ve "Alpha Pixaxe" bu versiyonda Craft edilememektedir. --Nasıl Alpha Stone elde edilir?-- Orjinal Cobblestone...
  13. I

Kafası Fizik ve Geometri'yle dolu..

Kafası Fizik ve Geometri'yle dolu..
  14. I

Layman Mod Maker'i Yükleyemiyorum?!

Herkeşe merhaba arkadaşlar, ben Emre.. Bir adet sorunum vardı. Aranızda bileniniz vardır ; "Layman Mod Maker In-Game".. Çoğu defa bütün yollarla denedim ama çalışmadı. Sizde bana yardımcı olursanız sevirim. ^_^ Resmi Forum Linki : Tıkla.. Modun Çalışması İçin Modlar : Tıkla.. --Eğer...
  15. I

Kendİ Skİn'İmİ Başkalarinin Üzerİnde Görmem

Eğer "minecraft.jar"ın içindeki dosyalardan "char.png"yi düzenlediysen, gayet normal.
  16. I

Minecraft forge'si olan?

Tamam oldu, teşekkürler. ^_^
  17. I

Çekiliş | The Ship Oyunu Sahibini Arıyor

Herkeşe bol şans! :D
  18. I

Minecraft forge'si olan?

dosya.tc'ye upload etsen. Rapidshare'de hatalı.
  19. I

Minecraft forge'si olan?

Minecraft.jar'ı .rar olarak açıp atıp, META-INF'i siliyoruz. Onu biliyorum, ama yapıyorum. Olmuyor.
  20. I

Minecraft forge'si olan?

Merhabalar. O kadar kurmayı denesem de, Minecraft Forge'yi yükleyemedim. Sizden ricam. Eğer varsa size "%appdata% --> .mincraft --> bin --> minecraft.jar"ı bana atabilir misiniz? Çok teşekkürler. ^_^
  21. I

Ftb'te ayrıca mod nasıl eklenir?

FTB The Hunger Games'i Reddiyor. Elinde hazır yüklü "Minecraft Forge"u olan var mı? . jar ile? :P
  22. I

Hazır Minecraft Forge ".jar"ı olan varsa verebilir mi? :P

Hazır Minecraft Forge ".jar"ı olan varsa verebilir mi? :P
  23. I

Resimleri göremiyorum -Alex-. :/
  24. I

Merhabalar. Size bir adet sorum olacaktı. Ben FTB'ye "The Hunger Games" modunu yüklemek istiyorum. Bunu nasıl gerçekleştirebilirim? Yarımlarınız için şimdiden teşekkürler. ^^
  25. I

1.5.1 Modları

Şey sevgili kardeşim ; Futßall girer mi bu örneğe? :O