Arama sonuçlarınız

1. C

Craftolia Network | Tekrar Sizlerle! | Build Battle, Akademi, Açlık Oyunları ve dahası! | 1.8 - 1.10

Çok başarılı bir sunucu. @CmJustice'de kendisini sürekli geliştiren, oldukça başarılı ve geleceği parlak bir yazılım geliştirici. Başarılarının devamını diliyorum. :)
  2. C

Rapor edin, boş yere tantana çıkarmanız bir işe yaramayacaktır. Kimse lafa bakmıyor, gerçek...

Rapor edin, boş yere tantana çıkarmanız bir işe yaramayacaktır. Kimse lafa bakmıyor, gerçek kanıtlara bakılır.
  3. C

Maaş Kartı İle Minecraft.net'ten Premium Hesap Alma?

Kartınızı PayPal hesabına bağlayarak alabilirsiniz. PayPal, Maestro'da desteklemeye başladığından beri bir sorun çıkacağını zannetmiyorum. Garanti kartı ise zaten (benimde Garanti) internet bankacılığı üzerinden sanal kart oluşturarak direkt kart bilgileriylede alabilirsiniz (ki ben öyle aldım)...
  4. C

Sunucu Tanıtımı YARDIM

Öncelikle konunuzu doğru bölümde açıp doğru şekilde dile getirmeyi öğrenin. Buna forum kurallarını okuyarak başlayabilirsiniz. Ardından sorununuzla ilgilenmekten zevk duyarım. İyi forumlar.
  5. C

Konum kaldırılmış ?

O konunuzu yanlış yere açtığınız gibi bu konunuzuda yanlış yere açmışsınız. Açtığınız konuların Minecraft ile herhangi bir alakası bulunmuyorken neden Minecraft sohbet bölümüne açıyorsunuz? Lütfen önce konunuzu doğru yere açmayı öğrenin, daha sonra acınızı paylaşırsınız.
  6. C

[Skript] Animasyonlu Tabela

Konudaki tartışma içerikli mesajlar silinerek Enderiatus'un bu konuya mesaj yazması engellenmiştir. Diğer tartışmaya katılan arkadaşlara şimdilik bir şey yapmadım bidahaki sefere kurallara uyun. İyi forumlar.
  7. C

Forum Yöneticilerine Genel Öneri..

Önerilerinizi okudum, yorumlarıda takip ediyorum fakat bir yere varamayacağız gibi görünüyor. Biraz dikkatinizi verirseniz ne kadar saçma öneriler yaptığınızı görebilirsiniz. İçlerinden birkaçı zaten bizim planlarımız arasında olan şeyler fakat genel olarak saçma bir öneri listesi olduğundan...
  8. C

Herobrine nasıl keşfedildi nasıl ortaya çıktı?

Konuyu hortlatan kişiyi rapor etmek yerine konuya mesaj yazmaya devam eden herkes uyarı almıştır. Lütfen forum kurallarını okuyun. İyi forumlar.
  9. C

Minecraft Premium Nasıl Alabilirim ?

Mojang, oyunun üretici firması. Oyunun kendisinede güvenemiyorsanız başka nereye güvenebilirsiniz?
  10. C

Saçma bi şekilde ban atma stili olan forum

Merhaba, Forumda hergün onlarca kişi bizzat tarafımdan banlanmaktadır. Küfür eden kişileri genelde uyarı vermeye, susturmaya gerek duymadan banlayarak üyeliklerini siliyoruz. Küfür ettiğini veya diğer forum kurallarına uymadığını düşündüğünüz kişileri rapor ederek veya bana bildirerek gerekenin...
  11. C

[İstek]Foruma CouldFlare Eklensin!!!

Merhaba, CloudFlare forumumuzda 2012 yılından beri aktiftir. CloudFlare web sitenizi önbellekleyerek daha az trafik harcayıp kullanıcılarınızın daha hızlı gezinmelerini sağlar. Son günlerde görülen botlara CloudFlare herhangi bir işlem yapamaz. Bir bot hesap gördüğünüzde rapor etmeniz yeterli...
  12. C

Bu bannerler kime/kimlere yaptırılıyor ?

https://www.behance.net/gallery/MC-Banners-(3D)/14773667 Kullanılan Programlar: http://i.imgur.com/cFhk509.png Hepsi eklediğim linkte yer alıyor. ;)
  13. C

Domain Yardım

Domain süresi bittikten sonra 60 gün boyunca parkingde bekler domainin asıl sahibi yenilemek isteyebilir diye. Yani WHOIS bilgilerinde yazan Expiration Date kısmındaki tarihe bi +60 gün ekleyin. Bu sürede asıl sahibi yenilememiş olursa domaini alabilirsiniz. Düzeltme: Bu süre 80-120 gün arası...
  14. C

MineWeb Minecraft Sunucu Sitesi Scripti

Ücretli olup olmadığını konudaki bilgi yetersizliğinden anlayamamıştım ama bu mesajından sonra görülüyor ki ücretli bir yazılım olacak. Konuda belirttiğin "barındırma hizmeti" ibaresindende anlaşıldığı üzere yazılımı dağıtacağın anlamına geliyor. Bu şekilde yapman nulled kullanıma neden...
  15. C

Küfür Serbest Mi?

Bu şekilde iğneleyici olmak yerine rapor ederek durumu bildirebilirsiniz. Rapor ettiysenizde tek yapmanız gereken şey beklemek. Her ortamda olduğu gibi Minecraft Türkiye forumlarındada küfür serbest olmadığı gibi sizin bu şekilde konu açmanızda forum kurallarına aykırıdır. Lütfen önce kendiniz...
  16. C

Google Chrome yan sekmelerde reklam çıkıyor

https://forum.gamer.com.tr/posts/1395512/
  17. C

Bu bannerler kime/kimlere yaptırılıyor ?

Hepsini bu arkadaş yapıyor.
  18. C

Anime Bölümü İstiyorum.

Şu an için böyle bir bölüm açılması planlarımızda yok. İleridede olmayacağını söyleyebilirim. Konu Dışı-Genel bölümünü kullanabilirsiniz. İyi forumlar.
  19. C

Forumda Site Tanıtımları Bölümü

O bölümde konunuzun olmasını istiyorsanız @Ercan adminimize mesaj gönderin. Ayrıca site satışı veya benzeri satışlar yasak olduğu için bu tür bir konu kabul edilmeyecektir.
  20. C

Profil mesajı bildirimlerindeki karışıklık

Konuyla ilgileniyoruz. Ayrıca bu tür durumlarda konunuzu Forum Destek bölümüne açmalısınız. Konuyu arşive alıyorum, bildirimlerle ilgili sorun olup olmadığına bakılıp mümkünse gerekli düzenlemeler yapılacaktır. İyi forumlar.
  21. C

RUST SCRIPTI | Isteyen kullanabilir

http://www.spigotmc.org/resources/rustz-survival-gamemode.3136/
  22. C

Foruma kayıt olmak istiyorum fakat hata alıyorum. Lütfen İlgilenin

Sorunla ilgileniyoruz, iyi forumlar.
  23. C

Gömülü videoların büyüklüğü

Sorun çözülmüştür. İyi forumlar.
  24. C

Beyler "M.i.n.e.c.r.a.f.t.i.t.y" Güvenilirmi

Güvenilir olsa o ismi harf aralarına nokta koyarak yazmak zorunda kalmazdınız. İyi forumlar.