Arama sonuçlarınız

1. mehmemet

Arkadaşlar acil mod pack arıyorum şu modlar lazım yapabilecek biri pls

Arkadaşlar 1.7.2 çok önemli 4 moda ihtiyacım var lütfen yapabilecek biri varsa lütfen acilen bakabilirmi Hud ini mod reis mini map optifine bide elinde meşale tutunca parlıyor ya o mod lazım Arkadaşalr lütfen bi yardmcı olun
  2. mehmemet

arkadaşlar şu modlar çok lazım 1.7.2 olucak

arkadaşlar şu modları kurulu olarak bana atabilirmisiniz pls Elinde meşale tutarken yanan mod (ismini bilmiyom ama sanırım DinamicLights olmalı) Zırhlarının nekadar darbe sonra kırılıcağını fln gösteren mod ismini bilmiyom bir şey hud ama hatırlamıyom optifine adama nekadar hasar verdiğin mod...
  3. mehmemet

arkadaşlar şimdi hamachili oynsmak isteyen varmı

arkadaşlar başlık her şeyi analtıyor şimdi mc hamachili oynamak istiyorsa güzel bi mapta açsın oynayalım veya ben kurayım oynayalım beraber ?
  4. mehmemet

arkadaşlar bu konuyu nere paylaşabilirim bilmiyorum bi bakarmısınız

arkadaşlar ben 2 kişilik hamachi sw açmak istyorum acaba nasıl açıcam ayrıntılı bir biçimde anlatırmısınız paralımı tam olarak nasıl kullanılıyor diğer arkadaşım nasıl bağlanıcak falan bilen varsa lütfen çok ihtiyacım var'!!!
  5. mehmemet

arkadaşlar şu 2 mod acil lazım pls 1.6.4

arkadaşlar acele bana Dynamic lights Single Player Commands lazım arkadaşalr acele lütfen 1.6.4 olması şart lütfen yapabilenler arkadaşlar lütfen ihtiyacım var yapanlar için şimdiden teşekkürlerarkadaşlar lütfen çok ihtiyacım var ya pls lütfen
  6. mehmemet

arkadaşlar gene bi sorun şu modu ismi pls

elinde meşaleyi tutunca her yer aydınlanıyor ya o mod lazım baa arkadaşlar
  7. mehmemet

arkadaşlar bu son isteğim olur inş :D bi bkın böle mod varmı

arkadaşalr hani onlinede adamalr tahta baltayla //set item kodu komutu var ya onu survivalda kullaanabileceğim bi mod varmı ? bilen skydaz linkini atabilirmi pls
  8. mehmemet

arkadaşla rbi mod vardı zombiler ile ilgili bi bakın pls

Arkadaşalar kimyasal X vardı o şişeyi canavarlara atınca onlar mutant oluyordu onun çabuk kurulum programını atabilecek varmı normal kurmayı bilmiyorumda
  9. mehmemet

lütfen 1.6.4 yardım mod istiyorum pls

arkadaşlar lütfen yardım ben 1.6.4 e şu modları istiyorum çok az Timber Toomany X ray Reis minimap damage bide hani elinde torch meşale oldumu etraf aydınlanıyor ya o mod bide Forge bide Hudini mod hani zırhların fln nezamna kırılacağını gösteriyor ya o mod lütfen arkadaşlar çok lazım...
  10. mehmemet

arkadaşlar 1.6.4 mod lazım lütfen

arkadaşlar bana reisminimap x ray toomany modlarını .minecraft olarak atarmısınız cracklı olsun lütfen arkadaşlar çok ihtiyacım var lütfen yardım edin Şimdiden Teşekkürler
  11. mehmemet

beyler 1.7.2 veya 1.6.4 sw kurmak istiyorum bi bakın

arkadaşlar ben bu exeleri nerde bulabilirim sw kurmak istiyorum vede bunları bulamyorum 1.7.4 ü var bi el atın lütfen
  12. mehmemet

1.6.4 mod istekleri çok az

BEyler bana 3 mod lazım Reis minimap Too many items Forgeler fln Optifine bukadar
  13. mehmemet

kimse gelmediği için buraya açıyorum özür bi balın lütfen

Beyler sw çok güzel bunda hiç kimsenin emin olmadığı kadar eminim ve güzel olduğu için vip aldım sw de çok az lag var çok kişi konuçma chatta çok yazarsa lag olur. Adminle çok iyi Vede Vip 5 tl ciddiyim 5 tl sw çok güzel rahat kasılmalı dost canlısı insanlar var size ben ve black_devilk i...
  14. mehmemet

YARDIM PLS 1.6.2 mod

veyler 1.6.2ye nasıl mod eklicem ben ? reis sonra ıdm bide too many bide humans mod eklemek istiyorum bunlsrı yspsbilirmidiniz?veya yüklenişini söyleyin ben yapmaya uğraşayım ?
  15. mehmemet

SA beyler 1.6.2 de oynuyorum ona göre güzel bir map yaparmısınız

başlıktaki gibi 1.6.2de oynuyorum ve güzel bir map istiyorum çinde bana özel güzel bir ev ve oradan sonra güzel bir yaşam olmasını istiyorum
  16. mehmemet

1.6.2 için mod istiyorum ama 1.5.2m ile çakışmaması lazim

bana ıdm mod sonra reisminimap forgeleri sen hallet car ve jeremy furtune mi ne ev eşyaları modu bide fn5728 mod olursa güzel olur lütfennarkadaşlar lütfen yarım edin
  17. mehmemet

1.5.2 için bi mod istiyorum

beyler ben ench yaparken ne çıkacağını bilmiyorum ya bi textureyle veya bi modla onların türkçe olmasını istiyorum lütfen bunu yaparmısınız veya bulabilirmisiniz
  18. mehmemet

Kurucu mod yardım edin

Biri sifremi çalmis ve hep aynı konulari üst üste açip duruyor ne yapmaliyim ???
  19. mehmemet

1.6.2 mod paketi (istek)

beyler bana IDM Forgeler Reisminimap Guns5896 gibi bi mod var ve aklınıza gelen 3-4modda siz koyup bana verirmisiniz lütfennnhadi lütfennhadi yapabilecek vardir lütfennn
  20. mehmemet

Yardım lütfennn

Beyler büyü yaparken hani 30lvl alii fln ya survivalda bi mod var omod senin zırhina kılıcına ne özellik verecegini gösteriyor o modun ismini bilenler linkini atabilirmi lütfennn
  21. mehmemet

1.6.2 YARDIM

Beyler 1.6.2 craclı olarak yani prem istemeyerek direk Username yazıp oyuna girebilmek istiyorum KUrulu olarak elinde olan varsa verebilirmi bide nere ye atıcağımı yazabilirmi hadi beyler lütfen [.minecraft olarak ben kurmicam kuramıyorum ]
  22. mehmemet

yardımm Bi el atin

BEyler Bu çekiliş olayı nasıl olucak kupon için ne yapmam lazım ??? He bi yardım yaho oyun destekte ????
  23. mehmemet

Yardımmm Mod yapıcak (istek)

beyler bana flans mod car mod bide toomany modu .minecraft klosörü olarak atarmısınız lütfennn
  24. mehmemet

Not Enough Items (yardım)

Ben bu modu kaldırıp too many items koymak istiyorum bu modu nasıl silebilirim ? forge dışında yoksa onu yapınca 27 modda gider :(( sorunum büyük eşyaa vermiyor verseydi bunu kullanırdım ama olmuyor ?? yardım nasıl kaldırıp too many kurucam üstüne atınca oyun bozuluyor :((
  25. mehmemet

Mod Pack (istek)

bana flans mod toomany items vede car mod larını modpack yapıp verebilecek varmı ?