Arama sonuçlarınız

1. Green_GN

BigDig'e Başlamalımıyım ?

Herkese selamlar , arkadaşlar geçen günlerde TekkitMain oynamaya başladım fakat BigDig yazılarını okuyunca ayrı bi etkilendim yer yüzünde filan maden bulabiliyormuşuz oynayanlar varmı gerçekten öylemi? Ayrıca BuildCraft veya Industrial Craft varmı bu mod paketinde hani şu Quarry filan ? EDIT ...
  2. Green_GN

Sorunlarınızda...

Merhaba arkadaşlar her hangi bir sorununuzda bana başvurabilirsiniz. 1 Hafta içerisinde cevap gelmesse özel mesaj atabilirsiniz..
  3. Green_GN

Gift Code - Crysis 2 Maximum Edition Takas?

Arkadaşlar açıkca anlatayım Gift Code verene Crysis 2 Maximum edition vereceğim. Fiyatlar: Gift Code : 40 TL C2 Maximum Edition: 60 TL Farkı görüyorsunuz. Ayrıca hesapta F71 Tüm parçalar MK Mod 0 Scar Ve DSR1 bulunmaktadır. Ayrıca künyelerin yarısı açılmıştır.
  4. Green_GN

Yukaridaki Üyeyi Tek Kelimeyle Anlat!

Evet Arkadaşlar Başlayalım :)
  5. Green_GN

Doğruluk-Oyunu :) !

Selam arkadaşlar bu oyunda herkesin bildiği gibi Doğruluk oynayacağız birisi benim sorumu cevaplayacak alttaki üyeye soru soracak. İlk soru bana gelsin :D NOT:BANA SORU SORAN KİŞİ ALTTAKİ ÜYEYEDE SORU SORACAK.
  6. Green_GN

Benim Evim :)[Devler Evi]

Selam arkadaşlar map yapımlarına devam ediyoruz.Ve haftalar sonra biten bir map. Evimizi Yaptık :) Aslında normal boyutlarda ev yapıp içini evimde oldugu gibi döşesem nasıl olur dedim? Denedik ve pek hoş olmadı :) Bizde büyük kullanılmayan ama havalı mobilyalarla evimi yaptık. Mapı 4 kişi yaptık...
  7. Green_GN

iPhone 4S Kutulu :) [PixelArt] Denebilir.

Selam arkadaşlar her gün üzerinde çalıştığım maplardan biri bitmiş bulunmaktadır.. Detaylar- Map Adı: iPhone 4S [PixelArt] Başlangıç/Bitiş Süresi: 25:03:2013:13:46 / 27:03:2013:16:32 Tür:Fun/Creative/Art Yapım Türü: Single Player/Creative Resim Miktarı: 4 Resim. Açıklama:Herkesin bildiği bir...
  8. Green_GN

Garip Grafik Hatası..

Bunun çözümü nedir acaba? 1.4.7 oynuyorum 1.3.2 de yoktu ama 1.4 e girince oldu bu 1 senedir konu acacaktm hep gecer gecer dedm optifine flanda var ama sorun devam ediyor.[Anlamayanlar Resmi Büyütsün Bloklar Arasinda Beyaz Çizgiler Var]
  9. Green_GN

Moblarla İlgili Soru?

Selam Arkadaşlar Geçen Videoda Gördüm Herobrine's Manison Mapinda Gördüm Nedir Bu Moblara Zirh Takma İsi? Yani cukura Zombi koy ona zirh at giyer diyorlar bana seri lazm? Wither skeleton mesela cok hizli gidio diamond leggings vermisler ve 3k kadar bi cani var enchantlerde Level 1 v.b...
  10. Green_GN

Optifine Tüm 1.4 Versionları Yeni Versionlar Eklenecektir.

S.a Arkadaşlar Biliyoruz Ki Minecrafti Normal Bir PC'de Oynamak Gerçekten Çok Zor :D Bu Yüzden Minecraft Forumunun[EN] Geliştirdiği Optifine Programını Sunmaktan Onur Duyarım..: 1=Optifine Nedir? Evet Arkadaşlar Optifine Nedir? Cevabı Basit Oyun Ayarlarında Gelişmiş Seçenekleri Açar Böylece...
  11. Green_GN

Minecraft Mods - BMW CAR MOD! Sürülebilen En Gerçekçi Araba Modu Henüz SkyDaz'a Eklenmedi!

Merhaba Arkadaşlar Bu Günkü Konumuz BMW X5 Mod :) Aslında bende inanamadim ama videoyu izleyeyince :) Umarim Beğenirsiniz Linkler: http://www.mediafire.com/?ewsha7a2dnp52sc İyi Sürüsler :)) Kurulum 06:00 'dan itibaren başlıyor.
  12. Green_GN

Lego Minecraft!!

Arkadaşlar geçen gördümde Lego Minecraft cikmis Minecraftin bildiğimiz Lego versionu nasi desem parcalarla chest bilmem ne flan yapabiliorlar bu parcalar nerede satilir?
  13. Green_GN

Glsl Shaders Ve Morpheus3444 Shader Paketi !

Öncelikle söylemeliyimki bu mod iyi bir sistem ister.. Modu yüklemeden minecraft.jar'ın yedeğini alınız. GLSL Shaders ÖZEL KENDİM TASARLADIĞIM SHADER Kurulum Videosu Linkler: RapidShare http://rapidshare.com/files/515919160/GLSL%20Shaders%20%2B%20Morpheus3444%20Shader%20Paketi-.rar...
  14. Green_GN

Builder Op Veya Mod'mu Arıyorsunuz? Tam Size Göre.

Ad: Eren Soyad: Gök Yaş: 19 Skype: Morpheus34 Nick: jnr_cckane W.e bilgisi: Çok W.g bilgisi: Ortalama Kaç yıldır minecraft oynuyor?: 2,5 Yaptığı eserler Öncelikle söyleyeyimki kendi serverimi kurmuştum kapattm ama linki altta tüm mapı kendim yaptm...
  15. Green_GN

Admin Alımı..tecrübeliyim Ss'li Builder De Olabilirim.

S.a arkadaşlar serverine admin arayanlar buraya server ipini yazabilir. Tecrübelerim: Kendi serverimi açmıştm kapattımm resimler: https://forum.gamer.com.tr/threads/turkeycraft-bol-caps.31609/ Not:hamachi olmayacak günde en az 5-6 kişi giren bir server olacak.
  16. Green_GN

Turkeycraft! Bol Caps

S.a arkadaşlar yeni bir server açmıştık TurkeyCraft! diye mapı değişince capsları sildik resim olmayıncada kmse gelmediği için resim koyalm dedik :) Önce Pluginler: AutoSave Essentials AntiCreeper ChestShop Vault Factions Gates iConomy Jobs NoLagg xAuth WorldGuard WorldEdit Warplar: arena...
  17. Green_GN

Online Server :s

Bana öyle bir şey lazim ki sahte oyunumu vds server yapmak istiyorum nasıl olcak?
  18. Green_GN

TurkeyCraft Minecraft Server -Yeni WG Yapacak Kişi Aranıyor.

TurkeyCraft arkadaşlar serveri yeni açtık umarım beğenirsiniz oyun modu survivaldir bazen faction wars Alimlar bitti admnler görevini yapmassa yeniler alınacak yeni ssler eklendi yapılır.Pluginler: Chestshop Worldguard World Edit İconomy xAuth Lockette Warplar: Yeniyiz biraz az: /warp ench /warp...
  19. Green_GN

Server açma sorunu.

Arkadaşlar ben hamachi server açıyorum ama minecraft serveri açınca warning filan diyor :S
  20. Green_GN

1.4.4 Geldi!

1.4.4 versionu geldi ama maalesef versionda yenilik yok.Geliştirmeler ve kasma sorununu çözen bir kaç şey eklenmiş durumda onun haricinde fark yok mod konusuna gelince yükleyebilirsinz korkmayın ama 1.4.2 modlarını! İyi oyunlar :)
  21. Green_GN

Custom NPC's Bot Yaratın 1.4.2 Link Geldi!

Oyunda bot yaratmak istermisiniz? Ben bu modu buldum mod kolaydır itemlerden npc creator itemini alın bir yere sag tıklayın ve npc oluştu ayarlarını yapın içinde skinleride vardır. Resim: Fonksiyon Bölümü: Geç olduğu için foto çekemedim internetten aldım yakında ekleyeceğim. Bir npc: Video...
  22. Green_GN

Mineshafter

Arkadaşlar her şeyi gösterildiği gibi yaptım oyuna girdim skinim oldu ama başkaları benim skinimi görmüyor? nasıl halledicem?
  23. Green_GN

Custom Npc's Bot Yaratın!!!

Oyunda bot yaratmak istermisiniz? Ben bu modu buldum mod kolaydır itemlerden npc creator itemini alın bir yere sag tıklayın ve npc oluştu ayarlarını yapın içinde skinleride vardır. Resim: Fonksiyon Bölümü: Geç olduğu için foto çekemedim internetten aldım yakında ekleyeceğim. Bir npc: Video...
  24. Green_GN

Agent Herobrine-Ajan Herobrine Süper Bir Skin-İlk Yapımım.

S.a Arkadaslar İlk Skinimle Karşınızdayım Rapper Herobrine Biraz Tuhaf Geldi? Resimlere Bakın Aydınlanırsınız. Resimler: Normal Not:Hudlari Kapamayi Bilmedigim İcn Ozur Dilerim. Silahli. İnsallah Beğenirsiniz. İste Link: Url: http://f1210.hizliresim.com/12/k/f0rgy.png
  25. Green_GN

Vertical Redstone-Kızıltaşları İstediğiniz Gibi Koyun!

S.a Arkadaslar Forumda Yeniyim Hemen Bir Mod Ekleyeyim Dedim. Açıklama:Bu Mod Sahesinde Redstone[Kızıltaş]'ları İstediğiniz Gibi Döşeyeceksiniz.Redstone'ler Düz Duvar Gidebilicek Yani :D Resimler: Linki Ek Dosya Olarak Ekledim.Oyununuzu Yedeklemeyi Unutmayın.