Arama sonuçlarınız

1. A

Minecraft Premium Alamıyorum Lütfen Yardım

MasterCard la almayı denedim TIPKISININ AYNISI bence bu bizden kaynaklanmıyor !
  2. A

abi minecraft premium alamıyorum

48 Saat bekleyelim bakalım :) Olmassa tekrardan alıcaz değer minecraft için yapacak bir şey yok. :saçma:
  3. A

Minecraft Premium DESTEK ACİL

Herşeye baktım bu mail i de minecraft için açmıştım yok :( 48 Saat zımbırtısı peki ?
  4. A

Mojang para kazanmak istemiyor heralde :(

Bende master dan bugün aldım ne mail ne bir şey anlayan varsa ya PM le yada bana bu konudan ulaşırsa çok iyi olur :)
  5. A

abi minecraft premium alamıyorum

Valla kardeş bende bu gün aldım ne mail geldi ne bir şey konuda kurdum yardımlarınızı bekliyorum açıkçası ben endişeliyim.
  6. A

Minecraft Premium DESTEK ACİL

Merhaba beyler ben bu gün premium aldım fakat ne mail ne bir şey geldi birkaç yerlere baktım 48 saat içinde aktif olur diyor ne yapmalıyım ?
  7. A

Alımlar Basladı Gir. Event De Var.

Ben olurum...
  8. A

Crtown Craft Builder Alımı

AD: Emir MC adım: Dread Builderlik hakkında bilgin : Kale,Bine,Otel tarzı şeyler benim işim fakat pixel art'ta çok iyi değilim fakat kılıç falan yaparım :D (Kendi sw'm de herşeyi tek başıma yaptım açıncayadek para bitti :D) 3-4 sw'dede geçici builderlik yaptım (fotoğraf koyardım ama nasıl...
  9. A

Bizimcraft-survival 1.4.6 Daha Yetkililer Alınacak

Bu arada iyi builderimdir deneye bilirsiniz :) 13 sw'de builderlik yaptım (geçici)
  10. A

Bizimcraft-survival 1.4.6 Daha Yetkililer Alınacak

Ad: Emir Soyad: **** Yaş:14 Nick: Dread Oyunu Oynama Süresi: Haftasonu ve Tatiller 9.30'dan 22.00'a kadar hafta ici 16.30 dan 22.00'a kadar Plugin Bilgisi: %70'ini biliyorum saysam çok sürer
  11. A

Serverıma Builder Arıyorum Çok Acilll

Ben iyi builderimdir. Kendi sw'm vardı herşeyini kendim yaptım ama açana kadar param kalmadı.:D İletişime geçmek istersen>>> Skype: akiono01
  12. A

Dragoncraft Açıldı Ve Rehber Alımı Vardır.

İsim: Emir Yaş: 14 Skype: akiono01 Kaç yıldır MC oynuyorsun: 2-3 sene oldu deneyimliyimdir...
  13. A

Knight Craft

White List: Nick: Dread Minecraft orjinal mi : Hayir Knight Oynadin mi : Evet Krallik cekilisine katilicakmisin : Evet