Arama sonuçlarınız

1. Sanalikaan

<> WeirdCrafTR <> IP : weirdcraftr.com <> Hardcore Faction <> 1.8.x <> Beta <>

Sunucuya giremiyorum com ve tk'dan unknown host hatası alıyorum.
  2. Sanalikaan

Her pazar vip çekilişi !!!! Victorycraft.nitrado.net yeni nesil minecraft serveri !!!

Okadar saçma bir serverki rehberlerin küfürleri mutelemedi üstelik küfür ettiği rehber olmak üzere herkesin hile kullandığı bir server tavsiye etmem birde duyuruya hile koruması aktiftir yazmışlar :D
  3. Sanalikaan

Play.DiamondTR.net // Abartılı Vaatlerden Uzak Sadece Faction ;) #RÜTBE PLUGİNİ EKLENDİ

Serverda özentilik bir durum yok bu server eskidende vardı.
  4. Sanalikaan

Play.DiamondTR.net // Abartılı Vaatlerden Uzak Sadece Faction ;) #RÜTBE PLUGİNİ EKLENDİ

Server güzel gençler 17.00 18.00 event var hızlı gelin daha açılalı 2 gün oldu herkesi geçmek için şansınız çok büyük!
  5. Sanalikaan

Pixelmoonturkiye.nitrado.net Tek Türk Pixelmoon Serveri [13.06.2015]

Para için açmayanlarda var kardeşim öğren sonra gel
  6. Sanalikaan

Minecraft AslanMC Kapanma Riski Yok

servera noldu
  7. Sanalikaan

eskiden barış ile alper vardı bilirmisin pixelmon serveri açıyorlardı fearlesshuman apollon onlarınki mesala bayağı iyidide kapattılar devam ettirmeleri lazım
  8. Sanalikaan

örneğin türkiyeye gelmesi gereken server çok fazla var kocaman türkiyede 1 tane pixelmon serveri yok 1 tane prison serveri yok biri açsa çok fazla tutarda açan yok
  9. Sanalikaan

açık değil adminler serveri para için açmışlardı ellerinde patladı aşırı lag ve çok fazla bug vardı 1 level pokemon 50 level pokeye falan tek atiyordu kapatıldı
  10. Sanalikaan

JackpakPVP.nitrado.net

Güzel server gelin bence IGN: Sanalikaan
  11. Sanalikaan

JusticeCraft Açıldı 1.7.X Faction/PVP/BOSS 0 LAG IP=JusticeCraft.nitrado.net

Merhabalar, Serverda oynamak istiyorum fakat fakemi açmışlar ve premium olduğum için serverınıza giremiyorum. Fake olan nick : Sanalikaan gerçek Sanalikaan benim ulaşmak isteyen skype : Sanalikaan Facebook : https://www.facebook.com/Sanalikaan.TFM.1907 Adminler o fake olan sanalikaan'a...
  12. Sanalikaan

- SonGünMC - Faction Ailesi - 1.7.X -

Güncel.
  13. Sanalikaan

Çok güzel server başarıların devamını dilerim x)
  14. Sanalikaan

Herkes burada sen nerdesin?!Her an her yerde event olabilir!
  15. Sanalikaan

Hergün eventler çekilişler vesayire etkinlik istiyorsanız buraya gelin!
  16. Sanalikaan

Çok güzel server herkes gelmeli.
  17. Sanalikaan

Creative SW'de Başladığım Kale Surları %10

Sevdim güzel olmuş :)
  18. Sanalikaan

Bazen sadece lapis kazarsin..

Bazen sadece lapis kazarsin..
  19. Sanalikaan

İmpossiblecraft 7/24 ip 176.31.228.138:1957 FACTİON/PVP

Yeni açilan impossiblecraft muhteşem admin kadrosuyla tekrar sizlerlee buluşuyooor :) Bir birinden güzel warplar eventler sizi bekliyor olacaaak :) Uzatmadan ip'yi vereyim 176.31.228.138:1957 176.31.228.138:1957 176.31.228.138:1957
  20. Sanalikaan

İmpossiblecraft yeni minecraft efsanesi!

Yeni açilan impossible craft eğlendirmeye devam ediyooor. Muhteşem admin kadrosuyla server ipsi: 176.31.228.138:1957 176.31.228.138:1957 176.31.228.138:1957