Arama sonuçlarınız

1. ereneren2

0 dan server kurucaz Bukkitli Builder alımı var

Dediğim gibi tüm alımlar var serverde world edit world guard mevcuttur builder olmanın tek şartı iki plugine de bilmektir Hammachi ağları: ttsunucu ttsunucu2 IP:25.75.126.208 Not: Server 1.7.10 dur
  2. ereneren2

Stevenin Gizli Süperkahraman Yetenekleri (Gerçek Hayatta Çekilmiştir)

:nyan: Evet arkadaşlar video bu saçma bir video oldu fakat olduğu kadar :kaş: Bir seriye başlamayı düşünüyorum aslında bu da bir test videosu gibi ilk gerçek hayat videosu da şu: :nyan:
  3. ereneren2

Minecraft Survival Filmi Bölüm 2:SONUNDA! SONUNDA!

Birinci bölümü de hemen şurada aslında komik olması için yapıyorum ne düşünüyorsunuz :kaş:
  4. ereneren2

Steve Gerçek Hayatta (ACEMİCE)

Video bu devamının gelmesini düşünorum ellerim vs. gözükmiycek devamında bu zaten tanıtım filmi bile değil test videosu sizce nasıl? fikir iyimi olay şu steve gerçek hayatta maceral yaşayacak film ile ilgili biraz ipucu vermek gerekirse steve sorunlarla karşılaşacak BÜYÜK sorunlar.
  5. ereneren2

Film Denemem Bakarsanız Sevinirim!

Video bu ne düşündüğünüzü yazarsanız sevinirim minecraft survivali kısaca ve eğlenceli şekilde anatmaya çalışıyorum beğenilirse 2. 3. 4. bölümünü de çekeceğim Teşşekür ederim! iyi forumlar ^^
  6. ereneren2

SURVIVAAAAL

Merhaba arkadaşlar survival oynamak isteyen kişileri serverime beklerim 4 kişiye kadar gelebilrisniz server bukkitlidir birlikte survival oynayacağız eğer sıkılırsak sileriz plugin yükleriz keyfimize bakarız çok oynayan arkadaşları bekliyorum :D:D:D:D Hammachi ağı: Surviving1 Servere...
  7. ereneren2

BIRLIKTE SURVIVAL TIMBER VAR!

Merhaba arkadaşlar survival oynamak isteyen kişileri serverime beklerim 4 kişiye kadar gelebilrisniz server bukkitlidir birlikte survival oynayacağız eğer sıkılırsak sileriz plugin yükleriz keyfimize bakarız çok oynayan arkadaşları bekliyorum :D:D:D:D Hammachi ağı: Surviving1 Servere...
  8. ereneren2

Survival?

9. ereneren2

SURVIVAL!!!!!!!!

10. ereneren2

Survivial yada adventure mapı oynayacak? (1.7.2)

Merhaba arkadaşlar elimde surival mapları var adventure yok siz versiieniz açarım işte 5 kişi arıyorum mümkünse haftaiçi açabilsin 12 yaş alt sınır ben 14 yaşındayım her neyse ağ: SurvivalveAdventure şifre: 123 hadi bekliyorum :domuz:
  11. ereneren2

Terraria Goblin Tinkereri Nerden Bulucam?

bütün npcler acik büyücüden arms dealare kadar fakat bir türlü goblin tinkreri bulamadım goblin army cagirdim gene yok dungeuonu dolastim gene yok yeraltini bayabi kesfettim gene yokhallowd setim var ama grapling hookum yok çok saçma bi durum şu goblin tinkeri bi bulamadım
  12. ereneren2

Terraria Npclerin Salaklığı

Terrariada npcler neden bu kadar salak adamlar gidiyo eve girmiyo dışarda zomiler yiyo onları sonra gene respawn olyolar gene gelmiyolar gene ölüyolar şu anda sadece 3 tanesi içerde (goblin tinkrer dışında hepsini açtım)
  13. ereneren2

İstek Lütfen

Hungrer games modlu bi .minecraft atarsanız çok sevineceiğim 3 aydır arıyorum skydaz da çalışmıyor normal şekilde modloder ve forge ile de çalışmıyor hepsini denemdim ama olmuyor birisi atarsa sevinirim Edit:Hungrer değil Hunger olaktı o :sırıtmak:
  14. ereneren2

Yarı Herobrine Yarı Steve Skini

Yarı Herobrine yarı steve skini
  15. ereneren2

Gerekten Usta Bir Terraria Oyuncusu Bakabilir Mi?

Merhaba ben terarriada baya geliştim npclerden şu mechanic ablamızı eve koydum yani bayrak gibi şeyini eve koydum öle duruyo 10 gündür bekliyorum (oyun günü) hala gelmedi soru işaretine basınca diyo ki (bayrak olamdığı zaman) this hosuin is suitable normalde herkezin evine geliyor bi bana...
  16. ereneren2

Bi Yardım Ederimisinz? Lütfen?

Merahaba arakdaşlar tekkit yüklüyorum çalışıyor gibi görünüyor yükleniyor tekkit sonra update failed diyor! Çözümü olan varsa sevinirim.
  17. ereneren2

[İstek]

Hunger games modlu bi minecraft.jar yapabilcecek olan varmı lütfen çok ihtiyacım var
  18. ereneren2

Bu Ne?

Daha yeni bir xbox aldım ilk işim minecraftı yüklemek oldu ama anlamdığım şey şu: tourital mode de o dev MİNECRAFT yazısının içinden çıkan nether portal ne? biraz yün kasiyim diye cikinca kardima cikti
  19. ereneren2

Güzel Bir Texture Pack Önerisi?

arkadaşlar güzel texture pack önercek olan varmı (soartex fanverden başka ondan sıkıldım)
  20. ereneren2

Sakız Makinesi Skini

Sakız makinesi!
  21. ereneren2

Harika Skin

Burda çok güzel görünmüyor ama indirip bi deneyin bence seveceksiniz!
  22. ereneren2

Money Nedir? (soru)

Arkadaşlar yeni eklenen money olayı nedir cevaplayacak varsa mutlu olurum ne işe yarıyor vs. sorular
  23. ereneren2

---İstek!---

Hunger games modlu bi jar rica ediyorum verison önemli değil Teşekkürler :hihi:
  24. ereneren2

Lütfen Yardım Edin!

Merhaba bu gün bir bukkit server kudum gayet güzel çalışıyor insanlar da girebiliyor fakat bukkit serverimin bir consolu yok ben bilgisyarı açılınca açlılyır kapayınca kapanıyor dolayısıyla pluginleri atamiorum ve konsol olmadığı içinde kendimi admin yapmiorum cok caresizim ne yapabilirim lütfen...
  25. ereneren2

Survivial/alım Var!

Evet arkadaşlar artık Char_craft Survival Hammcilere gecelim dolu olmayanlar Char_craft3 Char_craft4 Char_craft5 Char_craft6 Şifreler:123 IP:25.104.108.89 Ayrıca OP alımları da var! Beklyorum:):) (İstek map açılır)