Arama sonuçlarınız

1. K

ftb unleshed

özele gel
  2. K

ftb unleshed

mic var mı ?
  3. K

ftb unleshed

mikrafon yoh mu :D iyi özele gel
  4. K

ftb unleshed

14 yasındayım ftb unleshed oynucak varsa gelsin serverı kurayım skype olsun :D
  5. K

FTB Unleashed Mıssıng Texture

alaksı yok silmesiyle
  6. K

Ad:Kutay Soyad:Kurtulan Nick:NoPolemic Yaş:13 Seçeceğin Yetkili Türü:Builder Yetkili Hakkında ki...

Ad:Kutay Soyad:Kurtulan Nick:NoPolemic Yaş:13 Seçeceğin Yetkili Türü:Builder Yetkili Hakkında ki Tecrüben:3 yıldır oynuyorum tasarımlarım gayet güzel Aktiflik Süresi:günde 2 saat Fikirlerin:servera bakacaz artık :D
  7. K

MinecraftTürk Çalışmaları.

banada yaparmısınız :DDD
  8. K

NorthTekkit - Alımlar Başladı !

Tekkiti çok severim oynamaya doyamam Ad:Kutay Soyad:Kurtulan Yaş:14 Skype:kutay kurtulan Tekkit düzeyi: 1 yıl oldu buildcraftla pek ilgilenmem ama bu serverda ilgilenebilirm :D
  9. K

Temel Plugin Paketi ---

yollarmısın simdiden sagol :D
  10. K

4 kişilik Hamachli (Craklilerde gelebilir) Tekkit server bilenler gelsin

mc server-11 ve mc server-7 şifre yok. ip 25.170.34.140 iyi oyunlar gelcekler solesin whitelist var
  11. K

Technic / Tekkit - X Mods Loaded Hatası %100 Çözümü

Gerkçekten çok sagol bize cok buyuk iş kolaylıgı sagladın
  12. K

Sibercraft Tekkit Server

bni al LokiOficial az oynadım yas 14
  13. K

Bukkit Server Admin Alımı Olucaktır 43 Tane Pluginimiz Vardır

tamam bekliyorum yeni zaten sw
  14. K

Mc Craft

yeni açtım güzel bir server olması dilegiyle tecrübeli oyuncuları admin yapıcam sw hiç kasmıyor bn direk soliyim 25.170.34.140 hamachi id : mc server-4 mc server-5 mc server-6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 parola kısmını bos bırakın İYİ EĞLENCELER !!!
  15. K

Bukkit Server Admin Alımı Olucaktır 43 Tane Pluginimiz Vardır

yeni açtım güzel bir server olması dilegiyle tecrübeli oyuncuları admin yapıcam sw hiç kasmıyor bn direk soliyim 25.170.34.140 hamachi id : mc server-4 mc server-5 mc server-6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 parola kısmını bos bırakın İYİ EĞLENCELER !!!
  16. K

Türkçe Bukkit Server Kurma Videosu.. Sürekli güncel versiyon anlatımı. GÜNCELLENDİ.

ben kurdum bukkit 40 tane de plugin var ama hiçbir block kıramıoruz sadece op olunca kırılıo buildi dln true yptım
  17. K

acil yardım wg kasıor bilgisyar bilgiler konuda

ram:4 gb islemci2.10ghz 64 bit baska gereklı bilgi lazımsa sorun lutfen bukkit server 3.1.2