Arama sonuçlarınız

1. T

Sw Deki Sorunum Acill

Şimdi Mc hiç açilmiyor
  2. T

Sw Deki Sorunum Acill

Benim Pc 64 bit bu 32 olmaz bana bu
  3. T

Sw Deki Sorunum Acill

Peki nasil Pek Çakmiyorum javadan
  4. T

Sw Deki Sorunum Acill

Arkadaşlar Ben bir sw de oynuyordum çıktim yarim saat sonra tekrar açtim bu hatayi verdi Could not connect to deafult server, please try again later java.net.connetexception
  5. T

Sw Arıyorum Yardım !!

Eyvallah kardeşim sağ olasın.
  6. T

Sw Arıyorum Yardım !!

Arkadaşlar oynayabileceğim hamachisiz ırklı bir server arıyorum.Yardım edin!
  7. T

Yardim Nolur

Arkadaşlar ben onlıne serverlere bağlanamiyorum denetim masasından izin verdim ama yinede girmiyor hata veriyor neden acaba acil yardim
  8. T

Lütfen Yardim

Çok İyi Öneri Ama Zaten Yeni
  9. T

Lütfen Yardim

Şimdide Oyunun Save Dosyalari Gitti
  10. T

Lütfen Yardim

Kafayı Yiyicem Lütfen
  11. T

Lütfen Yardim

Bekleyiniz 5 Kalıyor YAni
  12. T

Lütfen Yardim

Bu Site Biraz Karmaşık Bana Direk Dowland Linkini Verseniz
  13. T

Lütfen Yardim

Force Update Yaptim Olmadi Oyun Açilmiyor İndirme Linkini Bulamadim Bilen Varsa Söylesin
  14. T

Lütfen Yardim

Arkadaşlar Ben Minecraft ta Bir Serwerde Oynarken Klavye Gitti Yani oyunda yazi yazamiyodum ama adam hareket ediyodu Sonra oyun atti yeniden girmeye çaliştim isim kismindan sonra siyah ekran gözükmeye başladi oyun öyle kaldi ne yapmaliyim
  15. T

Süper Bir Map !!!!!

Arkadaşlar Map Biraz Gecigiçek Eyfel Kulesi yapıyoruzda şu an yapım aşamasında
  16. T

Süper Bir Map !!!!!

Merhaba Arkadaşlar Ben Mustafa Abimlerle Yaptığım map Diye Bir Konu Açmıştım Bu Seferki Daha Da Büyük Oldu şu an Binalar Düzenleniyor Yakında Mapım Sizlelerle Olucak Not:Ve Gerçekten Büyük Bir Değişikler Var
  17. T

Lan sorunum

Adam Bana Ne Diyor asıl O Üyelere Saygılı Davranmayı Öğrensin
  18. T

YARDIM !!!

Thanks Mannnnnnn.
  19. T

YARDIM !!!

Arkadaşlar ben hamachide hunger games server kurmak istiyorum ama hamachiye nasıl hamachi möodunu yükleneceğini ve hunger games modunu nereden bulabileceğimi bilmiyorum.Versiyon 1.4.6 yardımcı olursanız sevinirim.Birde bu konuyu açmadan önce bir kaç yere baktım ama yararı olmadın yani gidip...
  20. T

Beraber Bir Otel Yapmak İsteyen ?

Tamam Ne Zaman Yapacaz Zamanı Belirliyelim
  21. T

Özele Gel
  22. T

Arkadaşlar ben beraber bir otel yapmak istiyorum benim zaten map gibi şehrim var orda yapıcaz ve oldukça yüksek olacak.Katılmak İsteyenler Ö.M Atsın
  23. T

Lan sorunum

Küfür ve hakaret içeren mesajlar yasaktır. [ Düzenleyen : Patrayanist ]
  24. T

Lan sorunum

Onu Nasıl Yapıcam ?
  25. T

Lan sorunum

Arkadaşlar Benim Pc Laptop Dolasıyla Kablosuz kullanıyorum Ben Lan Ağında Bir Yere Bağlanmak İsterken Bağlanıyor Diyor Sonra Sunucu Tarafından Bağlantı Kesildi Diyor Nolur Yardım