Arama sonuçlarınız

1. D

Mobilden Pre. alıcam güvenilir site??

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi yaşım küçük oldugundan kredi kartı kullanamıyorum mobilden alıcam güvenilir bi site varmı araştırdım biraz leveltr var ama banlanıyo kısa süre sonra falan diyorlar ?
  2. D

Too Many Items Serverde Tam Ozellikleriyle Oynama.(yardım)

YA beyler arkadasla 2 kisi takğilcaz too many itemsle edit item yapmak istiyorum olmuyo veya edit item yapmanın baska yolu varmı ? 30un üstünde plugin var?
  3. D

Beyler Vps Aldım Uzakmasaustu (vnc) Yardım Lazım ..

Ya VPS aldım VNC yaptim basarili bi sekilde bağlandım fakat mause X şeklinde ve hiçbir şey yapamıyorum ekran simsiyah sag tık filan olmuyor yardım lütfennn :(
  4. D

Vps Kurdum Puttyden Filan Hallettim Puttyi Kapatınca Sunucuda Kapanıyo?

Ya dediğpim gibi bi yardim edin :(kısacası 7/24 olmuyor?
  5. D

Vps Sunucu Aldım Kurulumu Yaptırana Adminlik Vericem.

dediğim gibi sunucuyu aldım ama kurulumu bir türlü yapamıyorum Putty ve FileZilla ile yapıyorum kurulumu bilen varsa skype eklesin yapalım sunu bi zahmet .. Skype: bugrahan.turak
  6. D

World edit küre olusturma (yardım)

Beyler ben solar survival map yapmıcamda nasi küre olusturcam gezegenler iöçin filan?
  7. D

1.4.6 Solar Survival Lazım!!

Arkadaslar başlıktada belirttiğim gibi solar lazım link atarmısınız??
  8. D

Gelin Beyler Survivol Oynuyoruz.

Beyler server 1.4.6 geçmeyenler force update ile girin mc ye. Hamachi ağ adı; M..C. M..C.2 M..C.3 M..C.4 M..C.5 Şifre:123 İp:25.93.178.106
  9. D

Betacraft 7/24 Online Bol Event!!! Çabuk Gel Gell..

Arkadaslar Betacraft ip: 91.121.56.80:59 çok güzel bir server ben oyuncuyum oyunda adim Sparkstorm geldiginizde admine adimi verin lütfen...
  10. D

Hamachi Sv Açmayi Bilen Gelsin.

arkadaslar bi hamachi skyblock açinda oynuyalim bende açarim da internet kotali açin oynuyalim
  11. D

X-Ray

Beyler X-Ray lazım. Link+Kurulum+Kullanım şeklinde yardımlarınızı esirgemeyin.