Arama sonuçlarınız

1. TheCheSt

Sadece Survival Plugin Yok (1.8)

Sadece survival oynayacağız. 12 kişilik bir serverdır. Plugin yok. İsterseniz eklerim birkaç tane. Gelin survival oynayalım. nepsa.serv.nu
  2. TheCheSt

Kısa Süreli Minecraft Survival +17

Kısa süreli oynayacağız ve herkes kendi yoluna gidecek. Lütfen hamachisiz server kurabilen biri olsun. Alttan yazın ben skype atarım size.
  3. TheCheSt

Minecraft Bukkit EggWars Yardım *Çözüldü*

Ben bir tane EggWars server açacaktım ama engel çıktı. Bir oyuncu server'ıma girdiğinde direk gamemode değiştirebiliyor. Bu da kötü bir şey. Bunun çözümü var mı? Oyunculara verdiğim permission şunlar:
  4. TheCheSt

Minecraft Hakkında Basit Bir Soru

Millet şimdi arkadaşım bir yerden bedavaya premium aldım diye bana diyip duruyor ve benim de almamı istiyor oradan. Fakat sahte olduğunu düşünmekten de alıkoyamıyorum kendimi. Sizce sahte mi bir bakar mısınız? free- gg .com Boşlukları silin
  5. TheCheSt

Bir Minecraft Klibi - Dağlar Dağlar (Barış Manço)

Merhaba arkadaşlar. Ben deneme amaçlı bir minecraft videosu çektim. Video 1080p'ye kadar çıkabiliyor eğer youtube'da izlerseniz. Yoruma ne düşündüğünüzü yazın yeter. Şimdiden iyi yorumlar bekliyorum
  6. TheCheSt

MCPainter Yardım Bilen Baksın

MCPainter çalışmıyor. Sadece haritaya resim yapıyor. Ama bir block yapmıyor ya da statue yapmıyor. Drawing block done diyor ama gördüğünüz gibi ortalıkta blok yok. Yardım edin.
  7. TheCheSt

Girin bir bakın.

Konu silinecektir
  8. TheCheSt

TROCKER BUILD TEAM LOGO SEÇİMİ - Herkes girsin

Merhaba diyeceksiniz bu adam neden bu konuyu açmış zaten böyle bir konu açılmıştı. Nedeni arkadaşımın paylaştığı resimler tamamen bir siteden alıntıydı. Şimdi ben size kendi yaptığım logoyu paylaşacağım. Hatta oylama açacağım. Oylamada beğenirseniz beğendime beğenemezseniz beğenmedime tıklayın...
  9. TheCheSt

Güzel skinleri topladım bu konuya koydum.

Merhaba arkadaşlar. Sizler için birsürü güzel skini topladım ve resimlerini koydum. Beğendiğinizle oyuna girebilirsiniz. PartyPancakes: jake: Scheer: Masterlegodude: TPmax17: zedpenguin: kubson: Crazyiness: pinguiniv: Goratrixx: Skype: Blaxor: MasterDucky...
  10. TheCheSt

Arkadaş Yardım

Arkadaşın birini arıyorum ve kendisi minecraftı çok severdi. Mantıksız böyle konu açmak ama emailime giremiyorum. İsmi genellikle keremocax7 İSMİNİ KULLANIRDI. Eğer bu forumda olma şeyi yüksek. Eğer burdaysa bana ulaşsın. Mantıksız bir konu ama mecbur. İsterseniz sövün ama onu bulmam lazım.
  11. TheCheSt

Minecraft Account Bağışı Yapmak İsteyen Girsin

Arkadaşlar. Biz 3 kişilik bir grubuz ve film çekiyoruz. Ama tabi bu film için skin gerekiyor. E internette de her istediğimiz şekil skin dolaşmıyor. Bizim bunu doğru yapabilmemiz için bir hesaba ihtiyacımız var. Lütfen 1 kişi hesabını bağışlasın. Şifre mifre değiştirmeden kullancam. Sadece filme...
  12. TheCheSt

Gta 4 Lan Server Kurmada sıkıntı Çekiyoruz Hamachi bilen yardım etsin

Gta 4 teknogolds felan hepsini yapıyoruz arkadasla ama gene hamachi ile landan oynayamıyoruz. Eğer bilen varsa ağlarımız; -Kanal-MCA sifre 123 gelsin. yada; gtaforever-1 sifre 123 gtaforever-2 sifre 123 gtaforever-3 sifre 123
  13. TheCheSt

Servera Giremiyorum Yardııııım!

Servera giremiyorum. Aşağıdaki hatayı veriyor. Lütfen yardım edin!
  14. TheCheSt

Arkadaşlar ArenaFutbol yardım ediiiin top spawnlanmıyor bir çözemedim

Nolur yardım edin Y agıma gelin hamachi yada burda anlatın nolur Su dertten kurutlayım nası yapacagımı anlatın Kanal-MCX 123 buda agım nolur cabuk olun.
  15. TheCheSt

Minecraft 1.6.2 Chairs Plugini sorunu

Arkadaşalr chairs plugini yükledim serverime. Çalışmadığı gibi birde pailde ve serveri baslattigim ekranda söyle yaziyor. Couldn't pass mi ne ole bise yaziyor. Lutfen ayrdim cildircaaaam.
  16. TheCheSt

Minecraft 1.6.2 WorleditPlugin YARDİM EDİN

Arkadaşlar ben şimdi bir creative server kurcam ama worlediti nasıl herkese açacağımı bilmiyorum. Sadece oplar kullanıyor ama herkes kullanmalı nasıl yapacağım?
  17. TheCheSt

Yardım Ediiin!!

Mcreator indirdim. Mod yapıyorum. Tam bitirdim hata veriyor. Ben becceremiyorum. Bana bir Mcreator rehberi Yazar mısınız?
  18. TheCheSt

Bu super bir MC

Arkadaşlar benle creative gerektiği zaman survival'in inceliklerine kadar akcak 3 kişi aranır. Kısacası 3'üde bana kanka olcak. Beni satmayacaklar. Konuya msaj yazın ben size hamachi kanallarını özelden yolluyacam.
  19. TheCheSt

RolePlay Yardım edin!!

CK ve PK nedir arkadaşlar yardım edin!!
  20. TheCheSt

Minecraft 1.6.2

Arkadaşlar ben minecraft'ın 1.6.2 sürümünü oynamak istiyorum. Ama premium olmadan oynayamıyoruz. Başka bir yöntem var mı? Varsada 1.6.2 sürümü için olsun.
  21. TheCheSt

Minecraft forge hatası lütfen yardım edin

Arkadaşlar minecraftı açarken şu hatayı alıyorum. Ya çıldırcam yardım ediiiin!! :mad::mad::mad::cry::cry::cry:
  22. TheCheSt

Minecraft hesabı olan benimle bu hesabı paylaşabilir mi?

Lütfen olan varsa sölesin. Çok güvenilirim. İnanın gerçekten. Sadece tekkite gircem skin mkin hicbirine dokunmucam.:eek:
  23. TheCheSt

GemidekiEglence Survival Süper Eğlence Hamachi

Arkadaşlar! Büyük eğlenceye hazır olun!! Gemide geçen bir sürü olay olacak!! (pardon bir arkadastan esinlendim) Eğlencede ilk önce bir gemi yapacağiz. Sonra o gemiyi (ben kullancam) sürerek denizlere açilacağiz. . AHIRDA BİRKAÇ KOYUN BİRKAÇ İNEK VE TAVUK OLACAK YATAKLAR OLACAK İSTE GEMİYİ...