Arama sonuçlarınız

1. E

SugerCraft Yetkili alimi var Hamaçisiz

Alımları ne zaman açıklayacaksınız veya serveri ne zaman duyuracaksınız ...
  2. E

%100 Gerçek Survival Çok Az Pluginli WG'siz Factionsuz Server IP: 94.120.88.131

Ben de "Çoğunlukla" lafını kullandım... Ve öyle yeni-yetme de değilim !!!
  3. E

Ozamn gitsin Survival kısmına yapsın iki kişi -çok az bile olsa- pluginli bir sunucuya yeter mi ?Ve bu arada Plugin'li Sunucular Factions sunuculardır çoğunlukla survival sunucularında sadece Wg ve Lockette vardır bu da sadece diğer oyuncular, başka oyuncuların yaptıklarını ellememeleri içindir...
  4. E

Konu Yeri Yanlış Üzerine Yanlış Git "Faction Wars" Kısmına Yap Konuyu Konu Kilit ! . *-*
  5. E

SugerCraft Yetkili alimi var Hamaçisiz

Öncelikle ukalalık sanma, üstüne alınma ama builder ile mimar aynı şey :) Nickim: egea Yapıtım: Diğer bir sürü var ama bunu koymak istedim .
  6. E

* Moneycraft * Yetkili, Builder Ve Rehber Alımları Başlamıştır *

Üff Tamam İlla Laf Koymana Gerek Yok !!!
  7. E

Minecraft 1.4.2 den anlıanlar için bir kaç soru acil cevap

McEdit çok gereksiz görünüyor... En iyisi NBTEdit Hem kolay hem de içeriği çok iyi menüsü mükemmel tek gereken kodları bilmek. Ben ilk 2 soruyu ve çok daha fazlasını yaptım. Hatta arkadaşla bir adventure map üzerinde çalışıyoruz. Ayrıca kolayca renklendirme yapabiliyoruz NBTEdit le ...
  8. E

* Moneycraft * Yetkili, Builder Ve Rehber Alımları Başlamıştır *

* Nick:egea * Gerçek ad:Ege * Yaş:13 * Referans:1 Yıldır Oynamama Rağmen 3 Yıl Oynayan Kadar Biliyorum * Yaşadığın yer:İzmir * Facebook adresin:https://www.facebook.com/EgeALTIOK * Başvuru nedenin:Rehber veya Builder Alımı İçin * Plugin bilgin:WorldGuard, WorldEdit, -Gereksiz ama MobDisguise :D-...
  9. E

Strongonline Capture 25.68.64.231 Server {op Alimi Olucak ]

Ozaman Hamachi Bilgilerini Versene.
  10. E

Strongonline Capture 25.68.64.231 Server {op Alimi Olucak ]

Sw Hamachi'li mi ? No-ip mi ? Creative mi ? Survival mı ? Factions War mı ? Biraz bilgilendir. Admin olurum...
  11. E

Pluginli Hamachi Koşş!!lanccraft Geri Döndü

Konu Yanlış Yerde !!! Creative Bölümüne Survival Koyulduğu Nerde Görülmüş !!!
  12. E

Yıldırım Crafting Server Buildier Arıyor

Hiçbir hamachiye girmiyor kardeşim adları doğru yazdığına emin misin ???
  13. E

enale-command-block

Bildiğim kadarıyla enable-commandblock 1.5 sürümünün gelmesiyle siteden kaldırılmıştı. Hatta artık "server.properties" yok sadece "server" yazan bir dosya var. (diye biliyorum?)
  14. E

User Not Premium Hatası

bende böyle dio naapçam
  15. E

Arkadaşlar HEROBRİNE belirtileri!!!!

Peki dungeon kardeşler nası bişiy bize savaş falan açarlar mı :DDDDD
  16. E

[1.2.5] [MOD] Too Many Items

sağ tık, Birlikte Aç, winrar dosyası ile.