Arama sonuçlarınız

1. NpJustWatch

Serverine "Pluginer/Web Coder" Arayan Ulaşsın

o kadar biliyorsan senin elle tutulur örneklerini paylaş bakalım.
  2. NpJustWatch

ThunderKingdom Survival server/ 32gb ram /ipeksi kazma / Rpg / GlobalMarket / Tamamen emek.

schematic ile aldıklarını gosterıyor bu eger kendı emeklerı olsaydı onubır sekılde ortup cıkmamalarını saglarlardı
  3. NpJustWatch

Bu hata nedir arkadaşlar?

hata değil reklamını yapıyor.
  4. NpJustWatch

insanlık hala ölmemiş - orkun ışıtmak

bencede prim için yapmış
  5. NpJustWatch

hangi konu

hangi konu
  6. NpJustWatch

Horror Map Adventure v3: Kanlı Şehir (DEMO)

Harbi Helal Olsun İlk Defa MineCraftta Korktum suan vol 3 indiriyorum vol4 eminim süper olabilir ! :D vol 2 de fena korktum babam uyuyordu cığlık attım içeri kaçtım kardeşim yanmdaydı bidE: DD
  7. NpJustWatch

||SingularGaming||/BOSS,SİLAH,MİNİGAMES,RUTBE/||Kapanma Durumu Yok|1.7.x|

Ne Konuda Olabilir, Suan esaj Attım Mesajını Bekliyorum Görüşleriniz Benim İçin Önemli.BİLGİ BU GÜN SUNUCU BAKIMDAN CIKICAK YILLIK BAKIMI TAMAMMLANMAK ÜZERE!
  8. NpJustWatch

[1.7.2]=====>GOLDCRAFT<===== Zor Faction Server =>goldcraft.nitrado.net<=

Öncelike Merhaba, 1-Sunucunun mapi alıntı olması sana -1 olarak notumu veriyor 2-Zor faction'da lapis olmaz yalan söleyerek burda kandırmaya gerek yok 3-Sunucu belliki 1GB ve pluginleri kaldırmıyor sunucudaki gereksiz pluginleri ve world'leri silersen daha iyi olur [hologram plugini örneğin]...
  9. NpJustWatch

şu an bende onun pişmanlıgını yaşıyorum, sunucu bakımdan cıktıgı an onu duzeltıcem. Bu arada bize bu sunucu reklamı yapma imkanı verem forum.minecrafttürk ailesine sonsuz teşşekürler.*BİLGİ* Sunucumuz'a quest (görevler ekleniyor) Nor ; Bütün SingularGaming Halkına Sonsuz Teşşekkürler İlginiz Ve...
  10. NpJustWatch

Teşşekürler , Sunucumuza Bekleriz.
  11. NpJustWatch

Herkeze Merhaba, Yeni faction sunucumla karşınızdayım. Çoğu suncularımın çeşitli sorunları yüzünden kapatmak zorunda kaldım Artık bundan böyle bir sorun yok !!. Sunucumuz 7/24 açık ve sorunsuz devam edecektir. Size Tabikide sunucumu tabikide tanıtmak isterim ; Singular Gaming BatiHOST bünyesinde...
  12. NpJustWatch

3 GB sunucu uzman builder alımı build'i iyiyse adminlik verilecek gir içeri

Emirhan Değerlendirmeye Alındın Burdan Haber Vericez.
  13. NpJustWatch

3 GB sunucu uzman builder alımı build'i iyiyse adminlik verilecek gir içeri

Arkadaşlar lafı fazla uzatmadan pazar gününe kadar bize uzman warp yapan builder lazım işlerimiz dolasıyla fazla giremiyoruz gerçektende uzman perfect bir build'ciyse gerek neyse verilecektir [admin dahil] herkes başvurabilir skype mrali1332 skype imifederald ben forumdan geliyorum derseniz...
  14. NpJustWatch

Pluginer Alımı [Ciddi Ve Uzman Olanlar Gelsin Servere plugin seti toplucaz]

Skype mrali1332 skype shart server 16 GB 250 kişlik alındı FactPVP sorunsuz plugin paketi toplucaz NBTeditor veya boss , minigames anlaması şart Pluginer Alımı [Ciddi Ve Uzman Olanlar Gelsin Servere plugin seti toplucaz] Skype Mrali1332
  15. NpJustWatch

Pluginer Alımı [Ciddi Ve Uzman Olanlar Gelsin Servere plugin seti toplucaz]

İçerik kaldırıldı. Canyo
  16. NpJustWatch

Bilisim Ajans Group/Bilişime Dair her şey

Web Sitesinemi ihtiyacınız Var? O Halde Dogru Yerdesiniz..! Size Uygun Tasarımlarımız Ve Firmanızı Dünyaya Tanıtıcak Reklam Cözümlerimizle Hizmetinizdeyiz.! INTERAKTIF REKLAM Firmanızı Dünyaya Tanıtmanın En Etkili Yolu.! KURUMSAL CÖZUMLER Firmanıza Ait Kurumsal Aktif Cözümler Üretiyoruz...
  17. NpJustWatch

NaturalCraft NaturalCraft.BatiHost.Com Silahlar,Boss ve daha fazlası/FactPVP/7-24/

tekrar gelebilirmisin ben o an tabela ile repair pluginini bulmaya calısıyodum kimseye güvenmediğim için admin moderator almadım 2 kurucu varskype ekle istiyosan ordan konusalım ? fikirlerini merak ediyorum
  18. NpJustWatch

NaturalCraft NaturalCraft.BatiHost.Com Silahlar,Boss ve daha fazlası/FactPVP/7-24/

gezdin galiba seni gördüm oyunda ? sence nasıl ?
  19. NpJustWatch

demen üzerine spawn değiştirdik bakabilirsin
  20. NpJustWatch

NaturalCraft Faction Sunucu; NaturalCraft.BatiHost.Com NaturalCraft.BatiHost.Com Boss'lar; Golem Boss: P5 Düşüyor Daha eklenicek Silahlar; Warp silahlar'a gidip silah alabilirsiniz Pet'ler; V.İ.P'lere özel bir komut yanınızda savaşacak hayat sürdürecek bir hayvan [her hayvan oluyor] Görevler...
  21. NpJustWatch

||YetkiliAlacağım||>>NaturalCraft 1.7.2||Kurucu hariç bütün alımlar var [pluginerde varr ]

Serverde süüper reklamcı alım var moderator olacak ?
  22. NpJustWatch

Kilit

Düşünülebilir bir teklif silahlar ucuzlarsa PvP artar doğru diyorsun ginede konumu ziyaret etiğin için teşşekürler ama burassı tartışma değil reklam yeri :)
  23. NpJustWatch

Kilit

Lovebeer nasıl yani ne fakesi naturalcraft kendi serverim adıda benim sloganımız doğal bir hayat eer mesajlardan söz ediyorsan hiçbir alakam yok serverdede 2 admin 1 kurucu var nasıl olabilirki ?